ELLi yasinda - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.ÖYKÜLER & HİKAYELER.::. > Deneme & Düz Yazılar

Deneme & Düz Yazılar Bu Bölümde Türk ve Dünya Edebiyatından Deneme ve Düz Yazılara Yer Verebilir, Yorum Yapabilirsiniz...

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 14 April 2006, 09:37   Mesaj No:1

REHA

Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:REHA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 553
Üyelik T.: 07 October 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart ELLi yasinda

ELLi yasinda

ELLi yasinda bir adam ariyorum/ Her dusu kurmus, her dusu yitirmis./ Yeterince istemesini bilmis / Simdi ne istedigini bilecek kadar.

ELLi yasinda bir adam ariyorum / Her borca girmis, her borcu odemis / Sonra yeterince papel edinmis / Ama paradan gozleri kamasmayacak kadar."

ELLI yasinda bir adam ariyorum / Hem cezbetmis, hem tiksindirmis / Ve yeterince cocuk edinmis / Duyarliliktan anlayacak kadar.

Elli yasinda bir adam ariyorum , yasamis / Her tutunu icmis, her ickiyi devirmis / Kadin ciplakliklarini ogrenmis / Artik gerisini aramayacak kadar. "

Elli yasinda bir adam ariyorum / Veremeyecegi seyin farkinda olan / Gecmisi geleceginden fazla olan / Ama zamani olacak kadar zamani olan. "

ELLI yasinda bir adam ariyorum / Kendini en boktan seye hazirlamis / Zamanin iyilestiremiyecegini ogrenmis/ Ve cok cenazeler kaldirmis kadar. "

Elli yasinda bir adam ariyorum / Gercekten kacmamayi anlamis / Yalan soylememek cesaretini edinmis / Hissiyatlarindan tuymeyecek kadar."

EVET, elli yasinda bir bey ariyorum / Kendisini artik ciddiye almayacak / Fakat beni sukunetle sevecek / Ve elinden gelen herseyi yapacak kadar. "

BIR adam ariyorum, oyle guclu olmasin / Cinku kimse asla guclu degil / Bir adam ariyorum, yuzunde kirisiklari / Ve hafizasinda gizlenecek seyleri kalmamis olacak kadar. "

BIR adam ariyorum, etrafta ibadullah / Fakat hic raslayamadigim / Bir adam, benim huznume benzeyecek / Ve belki beni bekleyecek kadar. "

BIR adam ariyorum, ellilik iste / Asagisi da olur, yukarisi da olur / Tabii mukemmeli olmaz / Ama iste nihayet benim olur."

BELKI butun hayat icin degil / Fakat oylesine gercek zamanlar icin ki / Her hatirlayisimda kalbim yirtilmayacak kadar .

Lynda Lemay Paris'te bir konser öncesi konuşmasından...

BİRDE HASTAHANE KÖŞELERİNDE
[/size]
Alt 14 April 2006, 09:47   Mesaj No:2

PESTEMAL

Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:PESTEMAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 145
Üyelik T.: 16 February 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart ELLi yasinda

mükemmel bir konuşma diyecek sözüm yok harika

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Yeni Sayfa 1

www.papatyam.org Ana Sayfa

Tefekküre Davet Köşesi

Papatyam Sosyal Medya Guruplarımıza Katılın

Instagram         

Papatyam alemdarhost.com sunucularında barındırılmaktadır.