Kurufasulye :)) - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.EĞLENCE.::. > Gülmece

Gülmece Arkadaşlar Şimdi Gülmek, Neşelenmek ve Stres Atmak Zamanıdır...

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 18 August 2006, 09:22   Mesaj No:1

Papatyam

Papatyam Site Yöneticisi
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:Papatyam isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1546
Üyelik T.: 11 March 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Kurufasulye :))

Kurufasulye :))

Bu hikaye kuru fasulyeye bayılan bir adamın yaşanmış Hikayesi.
>
> * Birgün bir kıza aşık olmuş. Evlenmeleri kesinleştiğinde "karım benim bu halime katlanamaz" deyip fasulye yemekten vazgeçmiş. Evlendikten birkaç ay sonra işten eve gelirken yolda arabası arızalanmış. Kasabada yaşadıkları için evi arayıp yürümek zorunda olduğunu ve geç gelebileceğini söyleyip telefonu kapatmış.
>
> Yolun üzerinde bulunan bir cafe'nin yanından geçerken fırında fasulye kokusu etrafını sarmış. Yolunun uzun olduğunu ve fasulye yese bile etkisinin eve varıncaya kadar geçeceğini dütünmüt.
>
> İçeri girmiş çıkana kadar üç büyük porsiyon yemiş.
>
> Tüm yol boyunca "pit-put" ata ata eve gelmiş. Karısı onu kapıda karşılamış ve heyecanla
>
> "sevgilim sana akşam yemeğine en güzel sürprizi hazırladım" demis ve gözlerini bağlamış. Adamı masanın başına oturtup bandı açmaması için söz almış. Bu sırada adam içinden bir tane daha geldiğini Farketmiş. Tam karısı gözündeki bandı çıkaracakmış ki telefon çalmış. Kadın gidip
telefona bakmış. Karısı gittiği için adam fırsat bu fırsat deyip Ağırlığını bir bacağına verip salmış.
>
> Sadece gürültülü çıktığı ile kalmamış, bozuk yumurta gibi de kokmuş. Adam bir süre nefes alma zorluğu çekmiş ve etrafındaki havayı dağıtmak için peçeteyi kullanmış. Tam rahatladım derken yeni bir tane daha gelmiş. Ayağını kaldırıp"rriiiipppp" diye salmış. Bu seferki hakikaten kocaman
bir şeymiş. Camlar zıngırdayıp, masadaki tabaklar yerinden oynamış ve bir dakika sonra masadaki çiçekler solmuş. Karısının hala telefonla konuşup konuşmadığına kulak kabartmış ve söz verdiği üzere gözündeki bandı hiç çıkarmamış.

> Neyse ki karısı konuşmaya devam ediyormuş. Adam on dakika boyunca hep böyle salıp peçeteyle kokuyu uzaklaştırmış. Telefondaki "bye-bye" lardan konuşmanın bitmeye yakın olduğunu anlayınca peçeteyi düzgün bir şekilde dürüp kucağına bırakmış ve ellerini üzerine koymuş.

> Karısı geri döndüğünde tam bir masumiyet tablosu çizip memnun bir şekilde gülümsüyormuş. Karısı uzun konuşmadan ötürü özür dilemiş ve gözündeki bandı açıp açmadığını sormuş.

Açmadığına dair söz alınca "sürpriz" diye haykırmış ve adamın gözlerini açmış.. Adam dehşetle doğum günü partisi için masanın etrafına oturmuş olan oniki kişiyi görmüş.

(alıntı)
Alt 18 August 2006, 09:35   Mesaj No:2

gozdem

Papatyam Paylaşımcı Üyesi
Durumu:gozdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 809
Üyelik T.: 29 March 2006
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdir Et:

[size=24px]yaaa çok yazık yaa bööle bi şeyin kendi başına gelecegini bi düşünsene

paylaşımın için saol yaa sen nerden buluyonn bunları kesin senin başına gelmiştirr.....
[/size]
Alt 18 August 2006, 09:43   Mesaj No:3

mesut88

Papatyam Üyesi
Durumu:mesut88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 926
Üyelik T.: 16 August 2006
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdir Et:

paylastıgın sey tamam guzelde cok da ic aydınlatıcı degil yani ben begenmedim biraz daha mutluluk verici eglendirici seyler yaz bence.sahsi fikrim tabi.
Alt 18 August 2006, 09:46   Mesaj No:4

Papatyam

Papatyam Site Yöneticisi
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:Papatyam isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1546
Üyelik T.: 11 March 2005
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Tesadüf rastladım paylaşmak istedim.. Evet kimse kendi başına gelmesini istemez ama bana göre komik.. :lol:

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Yeni Sayfa 1

www.papatyam.org Ana Sayfa

Tefekküre Davet Köşesi

Papatyam Sosyal Medya Guruplarımıza Katılın

Instagram         

Papatyam alemdarhost.com sunucularında barındırılmaktadır.