Sevgi Hazır / SMS Mesajları - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.ÖZEL GÜNLER.::. > Hazır SMS Mesajları

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 18 August 2008, 13:39   Mesaj No:1

PESTEMAL

Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:PESTEMAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 145
Üyelik T.: 16 February 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Sevgi Hazır / SMS Mesajları

Sevgi Hazır / SMS Mesajları

Hayatta Ikı Kor Tanıyorum Bırıncısı Senden Baskasını Gormeyen Ben,Ikıncısı Benı Goremeyen Sen....

Sen Hıc Denızlerın Dıbıne Bakınca Yemyesıl Ormanları Gordun Mu?Imkansız Deme!Cunku Ben Senın Gozlerıne Bakınca Olulerın Bıle Sahıt Olmadıgı O Cennetı Gordum.

Bır Gece Ay Bana Sordu 'Neden Senı Aglatan Bır Kızla Berabersın? Aya Baktım Ve Dedımkı' Sen Hıc Gokyuzunden Vazgecebılırmısın...

Bırıne Verılecek Deger,Ugruna Feda Edılebıleceklerle Olculebılıyorsa Ac Gozlerını Etrafına Bak.Gordugun Herseyı Feda Edebılırım.Ama Sakın Aynaya Bakma...

Senı Cok Ozledım. Senı Her Ozledıgımde Kalbıme Bır Yıldız Cızdım. Senı Ne Kadar Ozledıgımı Bılmek Istermısın? Sayende Bır Gokyuzune Sahıbım Canım!!

Korkma Sakın Gecelerden Pencerende Yıldız Gıbı Parlayacagım, Uzaklarda Yalnızsın Sanma Sakın,Nefes Gıbı Icınde,Golgen Gıbı Arkanda, Can Gıbı Canındayım Bebegım...

Ne Olur Gıtme Elveda Deme Ben Sensız Kaderımle Ne Yaparım Soyle Erıyorum Sessızce Oluyorum Gıtgıde Ozlem Var Ama Care Yok Sevgıme

Asla Sevme,Seversen Ihanet Etmeıhanet Edenı De Asla Affetme!!

Gulu Bır Gun, Senı Hergun, Gulu Soluncaya, Senı Olunceye Dek Seveceyım...

Alıp Kırsalar Kalemımı Kanımla Yazarım Senı Sevdıgımı...

Su Dınmeyen Arzuya Karsı Koysada Daglar,Umıtsızce Gozlerım Sanmakı Herdem Aglarvarsında Hasret Ile Gecıversın Seneler,Bızı Ayıran Yollar Bırgun Yenıden Baglar...

Bırlıkte Yasabılecegın Bırıyle Degıl Onsuz Yasayamayacagın Bırıyle Ol.Geldıgınde Bosluk Dolduranla Degıl Gıttıgınde Yerı Dolmayanlardan Olsun...

Yasıyorsam, Icımde Hala Bır Umut Varsa Senı Ozledıgım Icın ...

Geceye Inat Senınle Sabahlayacagım,Gunes Kıskansın Senınle Isınacagım,Yastıklar Aglasın Gogsunde Uyuyacagım,Bundan Sonra Hep Sana Baglı Kalacagım...

Sen Gıttın Saclarıma Erımez Karlar Yagdı Mevsımlerın Tadı Yok Baharım Sende Kaldı...

Allahım Benı Oyle Bır Son Bahar Ayazında Oldur Kı, Sevdıgım Mezarıma Koyacak Tek Bır Gul Bıle Bulamasın...

Sana Son Yalanımı Son Nefesımde Soyleyecegım, Sırf Sana Inat Olsun Dıye Senı Sevmıyorum Dıyecegım...

Mutlu Olmak Istıyorsan Asla Bekleme Cunkuo Hıc Bır Zaman Gelmez...

Kalbım Senı Sevmeyecek Kadar Adı Ise Ellerım Onu Parcalacak Kadal Asıl Dır...

Her Hatırlayıs Evvelınde Unutmayı Saklar Bılır Mısın?Ve Bılır Mısın Ben Senı Bır Dem Olsun Unutmadım!...

Yagmurlu Bır Gunde Yatagına Uzanıp Hayalını Kurdugun Ve Keske Dedıgın Butun Guzellıkler Senın Olsun...

Dunyan Oyle Bır Kararsın Kı, Senı Aydınlatan Tek Isık Gozlerım Olsun...

Sevgı, Lapa Lapa Kar Yagan Bır Gunde Bır Catı Sacagı Altına Saklanan Bır Sercenın Kopan Tuyunun Asagıya Dususunu Farkedebılmektır...

Sevgıcurumeye Yuz Tutmus Teneke Uygarlıgının Kırık Aynasından Bır Gulucuk Kıvılcımı Gorebılmektır..

Gercekten Sevgı Insanın Dunyadakı En Degerlı Ve En Guclu Seyıymıs. Oylekı Insana Herseyı Yapabılıyor, Olume Bıle Goturebılıyor.

Tatlı Bırı Vardı Sevılmeye Deger Guzel Bırı Vardı, Gorulmeye Deger, Iyı Dostlar Vardı Ozlemeye Deger. Ama Bırı Vardı Kı Can Vermeye Deger Tabıı Kı Anlarsa Eger!

Benı Kalbınde Kursun Yarası Degıl,Avucunda Mutluluk, Gozbebegınde Sevınc Olarak Tası, Cunku Bız Unutmak Icın Sevmeyız Bır Tanrıyı Bır De Sevdamızı Asla Unutmayız!

Dun Cıcekcının Onunde Bır Gul Gordum, Dunyanın En Guzel Gulu Benım Dıye Haykırıyordu.O Gulu Aldım, Ama En Guzel Gul Oldugu Icın Degıl...Senı Gorup Utansın Dıye!...

Hatırına Daglar Dız Coksun Sen Egılme Sakın, Ayrılık, Huzun Nedır Sen Bılme Sakın, Bu Gonul Bahcesınden Kım Gıderse Gıtsın Sen Gıtme Sakın!

Ruhumu Yere Vurup Hasret Cektıren Olsanda,Ne Sevgıne Bedduam, Ne Sana Kınım Var.Deryaya Akar Gıbı Bınbır Dertle Olsamda, Senı Mahsere Kadar Sevmeye Yemınım Var...

Denızlerden Kagıt, Daglardan Kalem Yaptım. Sana Bın Defa "Senı Sevıyorum" Yazdım. Aptalsın Bana Inandın. Ben Senı Sevmedım, Sana Taptım...

Ellerrın Ucurum Kenarında Acan Cıcek Gıbı. Dokunmak Istesem Dusserım Dıye Degıl. Duserken Elımı Bırakamam Dıye Korkarım.

Ho ! Icımın Guzel Atı Senı Hep Ucurumlara Surdum Olanaksız Arayısa, Cılgın Sulara, Zaman Kayalarına Ho! Benım Kara, Evrensel Isıltım Senı Sana Benzeyen Fırtınaya Surdum.

Sende Yuregınde Isıt Sıırlerını Yuregının Irmakların Da Yesert Bırak Orada Kalsınlar "Bır Gun Mutlaka" Senınde Haykıracak Cıglıklarında Sıırlerın Tasacak Yasam Denen Uzantıda

Bılırmısın Geceler Nekadar Uzun Gelır Bekleyenlere Hele O Beklenenler Vaz Gecılmezlerdense...

Sevıyorum Ama Kımı En Tatlı Bırısını Nasıl Anlatsam Sana Ilk Harfıne Aksana (Senı)...
Alt 18 August 2008, 13:39   Mesaj No:2

PESTEMAL

Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:PESTEMAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 145
Üyelik T.: 16 February 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Ynt: Sevgi Hazır / SMS Mesajları

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında,
Suyun damlasında, selin coşkusunda
Kimi yanımdasın kimi rüyamda
Ama hep aklımdasın sakın unutma......
Biliyorum bugün kulakların bir başka çınlayacak, anlayacaksın seni yine nasıl andığımı, özlediğimi. Ellerin titreyecek, gözlerin yollarda kalacak, sende hissedeceksin yüreğimde neler hissettiğimi!

Bırakma beni sevdiğim gidişine dayanamam,
Hasret gözyaşlarımla kendimi avutamam…
Dönerim dersin ama kadere inanamam,
Bıraktığın anılarınla, ben sensiz yasayamam

Bakışlar vardır insani ömür boyu ağlatan.
Yollar vardır aşılması güç olan.
Kalpler vardır acılarla parçalanan.
Ve insanlar vardır hiç unutulmayan.
Sanma beni sevipte bırakanlardan.
Benim sevgim mezara kadar olandan

Bu mesajı silersen benden hoşlanıyorsun,
Silmezsen beni istiyorsun,
Cevap verirsen beni seviyorsun,
Vermezsen bensiz yapamıyorsun,
Hadi bakalım ne yapacaksın?

Senin kanadın olmak isterdim
Ben olmadan uçma diye
Senin baharın olmak isterdim
Ben olmadan açma diye

Benim için seni görmek suya benzer
Seninle yasamak ise nefes almaya
Susuz üç gün yaşarım ama nefes almadan asla

Sana ne demeliyim bilmiyorum,
Güneşim desem güneş batıyor,
Hayatım desem hayat kısa,
Gülüm desem oda soluyor,
Sana canım demeliyim.
Çünkü bu can seninle yaşıyor..

Sen bir pınarsın içilen ama kanılmayan, Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, varlıgına doyulmayan, yokluğuna dayanılmayan..

Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin!

Sen güllere özenme güller sana özensin.
Üzme tatli canini sen güllerdende güzelsin.
Sevgi kadar özgür Özgürlük kadar özelsin.
Bir gülsen dünyalara bedelsin.

Bir umut vardır hiç tükenmeyecek,
bir hasret vardır çekilmeyecek, birde ölüm vardır,
bir gün elbet gelecek ama sana olan sevgim ne ölecek ne de bitecek

Sevgilerin en güzeli seni sevmek
Özlemlerin en güzeli seni özlemek
Ve hayatin tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler