Zamanlarda... - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.ÖYKÜLER & HİKAYELER.::. > Deneme & Düz Yazılar

Deneme & Düz Yazılar Bu Bölümde Türk ve Dünya Edebiyatından Deneme ve Düz Yazılara Yer Verebilir, Yorum Yapabilirsiniz...

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 21 March 2006, 13:56   Mesaj No:1

Papatyam

Papatyam Site Yöneticisi
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:Papatyam isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1546
Üyelik T.: 11 March 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Zamanlarda...

Zamanlarda...

Seni düşündüğüm zamanlarda o büyüleyici ruhunun güzelliği yanında, ömrün kısalığı aklıma geliyor, seni geç tanımışlığıma kızıyorum, kızıyorum kendime, seni beklemediğime… Bu hayatta senin gibi bir harikanın var olduğuna dair inancım yoktu, belki ondandı acelem, herşeyde olduğu gibi, her işte olduğu gibi… Seni unuttuğum anlarım yok gibi, ama bir noktaya dalıp ta seni unuttuğum zamanlarda hayat değersizleşiyor, yaşam anlamsız bir şarkı oluyor dudaklarımda, söylediğim sözleri ben bile duyamıyorum, duysam da anlamıyorum… Sana yazdığım zamanlarda ise aynı şimdi olduğu gibi gülümsüyorum, ben zor gülerim bilmelisn, ellerim klavye üzerinde vivaldiden dört mevsimi yaşatır gibi dolanır, belli belirsiz gözlerimi kapar hülyalara dalarım, senin var olduğun fikri bütün hücrelerimi kaplar, her gözümü açıp kapatışımda başka bir yerdeyim seninleyim, kah dans ederiz hayalet filminin müziği ile, kah tango yaparız papatya gibisin beyaz ve ince ile… Kimsenin bu büyüyü bozmasına izin vermem, telefonların fişini çekerim, cepler ne kadar gürültü ile titrese de hissetmem, kapı tıklatanı duymam çünkü sen varsın tüm hayalimde…
Alt 21 March 2006, 15:28   Mesaj No:2

nihale

Papatyam Kıdemli Üyesi
Durumu:nihale isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 543
Üyelik T.: 21 September 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Zamanlarda...

[size=18px]"Bu hayatta senin gibi bir harikanın var olduğuna dair inancım yoktu, belki ondandı acelem, herşeyde olduğu gibi, her işte olduğu gibi… Seni unuttuğum anlarım yok gibi, ama bir noktaya dalıp ta seni unuttuğum zamanlarda hayat değersizleşiyor, yaşam anlamsız bir şarkı oluyor dudaklarımda, söylediğim sözleri ben bile duyamıyorum, duysam da anlamıyorum… "[/size]

[size=18px]Çok kısa bir yazı ama çok anlamlı Siboş yaa ...Unuttuğum Bazı şeyleri hatırlattı..sağolasın eyyvallaahhhhh.[/size]

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Yeni Sayfa 1

www.papatyam.org Ana Sayfa

Tefekküre Davet Köşesi

Papatyam Sosyal Medya Guruplarımıza Katılın

Instagram         

Papatyam alemdarhost.com sunucularında barındırılmaktadır.