Bu Spor Toto Süper Lig tablosuna dikkat - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.SPOR.::. > Süper Lig > Fenerbahçe

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 15 November 2013, 22:00   Mesaj No:1

umut

Papatyam Editörü
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1242
Üyelik T.: 19 February 2008
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Bu Spor Toto Süper Lig tablosuna dikkat

Bu Spor Toto Süper Lig tablosuna dikkat

Bu Spor Toto Süper Lig tablosuna dikkat
Trabzonsporlu Mustafa Dinçer kaleme aldığı yazısıyla çok konuşulacağa benziyor.

Dinçer, ' FENERBAHÇE VE ERSUN YANAL’A KAPAK' başlıklı köşe yazısında ilginç şike ayrıntılarına ve gelecek yıl Türk futbolunda yaşanacak çarpıçı olayaları şimiden kaleme kaldı;

İŞTE O YAZI;
Ersun Hoca, Galatasaray galibiyeti sonrasında “Sezon başında söylemiştim; biz şampiyon olacağız. Diğer takımlar sıralamalarını belirlesinler” diye kendince haklı ve yerinde bir açıklama yaptı.

Elbetteki hem kaliteli, hem de lider bir takımın hocası olarak böyle bir açıklama yapması son derece doğaldır.

Fenerbahçe’nin son kongresi ne yazık ki şikecileri temizleme ve onure etme operasyonuna dönüştürülmüş.

Sonrasında ise çok değerli (!) başkanları da bundan sonra Kulüpler Birliği toplantılarına katılmayacakları tarzında açıklamalarda bulunmuş.

Bende aslında Ersun Hocanın ve Fenerbahçenin bu açıklamalarına hem uygun olan, hem de mevcut duruma kapak olacak şekilde “yeni nesil puan durumu” ile tepki vermek istiyorum.

Evet; doğrudur. Fenerbahçe kendi çapında, kendi günahlarıyla, kendi dünyasında şampiyonluğa gidiyor olabilir.

Ama velev ki şampiyon olsun. Ne yazık ki egalesi zor rekorla ikinci kez Şampiyonlar Ligine gidememe ayıbını, suçunu işlemiş bir takım durumuna düşürülmüştür.

Ve ne yazık ki son kongrede içindeki suçlulardan kurtulmak ve temizlenmek yerine, iyi giden saha sonuçlarına da bağlı olarak, adeta şeytana uyarak şikecileri baştacı etmişler, güya paklamışlar, paklanmışlar; ama aslında kirli kalmayı tercih etmişlerdir.

Gerçekten üzülmemek ve hayıflanmamak elde değil.

Şampiyonluk, lig, kupalar…. Alın hepsi sizin olsun.

Hem sizin sayenizde, hem de Trabzonsporun ligdeki inanılmaz kötü performansı sayesinde futbolda epeyce soğudum ve sanıyorum ki soğuduk.

Herşeye rağmen bir taraftar olarak açık yüreklilikle haykırıyorum ki; “Varsın kötü olalım, varsın şampiyon olmayalım ama mazimize şikeci mührünü de vurdurmayalım.”

Malum camia hem şikeci mührüne yedi hem de bu mührü yemesine neden olanları baştacı etti ve de etmeye devam ediyor.

Herşey Şampiyonluksa ,bu yolda herşey mübahsa , “Sön sözünüz herşeye rağmen Fenerbahçe” ise sizi önümüzdeki sezon gidemeyeceğiniz Avrupa Yolundaki Lig Yarışmasından ve puan durumundan çıkartmama da sanırım kızmazsınız.

Sizin sıranız size, bizim sıramız yani diğer takımların sırası da bize kalsın.

Taki Avrupa Kupalarına katılma yeterliliğine kavuşana kadar.

Aşağıda verdiğim puan durumu hem yasal, hem de ahlakidir. İsteyen patent hakkı ödemeksizin bu puan durumunu kullanabilir.

Sövmeden, dövmeden, kırmadan, dökmeden sizde mi tepki koymak istiyorsunuz?

İşte size legal yöntem, işte size meşru puan durumu. Buyurun sizde kullanın…

Aşağıda sizlerinde tepki anlamında kullnacağınızı umduğum “Avrupa yolunda Spor Toto Süper Lig Puan 11. Hafta Durumunu” vererek yazımı tamamlıyorum.

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)