“FENERBAHÇE’Yİ DÜŞMEKTEN AYDINLAR KURTARDI” - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.SPOR.::. > Süper Lig > Fenerbahçe

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 19 February 2013, 23:53   Mesaj No:1

umut

Papatyam Editörü
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1242
Üyelik T.: 19 February 2008
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart “FENERBAHÇE’Yİ DÜŞMEKTEN AYDINLAR KURTARDI”

“FENERBAHÇE’Yİ DÜŞMEKTEN AYDINLAR KURTARDI”

Ali ŞEN : "Fenerbahçeyi Düşmekten Aydınlar Kurtardı"

Şen, “Fenerbahçe’yi şike iddiaları ile küme düşmekten Mehmet Ali Aydınlar kurtardı. Kimse Mehmet Ali’ye kızmasın.

“TRABZONSPOR, YABANCILARLA ŞAMPİYON OLAMAZ”
Trabzonspor’un şampiyon olmasının tek yolunun yerli futbolcular olduğuna dikkat çeken Şen, “Sadri Şener de, Mehmet Ali Yılmaz da Trabzon'a yabancı futbolcu gelmediğinden şikayet ediyor. Halbuki gelmemesi daha iyi. Trabzonspor, şampiyon olmak için yerlilere dönmeli. Trabzonspor'daki 12 yabancı oyuncunun kaçını Fenerbahçe, kaçını Galatasaray alır da oynatır. Büyük paralar heba ediliyor” ifadelerini kullandı.

“AYKUT KOCAMAN BİR EFSANEDİR”
1996’da şampiyon olduktan sonra Fenerbahçe’den kovduğu için yıllarca tartışıldığı Aykut Kocaman için ‘efsane’ yakıştırması yapan Ali Şen, “Şu şike sürecinde, 3 Temmuz'dan sonra yaptığı antrenörlük bana yetiyor. Efsane mi lazım, işte ondan dolayı Aykut efsane. Çok mu iyi yaptı, iyi yapmayabilir ama öyle bir antrenörlük yaptı ki, başkan, yönetim kurulu üyesi, futbol şube sorumlusu, her şey oldu. Aykut Kocaman seneye de takımın başında kalmalı” dedi.

“AZİZ YILDIRIM KEŞKE TRABZON’A GİTSEYDİ”
Fenerbahçe’nin 3-0’lık Trabzonspor galibiyeti üzerine de yorum yapan Şen, şöyle konuştu:
“Aziz Yıldırım, keşke Trabzon’a gitseydi. Bir şey olmazdı. Tepki çekmezdi. Trabzonlular, çok misafirperverdir. Gittiğim her deplasmanda küfür yerdim. Trabzon’da alkışlarlardı. Trabzonlularla tribünde maç izleyen tek Fenerbahçe başkanı benim. Aziz Yıldırım’a da saygı duyardılar.”

“ALEX’TE AZİZ YILDIRIM HATA YAPTI”
Ali Şen, Alex gönderilirken Aziz Yıldırım’ın yöneticilik hatası yaptığı iddia ederek, “Ben de 1996’da Oğuz ile Aykut’u gönderdim. Takımı şampiyon yapmıştılar. Ama ben ne yaptım? Oğuz’un yerine Okocha’yı, Aykut’un yerine de Kostadinov’u aldım. Onların yerlerini doldurdum. Aziz Yıldırım, Alex’i gönderdi, yerine kimseyi koyamadı. Emre de sezon başında gitmişti. Emre kalsaydı, kimse Alex’i aramazdı. Bu yöneticilik tecrübesizliği oldu” değerlendirmesinde bulundu.

“FENERBAHÇE’Yİ DÜŞMEKTEN AYDINLAR KURTARDI”
Fenerbahçe ile Aziz Yıldırım’ın artık dikiş tutturamayacağını savunan Şen, “Fenerbahçe’yi şike iddiaları ile küme düşmekten Mehmet Ali Aydınlar kurtardı. Kimse Mehmet Ali’ye kızmasın. Fenerbahçe her dönem başkan bulur. Aziz Yıldırım, bu gün bıraksın, Fenerbahçe başkanlığı için 24 saatte 10 aday çıkar” ifadesinde bulundu.

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler