Ben Bu Erkek Milletini Anlamıyorum - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.ÖYKÜLER & HİKAYELER.::. > Deneme & Düz Yazılar

Deneme & Düz Yazılar Bu Bölümde Türk ve Dünya Edebiyatından Deneme ve Düz Yazılara Yer Verebilir, Yorum Yapabilirsiniz...

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 14 March 2006, 16:48   Mesaj No:1

sanal

Papatyam Üyesi
Durumu:sanal isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 762
Üyelik T.: 13 March 2006
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Ben Bu Erkek Milletini Anlamıyorum

Ben Bu Erkek Milletini Anlamıyorum

Ben bu erkek milletini anlamiyorum, anlamiyorum, yokmu kardesim bunlarin normal yapilmisi... Ne oldu diyeceksiniz, daha ne olsun. Selim efendiye taktik yaptim, acik oldum, bütün duygularimi, beklentilerimi tertemiz anlattim. Seksi kadin oldum, iyi ahci oldum, az dirdir yaptim, ne oldu biliyormusunuz, adam valizini kapti, saksilarini aldi, küt benim eve yerlesti.... Basta hosuma gitti, sonra beter sıkıldım. Özgürlük alanim kalmadi, huzur alanim yok oldu. Ben kücük evimde nereye baksam,

1,80 boyunda

95 kilo bir yaratikla karsilasiyorum. O yoksa bile onun artiklariyla karsilasiyorum... Tamam eve ruh geldi, nese geldi ancak ayni anda bitmiyen bir gürültü, bitmeyen bir istekler demedi, bitmeyen bir yemek ihtiyaci da geldi...

Bu nasil bir sıkıntı anlatamam. Otuzbes yasina geldim, hic bir erkekle ayni evde kalmamistim. Erkek evde olunca devamli bakimli, seksi, her an sevismege hazir dolasmalisin. Dolasma sende diyeceksiniz ancak o zaman korkularim, yalnizlik senfonim aklima geliyor hep. Neyse adam ilk eve yerlesti benim tombul terliklere kafayi takti, "seksi öldürenmis" bu terliklerin adi, öbürsü gün elinde bir cift siyah deriden topuklu, önden bantli terlikle geldi, anacigim beni o topuklarin üstünde yemek yaparken toz alirken düsünsenize. Etek severmis, rica etti, o varken etek giyilecek, makyajli kadina bayilirmis devamli berberli, makyajli dolasilacak. Tabiki öyle dolasinca hep pesimden geliyor, hosumada gidiyor. Kücük bir köpek yavrusu gibi yumusacik, yilisik.... Adam sihhatli, gürbüz devamli yemek istiyor, kahve istiyor, su istiyor, elinin körünü istiyor, bide hep beni yaninda istiyor...
Diskoveri kanalda böceklerin hayatini seyrederken, kocaman eli bacaklarimin üstünde, kalkmaya yeltensem, homur homur ediyor. Bireliyle bacagimi götürüyor bir eliyle findik, fistik. Devamli fikra anlatiyor, devamli soru soruyor, ilgi istiyor,,, bayilacagim sonunda.... Yok adam bonkör, hep eli dolu geliyor, et yemem diye naziklik yapmis, manavi bana tasimis, yatagin alti bile karnibahar dolu. Seviyorum diye devamli cicek getiriyor, güller, papatyalar, artik üstüme üstüme geliyor ciceklerde, saksilarda. En kötüsü annesindenmi ögrenmis ne, evdeyken devamli lavanta kolonyasi sürüyor, püfür püfür les gibi.
Birde yemek yapmayi cok seviyor, beni karsisina oturtup, mutfakta yemek yapiyor, zorla yediriyor sonrada mutfagi toplamak iki saat sürüyor. Yaptiklarini da görseniz, gülmekten olursunuz ama o cok mutlu kendini büyük sef zannediyor.. Yani kabul ediyorum beni güldürüyor, beni neselendiriyor, yalnizligimi unutturdu.

Gürültüsüne alistim, yatagim isindi, kalbim isindi, düsünecek, sıkılacak vaktim kalmadi.

Hele beni kocaman üpünce cok hosuma gidiyor. Beni aptal bir filme götürünce, sonrada bu cok basit filmi muazzam birseymis gibi anlatinca, bana dilli kaserli tost alinca, ye ye cok güzel deyip beni zorlayinca da cok hosuma gidiyor. Bir tarafta bu yumusak, kocaman naif adam ve gürültüsü, bir tarafta, klasik muzik, selulit kremlerim, bigudilerim, kendime aciyarak gecirdigim geceler var. Düsünüyorumda Allah biz kadinlari özgür, zeki, kabiliyetli yaratmis. Yürüyün be hicbirseye ihtiyaciniz yok demis tamamda ,ben niye bu yaratikla kendimi daha tam, mutlu, neseli hissediyorum.

Niye gülen gözlerini, basit yapisini, kolunun altina girip sicacik omuzlarini özlöyorum. Seviyorum demek istemiyorum, ben böyle bir yaratigi sevemem, sadece kapi calinca ve onu karsimda görünce icimden sarilip hos geldin ayi demek geliyor.. Ayi diyorum cünkü dün aksam iki saat bana, kutup ayilarini seyrettirdi ve ayi taklidi yapti, nefretlikti, nefretlik... Sonra yattik, yatakta ayiligi devam etti, ancak o anlardan pek sikayet edemiyecegim.

Sabah, üstümden cidden ayi gecmis gibi uyandim, benim ayi dedigim, misil misil bir bebek gibi uyuyordu. Bak basina gelene be Selime dedim, bu arada tebessum ettigimin farkina vardim. Ulan ayicik, iyiki varsin be dedim....

Sevgimle kalin Selime...

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)