"Aziz "Cürmü Kadar Yer Yakar" - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.SPOR.::. > Süper Lig > Fenerbahçe

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 13 November 2013, 23:08   Mesaj No:1

umut

Papatyam Editörü
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1242
Üyelik T.: 19 February 2008
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart "Aziz "Cürmü Kadar Yer Yakar"

"Aziz "Cürmü Kadar Yer Yakar"

"Aziz "Cürmü Kadar Yer Yakar"

Kulüpler Birliği Başkanı İlhan Cavcav, Aziz Yıldırım'a yüklendi

Kulüpler Birliği ve Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, yapılan toplantı sonrasında Fenerbahçe ve Trabzonspor'u sert cümlelerle eleştirirken, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a da "Cürmü kadar yer yakar" dedi.

Kulüpler Birliği Vakfı'nın yasa ve gündemdeki maddelerle ilgili İstanbul'da yaptığı toplantı sona erdi. Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı İlhan Cavcav, kulüplerle yapılan toplantı sonrasında açıklamalarda bulundu. Cavcav, yaptığı açıklamada, spor kanunu için çalışma yapılacağını belirterek, şunları söyledi:

"3 saate yakın toplantı neticesinde, kulüplerin hukukçuları, kulüp başkanlarının da iştirakiyle 55-60 kişilik bu toplantı neticesinde çok iyi kararlar aldığımızı ümit ediyorum. Hukukçu arkadaşlarımız, 6 kişilik bir heyet, beden terbiyesi genel müdürlüğünde spor hukuku ile ilgili bir çalışma yapmak üzere spor kanunu çıkartmak için çalışma yapacak. Sporcuların geleceği için olumlu hale getirecekler şartları. Sonra bize geri dönüş yapacaklar ve tekrar masaya yatıracağız." dedi.

Cavcav, 2014'te E-Bilete geçileceğini de belirtiği açıklamasında, "Kulüpler Birliği'nin Aralık ayı ve 2014'te e-bilet'e geçilecek. İstanbul'dan 3-4 kulübümüzün ve federasyonun yapacağı müzakerelerde olumsuz ve olumlu yönlerini tartışacaklar. En fazla ayın 15'ine kadar bu toplantı gerçekleştirilecek." diye konuştu.

"AZİZ YILDIRIM CÜRMÜ KADAR YER YAKAR"
Başkan İlhan Cavcav, yapılan Kulüpler Birliği Vakfı'nın toplantısına katılmayan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'la ilgili bir soruya da cevap verdi. Yapılanın yanlış olduğunu, Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun toplantıya geldiğini ve çok önemli işi olduğu için izin alarak ayrıldığını da belirten Cavcav, şöyle konuştu:

"Kulüplerin başında olan insanlar dünyada gelip geçicidir. Kim ne yaparsa kendine yapar. Bugün ben de burada açıklıyorum. Bugün Fenerbahçe demek Türkiye'de çok fazla taraftarı olan ve nezih insanların oluşturduğu bir topluluktur. Aziz Yıldırım'da cürmü kadar yer yakar. Buraya katılmamakla bir daha Kulüpler Birliği'ne gelmeyeceğim gibi sözlerle ikinci başkandan duyduğumuz laflarla olmaz. Kim ne yapıyorsa kötülüğü kendine yapar.

Birlik ve beraberliğin çok yarar sağlayacağı bir devirde ne Trabzonspor başkanının ne de Fenerbahçe başkanının ileri geri sözlerine bence kamuoyunda gülüyorlardır. İlhan Cavcav olarak ben gülüyorum. Bu şekilde hareketlerinden dolayı iki kulübümüzü de ayıplıyorum. Hacıosmanoğlu geldi zamanında. Çok da teşekkür ediyoruz. Kulüpler Birliği başkanı olarak bana yetki verdiğini de söylemek mecburiyetindeyim. Çok önemli bir işi olduğunu da söyleyerek izin alıp gitti."

"İHRAÇ EDECEĞİZ"
Cavcav ayrıca konuşmasının ardından yaptığı sözlü ifadede, Fenerbahçe Kulübü'nün Kulüpler Birliği'ne bir kez daha katılmadığı takdirde Birlik'ten ihraç edilmesi için karar aldıracağını söyledi.

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler