Bosingwa Çıldırdı!!! - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.SPOR.::. > Süper Lig > Trabzonspor

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 17 November 2013, 10:10   Mesaj No:1

umut

Papatyam Editörü
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1242
Üyelik T.: 19 February 2008
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Bosingwa Çıldırdı!!!

Bosingwa Çıldırdı!!!

Bosingwa Çıldırdı!!!

Trabzon’da G.Birliği maçı sonrasında soyunma odasında kıyamet kopmuş.
‘Soyunma odası krizinde’ başrollerde Bosingwa vardı. Bosingwa’nın, tüm arkadaşlarına adeta ateş püskürerek, “Sahada yürüyorsunuz. Böyle vurdumduymaz takım asla başarılı olamaz” dediği belirtildi.

“Beni bile bu halinizle çileden çıkardınız. Yapmamam gereken hareket yaptım. Bu size isyanımdı. Böyle şampiyon olunmaz. Kariyer de yapılmaz” diyen Bosingwa, Giray’ın tepkisiyle de adeta çıldırdı.

ADETA ÇILDIRDI

Ankara’da maçtan sonra kıyamet koptuğu ortaya çıktı. Bordo-Mavililer’in 2-0 galibiyetten 3-2 yenik ayrıldığı G.Birliği maçı sonrasında soyunma odasında adeta kıyametin koptuğu belirtildi. Başrollerde ise son dakikalarda gördüğü kırmızı kartla eleştirilen ünlü yıldız Bosingwa vardı. Bosingwa’nın, bitiş düdüğünün ardından tüm oyuncular odada iken, kapıyı kapatıp bağırmaya başladığı ve tercümanın da yardımıyla arkadaşlarına adeta öfke kustuğu öğrenilirken, gördüğü kırmızı kartın isyanının dışa vurumu olduğu da belirtildi.

FORMAYA SAYGI GÖSTERİN

Bosingwa, “Sahada yürüyorsunuz. Hiçbirinizin giydiği formaya saygısı yok. Tabiki yenilebiliriz, kötü sonuçlar alabiliriz. Ancak böyle sahada yürüyerek, vurdumduymaz tavır ile oynamak utanç vericidir. Koşmayan ve yüreğini ortaya koymayan bir takım asla başarılı olamaz. Böyle nasıl şampiyon olacaksınız. Bu sadece bu yıl için değil, gelecek yıllar için gerekli. Böyle oynarsanız kendi geleceğinizi de karartırsınız. Trabzonspor büyük takım. Bu forma ile vereceğimiz mücadele geleceğiniz ve kariyeriniz için de önemli. Ama hem takımınızı hem de kendi geleceğinizi bitiriyorsunuz” dediği belirtildi.

PARANIN HAKKINI VERMELİSİN

Bosingwa, “Benim geçmişimi anlatmıyorum. Her zaman sahaya çıktığım da giydiğim formaya ve kulübe saygım vardır. Elimden ne geliyorsa yaparım. Kötü oynayabilirim ama asla yüreksiz ve vurdumduymaz olamam. Bize ödenen paranın hakkını vermek gerekiyor. Ama sizin bu halinizi görünce ben bile çıldırdım. Yapmamam gereken bir hareket yaptım. Bu size isyanımdı aslında” diyerek oyuncuları adeta fırçalarken, soyunma odasında buz gibi hava esti. (Günebakış)

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)