Rıdvan Dilmen’in ilginç söylemleri - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.SPOR.::. > Süper Lig > Fenerbahçe

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 01 January 2014, 12:07   Mesaj No:1

umut

Papatyam Editörü
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1242
Üyelik T.: 19 February 2008
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Rıdvan Dilmen’in ilginç söylemleri

Rıdvan Dilmen’in ilginç söylemleri

Rıdvan Dilmen’in ilginç söylemleri

FENERBAHÇELİ eski oyuncu ve spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nda hükümete istifa çağrısı yapan kitlelere tepki gösterdi. Dilmen, 3 Temmuz sürecini hatırlatarak, “Başbakan herkesten fazla Fenerbahçeli’dir ” dedi.

PAZAR akşamı NTV’de yayınlanan spor programında konuşan yorumcu Rıdvan Dilmen, Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yapılan 'Hükümet istifa tezahüratları hakkında ilginç açıklamalar yaptı. Dilmen, Fenerbahçe taraftarının Başbakan Erdoğan ve hükümet aleyhinde yaptığı tezahüratları kınadığını açıkladı.

Tecrübeli yorumcu konuşmasında şunları söyledi;

"Ben Fenerbahçeliyim.. İnsanlar bana gönül koyabilir ama Başbakanımızın şahsına karşı yapılan tezahüratları kınıyorum. 3 Temmuz sürecinde Sayın Başbakanımız Tayyip Erdoğan , herkesten fazla Fenerbahçelilik göstermiştir. Bildiğim için söylüyorum. Bu ayrıntıların hepsini sayın Aziz Yıldırım biliyordur ve konuyla ilgili açıklama yapmasını bekliyorum. Bir Fenerbahçeli olarak gerçekten çok üzüldüm. Çok ciddi hizmetleri olan ülkenin Başbakanına haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Neden haksızlık yapıldığını da Başkan Yıldırım'ın açıklamasını bekliyorum. Beğenmeyebilirsiniz, oy kullanmayabilirsiniz. Zaten Fenerbahçe kulübüne siyasetin karışmaması lazım. Sayın Başbakan herkesten fazla Fenerbahçelilik yapmıştır hiç hak etmedi"

İŞTE SOSYAL MEDYADAKİ O TEPKİLER

Dilmen’in açıklamaları özellikle Trabzonsporlu taraftarlar arasında büyük tepkiye yol açarken ilginç yorumları da beraberinde getirdi. Özellikle sosyal medyada Dilmen’in sözlerini paylaşan Trabzonsporlu taraftarlar, ‘Rıdvan Dilmen’in itirafını unutma, unutturma’, ‘Hesabı Millet Soracak’, Kupa Başbakan da yok diyen Trabzonspor'lulara Rıdvan Dilmen'den kapak sözler! Sende dinle sevgili Başkan!, Rıdvan Dilmen'in yorumlarını okudum da, Hakan şükür oyundan alındı, oyuna Rıdvan Dilmen giriyor...’, Anlat Rıdvan Dilmen...Aykut Kocaman'i şike sürecinde Başbakan Erdoğan’la Haliç Kongre Merkezi'nde görüştürüp arka kapıdan gizlice kaçmanı...,’Rıdvan Dilmen bile Kupa Başbakanda diyor. Başta İ.Hacıosmanoğlu olmak üzere Trabzon'da kupanın Başbakan da olduğuna inanmayanlar var..’

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)