giderim - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.ATIŞ SERBEST.::. > Yakılacak Mektuplarınız

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 08 May 2006, 17:12   Mesaj No:1

beliz

Papatyam Paylaşımcı Üyesi
Durumu:beliz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 792
Üyelik T.: 24 March 2006
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart giderim

giderim

Gidiyorum Bu Aşktan.., ama seni bırakmadan..
İçime öyle yoğun bir hüzün çöktü ki aynı anda havada karardı.Artık seninle aynı havayı teneffüs etmek bile istemiyorum.İşte bu yüzden kaçmak istiyorum...Evet,sen benden yaş olarak büyüktün,ama ben senden kalp olarak hep daha büyük oldum.Ve artık kalbimde yarattığın bu sızının dinmesini istiyorum.Bu kez sevgimin katili sen değil,ben olacağım.Kalbimdeki senin ölme vakti geldi..

Sen benim canımı durmadan acıtıyorsun işte bu yüzden gidiyorum aşktan.Bilmiyorum,belkide orda hasretinle sevişmek zorunda kalacağım ama şunu çok iyi biliyorum ki hiçbir hal,şu anki ruh halim kadar acınası olamaz.

Bu aşkta tek suçlu,sana olan sevdam...Evet gidiyorum.Gitmek.yitirmektir,biliyorum ama bu aşkta artık birinin fedakarlık yapması gerekiyor...Gün gelipte bu rüyadan uyanacağımı hiç düşünmemiştim aksine hep yarım kalan bu rüyayı tamamlarsın diye hayal etmiştim.Ama dedim ya,yalnızca bir hayal bu..
Artık ben,ne arkandan ağlarım,ne de yanarım,BEN SANA ÖMRÜMÜ ADARIM..

Ölümü yalnız başına bekleyen bir zavallı olarak kendimi öyle ucuz hissediyorum ki..Ama bilirsin vedalaşmaktan hoşlanmam.Sana olan büyülü aşkımın bittiğini görmek canımı öyle acıtıyor ki..

Sanki bir cinayeti saniye saniye izliyor gibiyim.Kusursuzca işlenen...Kendi cinayetimin tanığı benim,ama bu cinayetin katili ben değilim,sensin!
Sevda yüzünden ölmek ayıp değil ki..Belki sana göre zayıf bir davranıştı,gitmek kolaydı,belkide kalıp savaşmak gerekiyordu.Ama ben bunuda beceremedim tıpkı seni sevmeyi beceremediğim giibi..

Belkide yüreğimi sana böylesine dürüstlükle açmamalıydım.Kendi içimde yaşattığım aşkı kendim bitirmeliydim.Belkide hata bende.Ben bu sonu kendim hazırladım ama seni de dahil etmemeliydim.Kalbimin yandığını hissediyorum.,çünkü benim için sensizli ateşlerde yanmak,kavrulmak gibi bir şey..Gidiyorum bu aşktan ama seni bırakmadan..

"Bizi yalnız ölüm ayırır"derdim,güzel gözlüm,bak yanıldım;bizi ölümde ayırayamacak..
Ben sevgim için verilebilecek tüm mücadeleyi verdim.Artık bundan sonra yapılacak tek bir şey kalmıştı,ya onurumla gidicektim bu aşktan,yada seni severek,onursuzca yaşamaya devam edecektim..

Aşık Veysel in bi sözü geldi aklıma;Kavuşamazsan işte bu kara sevdadır,demiş.Peki,kavuştuğun insanın aslında hiç kavuşamadığın olduğunu anlamak ne demektir?İşte ben bunun sonucunu aynaya her baktğımda görebiliyorm ve ben artık görmek istemiyorum...

bir kırık kalp kaldı bana

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Yeni Sayfa 1

www.papatyam.org Ana Sayfa

Tefekküre Davet Köşesi

Papatyam Sosyal Medya Guruplarımıza Katılın

Instagram         

Papatyam alemdarhost.com sunucularında barındırılmaktadır.