GÜNAYDIN KELEBEĞİM - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.ATIŞ SERBEST.::. > Yakılacak Mektuplarınız

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 09 February 2011, 00:13   Mesaj No:1

umut

Papatyam Editörü
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1242
Üyelik T.: 19 February 2008
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart GÜNAYDIN KELEBEĞİM

GÜNAYDIN KELEBEĞİM

Günaydın Kelebeğim..

Yıldönümümüz kutlu olsun..

Sana en sevdiğin çiçekten buket yapıp gelmek isterdim sana ama biliyorsun bu mevsimde açmaz en sevdiğin çiçekler..Sana sadece gülümseyen yaşlı gözlerimle sevdamı buket yapıp geldim..

Yedi sene..Sensiz nefes almakta zorlandığım koskoca yedi yorgun sene..

Sakın nasıl geçirdin diye sorma bana..!! Bilmiyorum..

Bak yine yaptım aynı şeyi... Seni düşlemeyi.. Yani aslında sen yokken, seninle yaşamayı bu denli nasıl becerdiğimi anlayamıyorum� Hep böyle oluyor.. Aklıma geliyor bazen konuştuklarımız ve düşlediklerimiz� Ben bu hayatı bırakıyor, onları seninle yaşamaya başlıyorum.. Biliyorum bu pek sağlıklı değil ama hoşuma gidiyor� Bir tercihse eğer bu, ben bir ölüyle yaşamayı çoğu zaman tercih ediyorum.. Üstelik isteyerek ve bilerek ve severek..

Hadi kelebeğim uyan..Kalk yattığın yerden..!!

Uyan ve aç gözlerini..Bak ben buradayım,yanındayım..Hep sana söz verdiğim gibi mağrur ve gururlu,yüzümde gülümsemeler,gözlerimde yaşlarla buradayım..Hadi kalk ne olursun ..!!

Offf� Neden yoksun sanki şimdi.. Geceleri içtiğim sigaraların haddi hesabı yok biliyor musun? Bilmiyorsun..Bilseydin çok kızardın bu kadar sigara içtiğim için..

Şöyle bir maziye bakıyorum da.. Ne güzel günler yaşamışız beraber.. Ama şimdi sen gittin uzaklara yoksun yanımda.. Hatırlar mısın? İlk buluşmamızı, ilk bakışmamızı..İlk seni seviyorum deyişini.. Elbette hatırlarsın sende benim gibi..

Hiç unutamıyorum ki.. İlk günden beri seviyordum seni ve en sonunda sen benim hayatımdaydın.. Evet ama şimdi neden yoksun.? Sıcaklığın, kokun, birlikte sabah uyanmalarımız bile çok güzeldi.. Neden gittin sanki.. Beni buralarda bırakıp neden gittin.. Ama beni duymuyorsun..

Ben her zaman ki gibi geceleri yine yalnız, yine mutsuz ama hep umutla bekleyerek geçiriyorum.. Belki dönersin, belki bana tekrar o sıcacık gülümseyişinle gülersin diye.. Belki tekrar bana sarılıp, benimle uyursun diye..Biliyorum bu bir daha hiç olmayacak ama ben yinede bekliyorum.. Senin bana gelemeyeceğini bildiğim için bazen denedim sana gelmeyi, çok istedim..

Yapamadım.. Başaramadım..Belkide senin kadar sevemedim ..!! Bağışla beni..

Bir damla yaş bıraktın ardından, kalbimin en körpe zamanında damarlarından fışkıran... Yokluğuna hazırlıksız yakalanmıştı ufacık bedenim... Suçlusu sen değildin elbet kelebeğim bu erkenden gidişin... Ne yazık ki erken düşmüştü alnına İlahi adalet.. Yüreğim yansa da bitmeyen hasretinle çaresi yoktu bu ebedi gidişinin, hep dilimde "Ya Sabır"�

Bugün tanışma yıldönümümüz... Senden sonra kimseyi sevemediğim gün. Olmasan da şu an yanımda, benden sana bir kutlu günün daha armağan olsun... Mermerlerinin başında ettiğim dualarım kır çiçekleriyle gönlüne dolsun.. Bir gün kavuşana dek biz, başucunda bir damla yaş hep seni bekleyecek..

Bir melek vardı masallarımda�seni getirdi!...uzaklarda bir adam ağlasa da, geride bıraktığın aşkınla!
sen dualarıma mahzar oldun her gece!
şimdi sensizlik bedel, günahla yıkanmış sevdaya!
her aşk ardına saklar acısını ya! ben acılara sarıldım!...
sen yanımda olmayınca!

Alıntı...

Bookmarks

Konuyu Toplam 2 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)

Seçenekler