ÇAPKINLIĞA BİLİMSEL YAKLAŞIM:)))) - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.EĞLENCE.::. > Gülmece

Gülmece Arkadaşlar Şimdi Gülmek, Neşelenmek ve Stres Atmak Zamanıdır...

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 09 June 2006, 11:24   Mesaj No:1

REHA

Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:REHA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 553
Üyelik T.: 07 October 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart ÇAPKINLIĞA BİLİMSEL YAKLAŞIM:))))

ÇAPKINLIĞA BİLİMSEL YAKLAŞIM:))))

Kadir Copdemir, bir internet sitesinde "Çapkinlik" üzerine sorulan soruya şöyle bir cevap veriyor...
sizlerle paylaşmak istedim...

Kadın : Merhaba Kadir bey, ben Mehtap. Avukatım. Size sorum şu: erkekler çapkınlıktan neden vazgeçmiyor?

Kadir Copdemir : Şimdi Mehtap Hanım, hadiseye şu açıdan bakalım, diyelim ki biz çapkınlıktan vazgeçtik, her birimiz birer tane kadına adapte olduk, ne olacak o vakit? Ne süslenmenize gerek kalacak, ne şık giyinmenize, ne hamarat olmanıza? Çünkü bizi kendinize bağlamak için bi çabaya gerek kalmayacak. Kozmetik sanayi çökecek, tekstil ve moda sektörü bitecek, otomobil satışları duracak, işsizlik artacak, global kriz çıkacak.. Gördüğünüz gibi hadisenin açılımları global krize kadar varıyor. Böyle de bilimsel çözümleme yapan bir insanım. Ama isterseniz konuyu baş başa bi yemek yerken de konuşabiliriz. O zaman detay da veririm hadise hakkında?

BİRDE HASTAHANE KÖŞELERİNDE
[/size]
Alt 09 June 2006, 13:39   Mesaj No:2

mevlutgunes

Durumu:mevlutgunes isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 164
Üyelik T.: 01 March 2005
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdir Et:
Standart ÇAPKINLIĞA BİLİMSEL YAKLAŞIM:))))

GEÇEN HAFTA MAGAZİN GAZETECİLERİNE ‘SİLAH ÇEKTİĞİ’ İDDİASIYLA GÜNDEME GELEN OKTAY KAYNARCA ‘YEMİN EDERİM Kİ SİLAH OLAYI YOK” DEDİ. KAYNARCA, “ÇAPKINLIK GÜZEL BİR ŞEY” DİYE KONUŞTU.
Geçen hafta bir bayanla yemek yerken görüntülendiğini fark eden ardından magazin gazetecileriyle ‘gerginlik’ yaşayan Oktay Kaynarca çarpıcı açıklamalarda bulundu. Gazetecilere silah çekmediğini belirten Kaynarca, “Şerefim ve namusum üzerine yemin ederim ki ben silah falan çekmedim. Bunun için bir sürü şahidim var. Hatta orada iki tane de polis memuru vardı. Öyle bir şey olsa polisler müdahale ederdi. Oktay dövdü deniliyor! Sevdiklerimin üzerine yemin ederim ki yok böyle bir şey arkadaşlar” diye konuştu.

Teoman’ın magazincilere "Keşke Oktay sizi vursaydı" şeklinde açıklama yapmasına sinirlenen Kaynarca, "Teoman yanlış yaptı. Beni zan altında bırakıp, durumdan kendine pay çıkardı. Üstelik ben magazini severim" dedi.

‘Çapkınlık güzel şey’ diyen başarılı oyuncu, “Benim herkesin bildiği, kabullendiği çok güzel bir ilişkim var. Şunu kabul etmiyorum; çapkınlıkla zamparalık eş tutuluyor. Çapkınlık bana göre güzel bir şey. Bana göre çapkınlık, hayatla flört etmek gibi bir şey. Ama, zamparalık öyle değil. İşte bu kavram karmaşasından dolayı ne oluyorsa oluyor zaten” diye konuştu.
Alt 09 June 2006, 15:46   Mesaj No:3

REHA

Durumu:REHA isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 553
Üyelik T.: 07 October 2005
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart rs

Mevlüt tamamlyıcı yazın çok güzel.Paylaştığın için sağol. :wink:

BİRDE HASTAHANE KÖŞELERİNDE
[/size]

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)