"ÖLDÜRDÜNÜZ BENİ!" - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.SPOR.::. > Süper Lig > Trabzonspor

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 06 December 2013, 22:41   Mesaj No:1

umut

Papatyam Editörü
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1242
Üyelik T.: 19 February 2008
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart "ÖLDÜRDÜNÜZ BENİ!"

"ÖLDÜRDÜNÜZ BENİ!"

"ÖLDÜRDÜNÜZ BENİ!"

‘’Maça gitmiyorum’’ diye eleştiriyorsunuz beni.
Ailemin rızkından kesip gitmedim mi maçlara…
Harçlığımı vermedim mi…
Bırakın Avni Aker tribünlerini…
Deplasmanlarda kavga etmedim mi…
Ölmedim mi Trabzonspor için…
Anama babama evlat acısı yaşatmadım mı…
Ailemi, çevremi, sevenlerimi yasa boğmadım mı…
Trafik kazası geçirmedim mi?
Görele de fındık dalına asmadım mı kendimi?
Kalbime yenik düşmedim mi?
Karda, yağmurda, çamurda hep Bordo Mavi renklerin yanında olmadım mı…
Soğukta titremedim mi…
Yensek de yenilsek de durmadım mı arkasında…
Bütün zorluklara göğüs germedim mi…
Niye unutuyorsunuz yaptıklarımı? ‘’

Maça gitmiyorum’’ diye eleştiriyorsunuz beni… Anlamıyorsunuz halimden… Nankörlük ediyorsunuz. Ben acının üstesinden geldim… Yokluğu aştım… Zorluğa dayandım… Ölüme bile meydan okudum… Ancak bu adaletsizliğe, haksızlığa dayanamıyorum… 3 Temmuz’dan bu yana onca şey yaşandı. Bir kez bile ‘’derdin ne?’’ diye sormadınız… Suçluyorsunuz… Suçlamaya da devam ediyorsunuz… Niye anlamıyorsunuz, umudumu kaybettim ben… İnancımı yitirdim. Heyecanım yok oldu… 96’ı da aldınız elimden… 2005’de de aldınız… Yine toparlandım. Ayağa kalktım. Ama şimdi? Şimdi yakalandınız… Mahkemesi, UEFA’sı, CAS’ı ‘’şike’’ diyor. Hiç oralı olmuyorsunuz. Alın terimin, emeğimin üstüne yatıyorsunuz. Artık bende şu kanaat oluştu… ‘’Ne yaparsak yapalım şampiyon olamıyoruz.’’ Nasıl olsa sonuç belli… Niye gideyim maçlara? Aslında bu kadar da soğmazdım. Fakat adamlar haksızlıkta birleşiyor. Biz haklılıkta ayrışıyoruz. Haklı davamızda bile adam gibi mücadele edemiyoruz. Biz neyin mücadelesini veriyoruz Allah aşkına? ‘Kupayı hemen alırım’’ dedi… ‘’Ben gelince Aziz Yıldırım kaçacak yer arayacak’’ dedi. Attı, tuttu…Duygularımı sömürdü… Şimdi bu konuşmaları bıraktı… ‘’Fenerbahçe kupayı iade etmeli…’’ ‘’FİFA da hakkımızı ararız’’ demiyor mu? Hele hele ‘’300 bin kişi yürürüz’’ dedikten sonra İstinye’de düzenlediğim yürüyüşe katılmadı ya, her şeyden nefret ettim. Maçından da, yediğimden içtiğimden her şeyden…
Öldürdünüz beni… Hani faklılık olur da bu kadar olmaz. Adam seçimden önce ne dediyse tersini yapıyor… Kupanın Fenerbahçe’nin müzesinde kalmasını sağlayan Başbakan’a toz kondurmuyor… Üstelik kulübü siyasete bulaştırıyor. Kime güveneceğimi şaşırdım. Eski yönetimi eleştiriyordum. Gelen, gideni aratırmış… Bir de bütün bunları üstüne hiçbir şey yokmuş gibi bilet fiyatlarını da çok yüksek tutmuyorlar mı? Cinlerim tepeme çıkıyor. Gitmiyorum arkadaş maçlara. İzlemiyorum Digitürk’ü… Futbol onların olsun… Alsınlar başlarına çalsınlar… - Hasan Al / Taka Gazetesi -

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler