Soyadı gibi her yola UYGUN biri - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.SPOR.::. > Süper Lig > Trabzonspor

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 23 January 2012, 13:05   Mesaj No:1

umut

Papatyam Editörü
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1242
Üyelik T.: 19 February 2008
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Soyadı gibi her yola UYGUN biri

Soyadı gibi her yola UYGUN biri

Soyadı gibi her yola UYGUN biri

22 Ocak 2012 Pazar

Metris Cezaevi’ndeki koğuş arkadaşı Aziz Beyzadeye demiş ki: “Sadri Şener bana 1 milyon Euroluk şike teklifinde bulundu”

Yıldırım da ona demiş ki: “Oğlum bak bunu bir kağıda yaz ve imzalayarak bana ver”

O da büyük sözü dinlemiş ve organize çete lideri olmaktan sanık Metriste misafir edilen Aziz Beyzadeye imzalayıp vermiş.

Şike davası işte bu belgeyle çözülecek (!)
Ben her zaman diyorum, bu ülkede çözülmeyen bir sorun mu var?
Adres belli…
Metris...

Gidin oraya Bülent abimi bulun, belgeyi imzalayıp versin.

Yaz imzala Aziz’e ver, Bülent baba. ”Ergenekonu çözelim. Balyoz darbe planı, İnternet Andıcını daha konuşmayalım. Yeşil bulunsun, Susurluk çözülsün, Faili meçhul cinayetler aydınlatılsın.

Abi 6 aydır nerdeydin sen yaaaaa.
Bak TFF Şike ilgi ilgili kararı veremiyor. Adamlar senin bu belgeyi imzalayıp, Aziz’e vermeni bekliyorlardı.
Ne iyi ettin de koskoca Emniyetin 1 seneye yakın uğraşıp dinlediği telefonlarda ulaşamadığı o belgeyi imzalayıp Aziz’e verdin.
O da şimdi Noter tasdikli bu belgeyi 14 Şubat sevgililer gününde mahkemeye sunar,
Siz dışarı Sadri bey içeri (!)

Bülent abi zahmet olmasa bir belgede şu Barcelona Teknik Direktörü Pep Guardiola ve Messi ile İniesta için hazırlayıp Aziz Beye versen diyorum.

Messi’ye 300, Guardiola’ya 400, İniesta’ya da 450 bin Euro yaz.

Zaten biliyorsun Guardiola, Trabzon Merkeze bağlı Meserya’dan.

Messi’de Haber61 Genel Yayın Yönetmeni Batuhan Hazar Çavdar gibi, Arsin Yeşilce Köyü'nden.

İniesta; Doğan Haber Ajansı muhabiri Yunus Emre Sel’in köyü Şümerya’dan.

Bitir şu Bercelona’ya abiiii.
Milli birlik ve beraberliği ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde, sana atılan bu iftiralar tüm Trabzonluların olduğu gibi ,benimde yüreğimi dağlıyor Bülent abiiiiii.

Aziz Yıldırım Ali Kıratlı’ya parayı Van’daki depremzedelere getirsin diye verdi (!) oda yanlış anlamış Van yerine Eskişehir otobüsüne binip parayı sana vermiş.
Bu sana yapılır mı abiii. Tapelerde bolca ismin geçmiş abi.

Sadri Şener bana 1 milyon Euro teklif etti zor şartlarda belge hazırlayıp Aziz beye veriyorsun lakin kimse inanmıyor
Bunlara iyilik de yaramıyor abi (!)

Abi Polis ve savcılar niye inanmıyor anlayamadım (!)
Sordum.
Onlar da bizim elimizde belge var diyorlar.

Yalnız onlardaki belgeleri gördüm Bülent abi. Onlardaki belge senin Metris’te imzalayıp Aziz Baba’ya (!) verdiklerine benzemiyor.
Onlardakilerin üstünde resmi evraktır yazıyor. Türkiye Cumhuriyeti Devleti diye başlıyor…

Ben mi kimim?
Bende Şike’nin Meçhul İtirafçısıyım.
Ben hiç korkmuyorum abi…
Örgüt oluşturmaktan sanık Aziz Yıldırım beni tanık koruma programına aldıracak, sahte kimlik ve pasaport düzenleyecek, ayrıca estetik operasyonla yüzümü değişecekler. Aynı Polat Alemdar gibi.

Şu köşe yazımdaki fotoğrafa iyi bakın sevgili okurlarım, çünkü artık neyazıkki o yüzümü bir daha göremeyeceksiniz (!)

Estetik cerrahlardan da rica ettim, bana ya Aziz Yıldırım yada Bülent Uygun’a benzer bir yüz yapacaklar. Tıpkısının aynısı.

Suratıma tükürdüklerinde yağmur yağıyor diyebileceğim artık
.

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler