Bİlmiyorum... - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.ATIŞ SERBEST.::. > Yakılacak Mektuplarınız

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 18 May 2006, 00:41   Mesaj No:1

Mekansiz

Guest
Durumu:
Papatyam No :
Arkadaşları:
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:
Takdir Et:
Standart Bİlmiyorum...

Bİlmiyorum...

Bilmiyorum sana nasıl hitap edeceğimi.. Gece Saat 24 e geliyor yine..İçimden geçenleri yazmak istiyorum ama boğazımda takılı kalıyor her şey..
Bu mektubu neden yazdığımı da bilmiyorum.. Belki unutmamak için seni, belki unutmaman içn beni ya da unutmamak için her şeyi..
Ne yaşamalıyım, ne beklemeliyim, insanlardan kaçmalı mıyım yoksa kalmalı mı? Boş mu vermeliyim her şeye yoksa ciddiye mi almalıyım yaşamı? Bulamıyorum kendimi, neresindeyim zamanın?
Yorgunum anlayamamaktan, anlatamamaktan yaşadıklarımı! Keşke yetebilsem kendime, kaçabilsem insanlardan, ihtiyacım olmasa hiçbir şeye..
Fırtınada gemim.. Ne ben dinginleşebilirim, ne fırtına biter, ne de durulur deniz.. Kaybolsam karanlıkta, dibe vursam belki biter her şey..
Bunları yazmak bile ürkütüyor beni.. Senden sevgi beklemiyorum tıpkı aşk gibi! İsteyemem bunları.. Şayet, olacaksa bir gün kendiliğinden olmalı.. Neyse bunlarla yormamaya karar verdim kendimi.. Bir daha açmamak üzere kapatıyorum bu konuyu!!
Nazım der ki; "Şimdi sen elmayı seviyorsun diye elmanın da seni sevmesi şart mı?"
Hani konuşamıyorum ya, susuyorum ya hani hep ya da "yok işte öylesine" deyip geçiştiriyorum ya, aslında öylesine değil hiçbir şey, hepsinin bir devamı var aslında .. Söylemek istediklerim, söyleyemediklerim!! Nedenini bilmediğim çekingenliğim, korkularım, saçmalıklarım.. ve bütün bunlara rağmen yüreğimin derinliklerinde gösterdiğim ya da göstermeye çalıştığım tek insansın.. Bunları senin için önemli olmak adına yazmıyorum.. Sadece benim için ne kadar öenmli olduğunu ifade edebilmek için ya da yaşadığım ifadesizliği az da olsun anlatabilmek için yazıyorum.. Bildiğim sadece bu!!
Bilir misin ki senden güzel bir söz duymanın mutluluğunu, seninle konuştuktan sonra bayram çoçukları gibi delicesine sevindiğimi.. İçimde yaşıyorum seni, bir martı gibi cığlık çığlığa, avaz avaz..
Böylesine bir aşk komik belki, göremeden, elini bile tutamadan, sarılamadan belki; ama.....ama'sı yok bunun.. Hissedebildiğimden daha fazlasın.. Ben tutturmuşum bir yol; yansam da, dönsem de, çırpınsam da, her ne olduğunu anlayamasam da, beynım, kalbim senin için birleşmiş.. seni hissetmekte, senin için yaşamaktalar..
Garip belki ama çoçukmuşcasına, büyükmüşcesine belki, hatta kaçarmışcasına kendimden, senli sensizlikler yaşıyorum, sana dair sebepsizlikler hatta..
Başladığım gibi bitiriyorum mektubu.. İstedim ki bir sınırı olmasın yazdıkalrımın, bir başlığa hapsolmasın yazdıklarım, mahkum olmasın.. isimsiz olsun, sınırsız olsun, sevgim sebepsiz olsun...

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler

Yeni Sayfa 1

www.papatyam.org Ana Sayfa

Tefekküre Davet Köşesi

Papatyam Sosyal Medya Guruplarımıza Katılın

Instagram         

Papatyam alemdarhost.com sunucularında barındırılmaktadır.