Bu Sefer Kararlıyım - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.ATIŞ SERBEST.::. > Yakılacak Mektuplarınız

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 03 April 2006, 16:48   Mesaj No:1

Mekansiz

Guest
Durumu:
Papatyam No :
Arkadaşları:
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:
Takdir Et:
Standart Bu Sefer Kararlıyım

Bu Sefer Kararlıyım

Bugün bir kere daha karar verdim seni silmeye, lugatımda yer almayacaktın bundan sonra.

Birden bir yağmur damlası düştü alnımın tam ortasına, senin beni öptüğün yerde ora… tesadüf dedim vazgeçmedim kararımdan. Bugün çıkacaktın hayatımdan.

Dışarı çıkıp gezecektim tüm şehri. İlk defa sensiz yapacaktım. İlk defa sensiz yapışacaktım hayatın boğazına ama bu sefer farklıydı, diğerleri gibi değildi seni silme kararı alacak kadar güçlüydüm.

Dolabımı açtım önce, mavi kazağım düştü üzerime. Sen çok severdin ya hani işte o. Aldırış etmedim giydim kazağı, sensizliği giyinir gibi. Odamın her köşesi seninle doluydu onu silkip devam ettim hazırlığıma. Derken birkaç kağıda çarptı elim. Baktım içlerine ne yazmışım diye. Sana olan onlarca mektuptan birkaç tanesiydi sadece. Geri kaldırdım seni kaldırdığım o çekmeceye. Kararlıydım bu sefer hayatımdan çıkaracaktım seni

Bindim gelen ilk otobüse nereye gittiğimi bilmeden. Cüzdanımda çıktın bu sefer karşıma. Ela gözlerinle bakıyordum bana. Hani bakmaya kıyamadığım, bakarken içimi titreten gözlerin. Sebepsiz bir yaş aktı gözlerimden.

Kendimi topladım hemen. Boş bir yer buldum neresi olduğunu fark etmeden. Boş bir koltuğa oturdu bedenim. Meğer o koltuk hep senin oturduğun koltukmuş. Adımı gördüm öndeki koltuğun arkasında süslü harflerle yazılmış. Altında da senin ismin. Meğer sende binmişsin o otobüse… yüreğim burkuldu ama hala ve inadına kararlıydım.
U-n-u-t-a-c-a-k-t-ı-m

Cüzdanımda ki resmin yine çıktı karşıma. Hala bakıyordu içimi titreten gözlerle bakıyordun bana. Bende kaybolmuştum. Yine yeniden bana bakan gözlerine dalmıştım. Kendime gelişim aramanla son buldu.

Ve ben yine anladım ki bütün yollar sana çıkıyor ve ben kaçtıkça sen bir adım daha yaklaşıyorsun bana…
Alt 04 April 2006, 03:39   Mesaj No:2

artemis

Papatyam Üyesi
Durumu:artemis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 797
Üyelik T.: 26 March 2006
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Bu Sefer Kararlıyım

her zaman böyledir zaten tam unutacağım artık üzülmeyeceğim deriz kararlıyızdır kimse çeviremez bizi kararımızdan "O" hariç bazen memnun oluruz unutulmamışız diye seviniriz ama aynı zamanda acı da çekeriz... her zaman böyledir işte unutacağım unutuyorum unuttum derken biz hiç ummadığımız zamanda beklemediğimiz bir halde çıkar karşımıza... ama her zaman ne kadar uğraşsakta U-NU-TA-MA-YIZ...

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler