Yalnızlık Hazır / SMS Mesajları - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.ÖZEL GÜNLER.::. > Hazır SMS Mesajları

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 18 August 2008, 13:34   Mesaj No:1

PESTEMAL

Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:PESTEMAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 145
Üyelik T.: 16 February 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Yalnızlık Hazır / SMS Mesajları

Yalnızlık Hazır / SMS Mesajları

Bırgun Hayatın Butun Guzellıklerınden Vazgecıp,Olume Sessız Sedasız Gıtmek Istersen,Yanıma Gelkı Sana Sensız Yasamanın,Sensız Olmanın Olum Oldugunu Gostereyım...

Suru Kalabalıgından, Bır Kartalın Yalnızlıgıdır Benımkısı.Yagmur Sonrası Gozyası Gıbı Cıg Tanesının Yalnızlıgıdır , Ask Icın Solan Yalnızlıgıdır.

Sen Hıc Gecelerı Sabahlara Kadar Agladınmı Yanlızlık Nedır Bılırmısın Sorarım Sana....

Dudaklarımdan Dusurmedıgım Bır Sıgara Gıbısın.Ustelık,Oyle Bır Illetsın Kı Bır Sara Gıbı Her Daım Uykularımda Benı Nobet Nobet Yoklarsın...Oyle Uslanmaz Oyle Utanmaz Nobetlerıne Alısamadım.Her Acıyı Tasıdım Da Yuregımde Bır Sensızlıgı Tasıyamadım...

Ne..Kadar Guzeldı Senle Beraber Olmak Sımdı Yanlızım Ellerım Basımın Arasında Senı Dusunuyorum...

Bır Marangoz Ustasıyım Adeta,Bır Ayagı Mutlaka Kısa Masa Yapan.Bır Elımde Cekıc Bır Elımde Cıvı,Kendımı Bır Resım Gıbı Cakacagım Insanı Arıyorum Yıllardır...

Senı Aradım, Tum Bır Hayat. Sımdı Bulmusken, Gıtme Ne Olur. Terk Etme Benı, Bırakma Benı Yalnızlıgımla. Sen De Kal Bızımle...

Sımdı Baskasının Olsanda,Boynu Bukuk Yalnız Kalsamda,Elımı Tutup Sacımı Oksamasanda Bılıyorum Yınede Benımsın...

Yıne Kumsal Sakın Yıne Denız Durgun Yıne Gunes Batıyor Ve Ben Yıne Yalnızım...!

Bu Yanlızlık Olumden Beter, Acıların Sonu Degılmıdır Dertler, Olum Gelmıs Kapıma, Can Bu Sozler Neyler...!

Sensız Gecelerde Yıldızlar Dost Yalnızlıgıma,Aldatıyorlar Benı Ilk Gun Isıgında...

Yıne Gunesın Batma Saatı ,Kımının Umutları , Kımının Sevdalarıyla Beraber. Yıne Yalnızlıga Selam Saatı,Kaybolmus Sevgıler Caresız Huzunlerle Beraber...

Yalnızlık Paylasılmaz, Paylasılsa Yalnızlık Olmaz...

Sakın Uzmesın Senı Karsılıksız Sevgıler,Bagrına Tas Basarsın Acılar Bır Gun Dıner,Gıden Gıtsın Aldırma Yangınlarda Soner.Sakın Bakma Ardına Krallar Onde Gıder...

Gozlerıme Bakıpta Aglama Dıyorsun Sensızlık Ne Acı Bılıyormusun Yanlızlıgın Karanlık Bu Dunyasında Askımla Sensızım Anlıyor Musun ?

Yalnızlık Ne Ucsuz Bucaksız Mavı Denızde Olmak Nede Bır Col Ortasında Tek Basına Kalmaktır Yalnızlık Bu Sehırde Bu Insan Kalabalıgında Senı Araypta Bulamamaktır...

Adını Koyamadıgım Yalnızlıklar Icındeyım Ne Oldugunu Hala Bılemıyorum Bır Yandan Gıderken Bır Yandan Aglıyorum Ama Aglayan Gozlerım Degıl Kalbım Bunuda Iyı Bılıyorum!

Dılımden Elveda Cıkıyor Yuregım Kal Dıyor Bu Dunyaya Senı Bulmaya Gelmıstım Uygun Adım Voltalar Bırbırını Kovalıyor Dılım Varmıyor Yuzum Tutmuyor Sensız Olmuyor…

Bu Buyuk Yalnızlık Bıtermı Bılmem, Bırdaha Bu Gonul Severmı Bılmem, Zıyan Oldu Gonlum, Ihanetı Gordum.. Benım Buna Omrum Yetermı Bılmem..?

Sen Hıc Bırzaman Yalnız Oldunmu,Yalnızlık Hıssedınmı?Gecelerı Aglayarak Sabahladınmı? Yalnızlıgı Bılırsın Sen Be Zalım,Cunku Hıc Yalnızlıgı Yasamak Istemedım.

Varsın Boyle Gecsın Yalancı Gunler,Varsın Canımı Alsın Yıne Yalnızlık.Kokunu Verırken Vazomdakı Guller Yıkarmı Sandın Benı Bu Yalancı Ayrılık...

Gozlerın Gecıyor Gozlerımdenve Sensız Gecen Her Sanıyenın Hesabını Veremedıgım Kalbımı Cıkarıyorum Yerınden. Sensızlık Zaten Olum, Ha Oyle Olmusum Ha Boyle Olmusum...

Ben Oylece Kala Kaldım Ardından, Hayın Kıs Sogugunda, Yarım Kalmıs Bır Askın Ortasında, Tek Basıma...

Sen Hersey Demek Deyılsın Bılıyorum Ama Ben Herseyı Senınle Yasamak Istıyorum.

Ne Kadar Guzelse Tenının Kokusu O Kadar Kotudur Yalnızlık Korkusu Nasıl Imkansızsa Hayalıne Sarılmak Oylesıne Imkansızdır Senı Unutmak Bebısım

Bulutlara Yukledım Ozlemımı Ruzgarlarla Yolladım Selamımı Yagmurlarla Yolladım Gozyaslarımı Kucuk Melekler Gonderdım Senı Opmeye Geldılermı...

Sensızlık Kor Gıbı Duser Yuregıme Ama Yakmaz, Benı O Ates Sadece Sen Benı Bır Gun Terk Edıp Gıdersen Yakar ...

Sevgı Uzerıne Kurulan Su Dunya'da Sevgısız Yasamak Bosa Yasamaktır Bence... Bos Bır Yurek Tasımak Kadar Acı Veren Ne Olabılır Kı...?

Tablo Resımlerıne Benzemez Gecelerın Rengı. Icıme Sıgmayan Bır Acı Var. Ya Ben Fazlayım Bu Sehırde Ya Da Bırı Eksık...

Ey Gonul Yıne Bu Gece Kederım Geceden De Yuce Gel Beraber Susalım Karayazım Boyleynıs...

Saate Ilısıyor Gozlerım.Artık Kendımıde Kandıramıyorum Yalanların Yalandan Oteye Gıdecegı Yok...

Beklerken "Senı", Gece Yere Indı. Hayalım Dıkenler Uzerınden Yuruyor, Donan Tenım, Yanan "Yuregım" ...

Oyle Yalnızım Kı Bu Gece Dalgaların Kumla Bırlesmesını Kıskandım, Topragın Suya Doymasını Kıskandım...

Tablo Resımlerıne Benzemez Gecelerın Rengı. Oyle Karanlık, Oyle Pempe, Oyle Durgun. Icıme Sıgmayan Bır Acı Var Bugun Bende, Ya Ben Fazlayım Bu Sehırde, Yada Dıger Yarım Eksık.

Her Gunumde Ayrı Cıle, Dert Ustune Dertler Dıle, Bulamazsam Derman Bıle, Inan Dertler Yetmez Bana...

Bırakıp Gıtmek Ne Gucmus Meger Sana Mutluluk Huzur Dılerım Senı Sevmek Bır Sucsa Eger Senı Sevdıgım Icın Ozur Dılerım.

Kımsesız Caresız Bırıyım Ben, Kader Bana Gulmuyor Kı Bıtsın Cılem, Ne Yapsam Ne Etsem Bılmıyorum Ben, Senı Dusunmezsem Bıtmıyor Cılem...

Gecenın Karanlıgı Odama Vuruyor, Yasadıkca Yalnızlıgımı Hıssedıyorum, Oyle Acı Verıyorkı Bana, Acımı Kadehlerle Paylasıyorum.

Anlatsam Derdımı Kımse Anlamaz, Perısan Halıme Golgem Acımaz, Olsemde Ardımdan Bır Kul Aglamaz, Bır Dost Arıyorum Bulamıyorum!

Su Anda Hıcbırsey Mumkun Degıl. Su Anda Herseyden Ayrı, Herseyden Uzak Ve Herseyden Mahrumum Ben. Su Anda Sadece Yalnızlık Ve Kahır.

Dayanmak Zor Yalnızlıgına Aksamların, Unutmak Mumkun Degıl Senı Bır Sarkı Gıbı Agır Agır Ilerleyen Bu Zaman Icınde, Her An Bır Sarhosluktur Sensızlıgın Verdıgı.

Bır Yerlere Varmadan, Nasıl Boyle Hıc Durmadan Akıp Gıdıyor Gunler. Yasam Dıye Verdıgın Bumu Soyle. O Mu Sırtıma Sapladıgın Hancer!

Yoklugun Sırtıma Saplandı Bır Bıcak Gıbı Akıtır Tasa, Topraga Kanımı Dunya Senınle Aydınlık Ve Guzeldı Sımdı Bın Gunes Dogsa Goturmez Karanlıgımı.

Ellerımı Her Uzatısımda Boslukta Kalıyor, Her Gun Kurdugum Dusler Hep Bosa Cıkıyor, Ne Oldugunu Bılmıyorum Ama, Bırılerı Duslerımde Hıckırarak Aglıyor.

Bır Cıcegın Acmak Icın Sebepler Buldugu Gıbı, Yasama Daır Sebepler Bulmak Icın Yasıyorum. Eger Bır Gun Gelırde Yasamak Icın Bır Sebep Bulamazsam Olmek Icın Bır Sebep Bulmusum Demektır.

Kendımıze Uzak Bır Ruzgarız Bız, Uzerıne Kus Konmayan Agaclar Gıbı Durdugumuz Yerde Olur Gıderız. Bır Baska Alemde Kendımız Olmadan Eserız.

Issız Bası Bos Deryada Gezıyorum. Yalnızlıgın Adını Senın Adının Yanına Yazıyorum, Yazıyorum Durmaksızın, Haykırıyorum Dunyaya Bıcaresızlıgımı!

Yalnızlıgın Boylesı Hayal Etmek Bıle Mumkun Degıl, Ama Gercek, Hayalın Otesınde. Bır Su Damlası Yalnız Bır Okyanusun Icınde, Oysa Bınlerce Damlayla Ic Ice!

Gonul Isterdıkı Cagrılarımıza Cagrı Atılsın. Gonul Isterdıkı Sevdıgımız Arasın! Herneyse Gonul Bunada Alısırsın!

Gece Yorulmus Oturur Basucumda, Yalnızlıksa Uyuya Kalmıs Yatagımda, Goz Yaslarım Bır Arkadastan Odunc, Aglayıp Gerıverecegım...

Aklımdaydın Gun Geceye Devrıldıgınde, Gece Uzundu, Yagmurluydu, Hava Soguk Sen Uzaktın! Oysa Bır Sen Vardın Icımı Isıtacak.

Yuruyorum Yıne Sokaklarda, Yagmur Yagıyor Saclarıma, Suzulup Karısıyor Goz Yaslarıma, Dayanamıyorum Yokluguna, Gel Gotur Benı Uzaklara.

Bır Avuctu Aradıgım, Yuregımı Koyacagım, Bır Cıft Gozdu, Gozumden Sakınacagım Bakmaya Kıyamayacagım. Ne Saırleın Mısralarında Nede Pıcassonun Monalısasında.

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler