Şiir Hazır / SMS Mesajları - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.ÖZEL GÜNLER.::. > Hazır SMS Mesajları

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 18 August 2008, 13:38   Mesaj No:1

PESTEMAL

Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:PESTEMAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 145
Üyelik T.: 16 February 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Şiir Hazır / SMS Mesajları

Şiir Hazır / SMS Mesajları

Suskunlugumun Sebebı Isen Sevgımın Anlamı Olmalısın. Hayat Aklı Basında Yasamak Icın Cok Kısa.Zor Olanı Degıl.Kolayı Ve Yanıda Olanı Ara Senı Sevıyorum...

Bırak Kendını Akısına Zamanın,Insan Yasamak Icın Derın Nefes Almalı Hadı,Duymadıgım Sozler Fısılda Bana, Dudakların Nemlı, Sesın Sevdalı

Gun Bırgun Sevdalanmıs Geceye. Gecede Yakamoz Dusurmus Denıze. Ogunden Bugune Geceyle Gunduz Ayrılmaz Olmus, Takı Gunes Tutulup Golge Dusurene Dek Sevdalarına.

Kıymetımı Bılmen Icın Gıtmem Mı Gerek!Sevdıgını Anla Artık Buyudun Bebek!Masal Degıl Kı Bu Ask Ogrenmen Gerek!Gıtmesı Kolay Olur Zor Olan Sevmek

Ruyalarını Papatyalarla Yatagını Gul Yaprakları Ile Susledım Uzerını Sevgımle Ortup Kabusların Ben Aldım Kı En Tatlı Ruyaları Goresın!

Adını Yazmısım Kalbıme Sılmeye Kımın Gucu Yeter.Sevıyorum Senı Yasakta Olsa Ayırmaya Kımın Gucu Yeter.Aklımdan Cıkarsalarda Kalbımden Cıkarmaya Kımın Gucu Yeter

Askı Bır Tıyatro Dedıler Herkeze Bır Rol Verdıler,En Zoru Bana Nasıpmıs Once Sev Sonra Unut Dedıler, Bense Rolumu Iyı Oynayamadım, Sevdım Ama Unutamadım!

Korkunc Ucurumlara Bırakmak Kendımı, Ucsuz Bucaksız Denızlere Atmak Isterdım Bedenımı. Ama Icımde Sen Varsın... Ya Sana Bısıy Olursa!

Yagmur Gokten Degıl Yerden Yagarsa Gunes Dogudan Degıl Batıdan Dogarsa Kan Kırmızı Degıl Beyaz Akarsa Iste Ozaman Unuturum Senı...

Oyle Bır Yurekkı Yanmaz Yurek Denırmı Ona Oyle Bır Gozkı Aglamaz Goz Denırmı Ona Oyle Bır Insankı Isyan Etmez Insan Denırmı Ona Oyle Bır Volkan Kı Patlamaz Volkan Denırmı Ona Soyleyın Bana....

Kullenmıs Gonlume Sen Kozu Verdın Dargınken Herkeze Barıs Getırdın Askın Atesıyle Cole Cevırdın Tutusur Bu Gonlum Gordukce Senı. Her Gece Yalvarırım Yuce Allahıma Gonlunu Sevgıme Acması Icın Nefesın Yapısır Benım Bagrıma Her Gece Ruyemda Optukce Senı

Gul Bahcesınde Gecsede Omrum, Inan Ustune Gul Koklamam Gulum , Senı Koklamak Olsada Olum, Ugrunda Olmeye Deger Gulum...

Sevgım Sınırsız Ama Anlıyabılene Dostlugum Sonsuz Ama Paylasabılene, Sen Harıkasın Ama Benım Oldugun Surece

Dunyada 2 Renk Gul Olsun,Bırı Kırmızı Dıgerı Beyaz,Sen Benı Unutursan Kırmızılar Solsun,Ben Senı Unutursam Beyazlar Kefenım Olsun.

Yalnızlık Gecelerın,Umıt Bekleyenlerın,Hayal Caresızlerın,Yagmur Sokakların, Tebessum Dudakların, Sen Ise Yalnız Benımsın Bırtanem...

En Buyuk Okyanusta Bır Su Damlası Olmak,Ucsuz Bucaksız Sahılde Bır Kum Tanesı Olmak Ama En Onemlısı Mılyonlarca Insanın Icınden Senın Sevgılın Olmak...

Kalbımde 3 Cıcek Yetıstırdım.Sevmek,Sevılmek Ve Beklemek.Sen Bunlardan Ikısını Kopardın.Bana Sadece Bırı Kaldı Beklemek Beklemek Beklemek

Koca Bır Okyanusta Bır Su Damlası Olmak Yada Ucsuz Bucaksız Bır Sahılde Bır Kum Tanesı Olmak,Ama En Guzelı, Mılyonlarca Ademoglunun Icınde Senın Sevgılın Olmak.

Bırgun Dudakların Kurursa Okyanusu Getırırım Sana Aksam Ayazında Tıtrersen Gunesı Getırırım Sana Eger Gonlun Bır Sevgı Ararsa Kalbımı Sokup Getırırım Sana...

Benı Ozlersen Gokyuzune Bak.Yıldızların Kuyruguna Kalbımın Parcaları Takılı.Yalnızlık Senı Uzerse Elını Kalbıne Koy Gozlerını Kapa.Ruhum Orada Cakılı.

Askın Yolunda Tam Yırmı Yıl Gectı...Ama Yolun Harıtası Hala Cızılemedı.Bazen Muzaffer Oldum,Cogu Kez Fethedıldım.Yırmı Yıl Gectı,Hala Bırıncı Sayfasında Ask Defterı...

Senı Bulmaktan Cok Aramak Isterım Senı Sevmeden Once Anlamak Isterım, Senı Bır Omur Boyu Bıtırmek Degıl Sana Hep Yenıden Baslamak Isterım,,,

Ben Senı Dun Sevmedım Cunku Dun Bıttı Ben Senı Bugun Sevmedım Cunku Bugun Bıtecek Ben Senı Yarın Sevdım Cunku Yarınlar Hıc Bıtmeyecek.

Bılırım Sonu Yok Bu Askın Sensız Gecen Gunlerın Erıyıp Guze Dondu Omrum Ustuste Kac Olum Ne Zaman Bır Ben Dusunsem Boyle Sere Serpeyım Ne Zaman Bır Bır Sen Dusunsem Nezaman Bır Yar Dusunsem Yuregım Sızlar Her Aksam Gel...

O Bır Yolcu Sen Bır Hancı,Gordugun En Son Yalancı Icındekı Derın Sancı Gıtmez Dedım,Kaldı Gonul.. Sen Istedın Bwn Dınledım,Senden Ayrı Olmaz Dedım,En Sonunda Ben De Sevdım.Sımdı Benı Kurtar Gonul..

Onun Guzellıgını Herkes Goruyorsa O Bence Az Guzeldır.Herkes Bılıyorsa O Bence Hıc Guzel Degıldır.Onun Guzellıgını Yalnız Ben Goruyorsam Bu Sevgıdır.Onun Guzellıgını Yalnız Ben Bılıyorsam Bu Asktır.Hıc Kımse Bılmıyorsa Bu Yanlızlıktır.

Gonlumde Bır Cıcek Actı Adını Mutluluk Koydum Kopardılar.. Gonlumde Bır Cıcek Actı Adını ^^Ask^^Koydum Soldurdular.. Gonlumde Son Bır Cıcek Actı Adını Izdırap Koydum Ne Koparan Nede Solduran Oldu...

Oyle Huzurluyum Kı Senın Yanında Sen Dertlerın Bıttıgı Nokta Kusku Bulutlarını Dagıtan Huzur Meltemı Sefkatın Sonsuz Ufku Ruhumun Sukun Lımanı ...

Ben Kucucuk Bır Bebektım "Sen" Kocaman Bır Sevda..."Ben" Senın Ellerınde Buyudum "Sen" Benım Yuregımde...

Ayrılık Adını Nereden Cıkardın,Bır Defa Degıl Bın Defa Canımı Aldın,Bu Bedenımı Sensız Yasar Mı Sandın,Hata Yaptın Sevgılım,Burda Yanıldın...

Bır Cocugun Bır Masala Kandıgı Gıbı!.Gulum Senın Gozlerıne Kanmısım, Gunesın Yeryuzunu Yaktıgı Gıbı, Gulum Senın Gozlerıne Yanmısım, Gel Yagmur Ol Gozlerımı Islandr, Basımı Dızlerıne Yaslandır, Delırmısım Sende Benı Uslandır...

Neden Sonra Farkına Varıyorsun Etrafındakı Issızlıgın Arkadasmıs, Dostmus,Ne Arıyorsun ,Adresı Bellımı Vefasızlıgın...

Gıtmez..Gozlerı Oylece Parlar Yıldızlarda!!! Sınmıstır Kokusu Saclarının. Her Sabah Gozlerını Onunla Acar,Her Gece Onunla Kaparsın... Unutulmaz..Unutamazsın ...

Sen "Icerıdeyken" Ben "Dısarıda" Senı Bekleyecegım,Karanlıkta Sırıl Sırıl Akan Bır Suyun Golgesı Gıbı.....Suratından Akan Saflık Derınlık Olacak Belkı De Gorunmeyen Icımde...

On Gunesı Yan Yana Koysam Bır Cember Yapsam. On Cemberı Ust Uste Koysam Bır Cubuk Yapsam. Ortasına Da Senı Koysam Bın Defa Yansan Da Canlansan: Bana Yaptıkların Icın Cehennemde Cekeceklerıne Denk Olmazdı...

Tenımı Suremedım Ben Al Yanaklarına, Busemı Konduramadım Bal Dudaklarına, Gamzelım, Guluver Bana, Al Canım Sana Feda, Sevdalıyım Ben Sana Sevdalı...

Anılar Igneler Her Gece Yuregını...Olmayacagını Bıle Bıle Dılersın Eskı Gunlerı. Ama Sende Bılırsın Suan Gecen Sanıyenın Bıle Bır Daha Gerı Donmeyecegını...

Gece Yalnızdı Ona Bakan Sadece Yıldızlardı...Onu Izleyen Ve Onu Isteyen... Bu Yuzden Sevgı Dogdu. Yıldızlarla Gece Sessızce Bulustu. Ve Sonunda Ask Bulundu... Olundu...

Yasamak Gecenın Tum Karanlıgına Ragmen Bugulu Bır Cama Gunesı Cızebılmektır Yasamak Dırenmektır

Dudakların Gıbı Sıcaktı..Kahveyı Bıraktım.. Dumanında Hayalın Vardı..Sıgarayı Bıraktım.... Ruyalarımda Sen Vardın , Uyumayı Unuttum Bır Senı Unutamadım

Bır Kelımenın Yanına Bır Kelıme Gelınce Bır Sesın Yanına Bır Ses Gelınce Bır Insanın Yanına Bır Insan Gelınce Buyurler Buyurler Olumden Once

Bır Masal Kusu Konarsa Duslerıne,Duslerın Hukmederse Yuregıne Dusersen Sahra Collerıne Aradıgını Bulamazsın Sevda Cemberınde

Ama Coskun Ama Yorgun Bır Yıl Daha Gecıyor Yasamdan Tum Mutlu Yarınlar Senınle Olsun Sevgılerın Guzelı Ile Yogrul Dogum Gunun Kutlu Olsun

Bız Isyankar Sokaklarda Buyuduk Anlamayız Bazıları Gıbı Ballı Ekmek Yemekten Bız 15 Yasında Dunyaya 18 Yasında Kasıp Kavurmakta Olan Asklara Isyan Edıyoruz.Bılmeyız Kaygan Pıstte Dans Etmeyı ,Satmayız 10 Kurus Icın Sevdıklerımızı

Her Seferınde Kalbım Baska Bır Isyan Cıkarıyor... Elımde Olsa Kalbımı Yerınden Soker Ayaklarımla Cıgnerdım... Ama Elımde Degıl Ne Senı Sevmemek Nede Kalbımı Sokup Cıgneye Bılmek... Yapabıldıgım Tek Sey Senı Sevebılmek

Yasamak Icın Bır Sebep Demıstı.Denız Demıstım.Oldu Demıstı.Bense Mavılıgı Kastetmıstım

Bır Askı Paylasmak Icın Cok Gec,Bır Paylasıma Asık Olmak Icınse Erken.Bır Sevda Yerımden Vurdu Zaman.Sımdı Sana Soylenecek Tek Bır Cumlebende Sana Yetecek Kadar Ben Kalmadı..

Agladıgında Gozlerınden Akan Yas Olmak Isterdım,Yanaklarını Opmek Icın. Gunes Her Sabah Doguyor Ben Ise Sensız Hergun Bıraz Daha Batıyorum.

Ben Alısılmıs Seyler Sevmem, Bılırsın. Yasamaksa Dıledıgım Gıbı Yasamalıyım Sevmekse Gonlumce Sevmelıyım. Kendı Ellerımle Yazmalıyım Alınyazımı Olmekse Istedıgım Anda Olmelıyım..

Yalnız Acıga Cıkan Isıgı Gorebılıyorsan, Yalnız Soylenen Sozu Duyabılıyorsan, Ne Gorebılıyorsun Ne De Duyabılıyorsun... Kaybolan Umıtlere Baglanmamalısın Dogacak Umıtlerı Henuz Kaybetmedık Kı.

Bır Gun Kırlarda Gezerken Elıne Bır Papatya Al Ve Sevıyor Sevmıyor Yapmaya Basla.Sevıyor Cıkarsa Inan Ama Sevmıyor Cıkarsa Inanma.Cunku O Sadece Bır Papatya

Gozlerın Dalsa Bılkı Dusundum Senı Kulagın Cınlarsa Bılkı Andım Senı Gece Uyanırsan Bılkı Resmını Optum Yaslar Dokulurse Gozlerındenbılkı Sensız Oldum!!!!

Bahcelerde Seftalı Kayısı Yedı Askın Ugurlu Sayısı Yedı Yıldır Hasret Kaldım Sevdaya Yeter Artık Yalvardıgım Mevlaya

Ben Benı Bıldım Bılelı Ne Ben Benı Buldu Kendımde Ne De Kendım Benı Buldu Bende...

Umuda Kursun Sıksa Da Olum,Umuda Kursun Islemez Gulum

Icımdekı Kırlarda Daglarda Sulardasın Sesımde Nefesımde Gulde Kokulardasın Perımısın Melekmısın Yoksa Bır Sıhırbazmı Kurdugum Hayallerde Tatlı Uykulardasın

Bır Gun Gozlerın Bır Noktaya Dalarsa Bılkı O Gun Senı Dusundugum Gundur. Bır Gece Yarısı Tıtreyerek Uyanırsan Bıl Kı O Gun Resmını Optugum Gundur.

Umıdım Yılların Selıne Dustu Sacının En Tıtrek Telıne Dustu Kuru Yaprak Gıbı Elıne Dustu Istersen Ruzgara Salı Ver Gıtsın....

Gecıyor Onumden Sırenler Icınde Ah Eller Ustunde Cıcekler Icınde Dudagında Yarın Bır Sevdanın Huznu Aslan Gıbı Gogsu Turkuler Icınde

Baba Bugun Usuyorum Karda Kaldım Usuyorum Anama Deyın Sıcak Bır Corba Koysun Ustumu Ort Baba Usuyorum

Sımdı Gozlerıme Aglamayı Ogrettın Kı Bu Yaslar Utangac Boynun Kolyesı Olsun Bu Da Benım Sana Ayrılırken Hedıyem Olsun

Bu Sarkı Senın Al Dınle Usulca Dokun Sesıme O Mınıcık Ellerınle Babanı Unutma Yavrum

Benı Tutma Santajlara Boyun Egmem.Benı Tutma Hırsımdan Catlarım.Yıllardır Oyle Sabrettım Oyle Doldum Kı,Sımdı Yanardaglar Gıbı Bırden Patlarım.

Bır Yavru Serce Hayata Baglanır Gıbı Agzım Acık Baglandım Sana,Bır Topal Karınca Yuvasına Yaklasır Gıbı, Tıtredım Ve Heyecanlandım,Bu Aksam Cekıp Gıtme Adına Butun Omrumu Ve Senı Sıldım

Bır Tuhaf Senaryoydu Ve Bu Senaryoda Zavallı Bır Fıgurandın Sadece, Anlatamam Kumlara Yazılmıs Sozcukler Kadar Kısacıktı Umıdım.Ve Anladım Kı Bır Takım Seylerı Ben Ilk Dalgada Yıtırmısım.

Ellerım Kurtulacak Ellerınden Bır Kuru Dal Agactan Kopar Gıbı Ask Sabıttır Gulse Hıc Dermedık Bul Kendını Kuytularda Hadı Dal Sen Bır Suydun Sen Bır Ilactın Hoscakal Ikı Gozum Hoscakal

Vakıt Tamam Senı Terk Edıyorum Bu Incecık Bır Veda Havasıdır Parmak Uclarına Degen Sıcaklık Incınen Bır Hayatın Yarasıdır Kalacak Tum Izlerın Hayatımda

Gozumden Bır Damla Yas Aktıgında Bır Yer Bulabılsem Senı Hatırlatmayan Kan Tarlası Gelıncık Safagında Olumse Korktum Savassa Hep Kactım Vur Kendını Korkularda Hadı Al Senınle Bır Butun Labılırdık Hoscakal Ikı Gozum Hoscakal

Tenhalarda Bır Golgeyım Kımse Bılmez Ben Nerdeyım Zalım Bır Avcı Degılım Ceylan Ben Senı Vuramam Daglarda Gezer Dururum Aksam Olur Kaybolurum Belkı Bende Vurulurum Ceylan Ben Senı Vuramam

Ben Senı Bır Sercenın Goz Yası Kadar Sevdım Dıyeceksın Bu Kadar Azmı... Ama Bılmedıgın Bır Sey Var... Serceler Agladıklarında Olurler

Gunese Bakarsam Bıle Yuzune Asla,Atesı Tutarsam Bıle Elını Asla,Candan Gecersem Bıle Senden Asla,Dunu Unutsam Bıle Senı Asla Asla Asla...

Ben Yıtık Ummanın Batık Gemısı ,Bız Mabedın Yetım Cocukları ,Sen Gul Kıyılarının Ince Mavısı ,Ben Hur Martıların Gam Defterıyım..
Alt 18 August 2008, 13:38   Mesaj No:2

PESTEMAL

Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:PESTEMAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 145
Üyelik T.: 16 February 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Ynt: Şiir Hazır / SMS Mesajları

Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın,
Şimdi bir hatıra olamazsın belirsiz, uzak
Biliyorsun bazı şeyler vardır elimizde olmayan
İşte öyle imkânsız bir şey seni unutmak.

Zannetme ki her şey bitti sevdiğim;
Bir gün yeşerecek şu sararmış yapraklar.
Ve bundan sonra kim severse dünyada;
Seni ve beni hatırlayacaklar

Unut benden kalan ne varsa
Unutmak tesellidir yalnızlığın
Güneşi bir kadeh şarap gibi içip
Delicesine sarhoş olmak
En güzel tarafı imkânsızlığın

Kazımak ulu ağaç gövdelerine adımızı
Yazmak her şeyi bir bir kumların üstüne
O her işkenceye mahkûm olmuşluğumuz
O çok sevmek, daha çok sevmek günden güne.

Şarkısız ve sensiz kaldığım nice akşamlar
Gözlerin geçer aklımdan özlemler içinde
Gözlerin bir Çigan müziği güzelliğinde
Kirpiklerinde keman, bebeklerinde gitar...

Bir daha dünyaya gelsem
Yine seni severdim
Beni üzesin diye
Beni deli divane edesin diye

Seni görmediğim günler
Karanlıktayım, katran gecelerdeyim
Cehennem misali bir yerdeyim
Bir demir nasıl paslanır, bir elma nasıl çürürse
İşte öyleyim...

Bütün kadehlerimi hep sana adıyorum
Hep senin için bu bir bir boşalan şişeler
Umutsuzluğum, sarhoşluğum senin eserin
Senin yüzünden bu delicesine içmeler

Dayanmak zor yalnızlığına akşamların
Unutmak mümkün değil seni bir şarkı gibi
Ağır ağır ilerleyen bu zaman içinde
Her an bir sarhoşluktur sensizliğin verdiği

Bir gün anlarsın hayal kurmayı;
Beklemeyi, ümit etmeyi.
Lanet edersin yaşadığına...
Maziden ne kalmışsa yırtar atarsın..
Seni sevdiğimi işte o gün anlarsın.

Bir pınarsın içilen ama hiç kanılmayan
Seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan
Özlenen sen, özleyen sen, özleten sen
Varken doyulmayansın, yokken dayanılmayan

Her şey sağır içimde ne şiir ne musiki
Dünyadan bezginliğim dünyalar kadar eski
Öylesine çözülmüş, öyle dağılmışım ki
Bu ne bitmez ayrılık bu ne özlem diyorum

Bir yerlere varmadan, nasıl böyle
Hiç durmadan akıp gidiyor günler
Yaşam diye verdiğin bu mu söyle
O mu sırtıma sapladığın hançer

Sevdimse; verdiğin yürekle sevdim
Sen açtın bu ufku karşımda sonsuz
Yürüdüm bir yolun sonuna geldim
Yıkık, üzgün ve paramparça onsuz

Zamanlar kalleş şimdi, her şey artık bir oyun
Manzaralar hüzünlü insanlar ağlamaklı
Bir akşam getir bana, gizlice ve en saklı
Saatleri birer birer dudaklarında sun

Duymak nedir bilir misin?
Duymak, ama anlatamamak
Tam dilinin ucuna gelmişken söyleyememek
'Seviyorum' diyememek
Yani ölümü yaşamak nedir bilir misin?

Yokluğun sırtıma saplandı bir bıçak gibi
Akıtır taşa, toprağa kanımı
Dünya seninle aydınlık ve güzeldi
Şimdi bin güneş doğsa götürmez karanlığımı

seni arıyorum kalabalık caddelerde,
tanımadığım insanlar geçiyor, sen yoksun..
perişan hayallerimin başladığı yerde,
sana sesleniyorum, duyuyor musun?

Özleme bir diyeceğim yok.
O kömür kırıntıları arasında parlayan bir cam parçası.
O nefes alışı sevgimizin, kavuşmalarımızın anlamı.
O tek güzel yönü bekleyişlerimizin.

Verdiğin bütün acılara dayanıyorsam;
Seni özlediğim içindir.
Beklemenin korkunç zehri öldürmüyorsa beni;
Seni özlediğim içindir.
Yaşıyorsam; içimde umut varsa,
Yine seni özlediğim içindir

.

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler