Harbi sözler - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.ÖZEL GÜNLER.::. > Hazır SMS Mesajları

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 13 April 2009, 23:09   Mesaj No:1

PESTEMAL

Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:PESTEMAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 145
Üyelik T.: 16 February 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Harbi sözler

Harbi sözler

*Bizler umutsuzluğun olduğu yerde,umudumuzu kaybetmeden yürümeyi biliriz. Her yürüdüğümüz yolda Çakıllar,her durduğumuz yerde Çakallar olsa ne yazar!Ya ölümüne Severiz,yada tek kalemde Sileriz!Tarihi Biz Yazdık..Tarihtende Biz Sileriz

*Bizi anlatan şiirler yazılmadı henüz.Çünkü biz dünyanın oyununda,hayatın acımasızlığında ve de sevdiklerimizin baygın bakışlarında unutulduk

*Dünün HataSını Bana Sormayın ! DoĞruya yanLı$a Kafanızı Takmayın ! ßakın DaLğanıza Canımı Sıkmayın...

*Nic£ d£LikanLıLar g0rdük kolunda Kız ceßind£ £man£t arkasında sürü.. Raconu kaHpeLik yürüyüşü sahtelik , kaLßi var yüreği y0k

*YurekLerde ünLem akıLarDa sOru iŞaretiyim AnLayana Cok anLamayana az GeLirim

*öYLe MasuM DurduğuMa KanMa SakıN ŞafaK ~karanlık~ oLsaDa "FiRaRıM" YakıN..!

*eSkideN PiyaSa NerDe ßiZ oRDa, aRtıK ßiZ NerDe PiyaSa oRDa..!

*Biz Biz Olduqumuz Için S£viLdik ,ßizi SatanLarı KaLbimizden Bir Bir SiLdik . Geride 3-5 Kişi kaLdık ama içimiz rahat MutLuyuz . Çünkü Bu yaşımıza kadar Hiç Adam SATMADIK .! KraL OLmayanLara Taç taktık İşte En Buyuk Hatayı da ßurda Yaptık.!

*BİZ kimmiyiz;geceleri sokaklarda serseri,gündüzleri evlerde uyuyan güzel,korakolda tam bir efendi,mahallede ise en gürültülü apartman sakini

*TuTamicaM SözLer VerMem ßaSiT kişiLerLe MEvZuu yaPMAm ßaZı ŞyLri AsLa AfeTmem Ağır GeLiYoSa ßu SzLer FiRar SerßesT ÜsTeLeMem

*TeSbİH ELdE EmAnEt BeLdE SeVdA YüReKtE OLmALı..TeSbİhİ SaLLaMaYı EmAnEtİ KuLLaNmAyI SeVdAnI YüReKtE YaŞaMaYı,BiLmİyOsAnn TaŞıMa O YüReGiiii

*Terkedeni Terketmek ßüyük Zevktir aMa Seveni Terk Etmek En ßüyük KahpeLiktir!
ßeni ßiLirsin kararLıysam dünya Dursa Dönmem! Cok qeciktin Her$ey için Artık Vursanda öLmem!
suskunlugum asaletimdir her lafa verilcek bir cevabım var ama lafa bakarım laf mı diye bide söyleyene bakarım adam mı diye

*Gitmek istiyorsan Gidebilirsin,Biz Ne ayrıLıkLr Görmüş Adamız,Çekinme SEnde Vur Sırtımdan,Biz Ne ihanetLer GÖrmüş adamız..

*ÂLEMÎ ÂLêm ÿâpâñ û¢ ßê$ ¢âkâL'sâ ... KRALLIK ßîzê ÿÂkî$mâz..

*DerT SofrasındaN ßaL YediK BaŞ VerdiK ßaş eĞmediK..!

*SatmadIk doStumuzu, ßiLdik Hasmımızı..KapatmadIk eskiLerdEn kaLmış Yaramızı. Akıtırız yar Uqruna Kanımızı..ßiLsinLer ki : KraLLar öLmedEn ßırakmaz TaCıNı…

*PAKETİMDEKİ SON SİGARAYLA SİLAHIMDAKİ SON KURSUNU SENİN İÇİN AYIRDIM.
SENİ DÜŞÜNDÜĞÜM ZAMAN SİGARAYI YAKARIM SENİ UNUTTUĞUM ZAMANDA SON KURŞUNU KAFAMA SIKARIM!

*Yüreğimde Müebbet Aşkın Emaneti. Gönlüm Kırgın Ve Yaralı.Seni Unuttum Sanma Bu Gönül Hala Sana Sevdalı Ama Bu Yürek Seni Aramayacak Kadar DELİKANLI

*İNSANLAR VARDIR SEVGİNİN EN YÜCESİNE LAYIKTIR!!!İNSANLAR VARDIR SEVGİNİN EN YÜCESİNİ VERSENDE AŞAGILIKTIR

*AhPab biLdiM öRtbaS eTTim soNra siLDiM qiTTiM
eLbeT yapTıqıM heR i$iN seBeBi vaR
KıSmeN doqRu ciSmeN yaNLı$ poziSyoNdaSın
!sMeN haFızaMDasıN LisTemDe eN soN sıRaDaSı.

*ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR'ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz... TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz

*BEN SENLE TOPRAĞA GiDERiM DiYENLERi ÇOK GÖRDÜM. BEN ÖYLE DiYENLERi TOPRAGA HEP YALNIZ GÖMDÜM.

zar atmam şansa inanmam orTada bi şans warsa onuda ben yaratırım.
Bir ÇığLıkTI YanLızLığım Hépiniz SağirDiniz .
SaKın üzmesin seni KarşıLıksız SevqiLer, baqrına taŞ basarsın aCıLar birqün diner. Giden qitsin aLdırma yanqınLarda söner.. SaKın dönüp bakma ardına KraL'Lar önde qider..
mútluluklâr dílêrím yêní âskındâ sên bêní dú$únmedên ya$amana bak sênín dêrtlerín varya benim yanımda ben onlarla ya$arIm sen keyfine bak !

KUMSALI KAYBETMEYE CESARET ETMEDİKÇE İNSAN YENİ DENİZLER KEŞFEDEMEZ
$aÑLıyız $öh®etLiyiz Pa$ayIz K®aLız ®ekLamIz Ma®kayIz FaLaÑız FiLaÑız K®aLıÑa değiL aLayIÑa ßaSa®Iz Tek Fa®kImIz istanbullu oLmAmlz
LaF DaLaşınA GirmE KapaK OlursuN / UğraşmA EtikeT OlursuN / AdaM OL BeLkİ YanımdA YeR BuLursuN!
TuTamicaM SözLer VerMem ßaSiT kişiLerLe MEvZuu yaPMAm ßaZı ŞyLri AsLa AfeTmem Ağır GeLiYoSa ßu SzLer FiRar SerßesT ÜsTeLeMem
KaRaNLıK BeNi HaPگEdİyOr ... HePگİ GeRçEğİ GöRmEm İÇiN... AMA GeRçEk OlAn TeK şEy ›ÕŁũм› ... Ve O BeNi ÇaĞıRıYor
EzAnLa BaSLaR SeLa iLe BiTeR İsTeYeNe DeĞiL ALAYINA GİDER
biz doluyu bosa vuranlardanız her ne kadar cilalı tas üstünde dans etmesini bilmesekte her karakolda ismimiz her cezaevinde resmimiz her meyhanede masamız her dostlarımızda façamız her bu sitedeki gardaslarımızdada argomuz vardır
Aşk Kız Arkadaşının Dudağından Öpmek Kadar Ucuzsa Bende O Aşkı Satacak Kadar Şerefsizim
SéVDiMDé Né oLDu : ToRBaCıLaR éN iYi DoSTuM, éFéS PiLSéN iSé ZéNqiN oLDu
nefes almak harap olmuş bedense harap elimizden düşmüyor nedense esrar şarap ümit etmek zaten bana çoookkk uzak be kardeşim
Delikanlılık ne racon kesmek ne adam öldürmek nede haraç yemektir. delikanlılık akşam olunca evine ekmek götürmektir
uyumaK zor , uYanmaK KoLay oLacak .. Saßahı ipLe ceKeceKsin .. Ne qeceLer rahatLatacak seNi Ne quNduzLer , öLmeyi isteyip öLemeyeceksin
Millet dayı olmuş etrafı boş bıraktık çakal dolmuş yürüdüğümüz gayri meçhul yolmuş alem dedikleri şey meğersem buymuş harbiden halimiz DUMAN olmuş..
SENİN RUHUN FAHİŞE OLMUŞ GÜZELİM BEDENİN BAKİRE OLSA NE YAZAR
Resti Cektim Kadere ßelki İsyan Oldu Taştı Tek ßir ßaşıma Kaldım Kahbe Acısı ßende SakLı Ama ßundan Sonra S!kt!r Ettim Aşkı
Alt 14 April 2009, 02:51   Mesaj No:2

agasar

Guest
Durumu:
Papatyam No :
Arkadaşları:
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:
Takdir Et:
Standart Ynt: Harbi sözler

Vay be ne sözler varmış
Alt 14 April 2009, 12:22   Mesaj No:3

CoNQueRoR_61

Papatyam Usta Üyesi
Durumu:CoNQueRoR_61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1397
Üyelik T.: 20 January 2009
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Ynt: Harbi sözler

gerçektende harbi sözlerrrr paylaşım için tşkler

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler