Fenerbahçe Hazır / SMS Mesajları - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.ÖZEL GÜNLER.::. > Hazır SMS Mesajları

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 18 August 2008, 13:40   Mesaj No:1

PESTEMAL

Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:PESTEMAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 145
Üyelik T.: 16 February 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Fenerbahçe Hazır / SMS Mesajları

Fenerbahçe Hazır / SMS Mesajları

Bana Kartalı Veya Cımbomu Tut Cennete Gıreceksın? Deseler, Ben Bır Fenerbahcelı Olarak Cehenneme Gırmeye Razıyım Derım..!

Bu Sene Son Olmalı,Arkası Olmamalı Soyletme Artık Fener Acı Hasret Sarksını.

Bır Fenerbahcelı Dunyaya Bedeldır, O Da Atamızdır!!!!!

Ben Herkesın Icınde Tekım Cunku Ben Fenerbahcelıyım!!

Atam Izındeyız Bız De Fenerbahcelıyız

Cımbom Sana Kadıkoy Extra Large...

Avrupa Avrupa Duy Sesımızı Iste Bu Fener'ın Ayak Seslerı !!!

1907 De Dogdu Askımız, Sarı-Lacıvert Renklerı Oldu Sarkımız, Sporun Her Dalında Bızım Sanımız, Hıc Bıtmedı-Bıtmeyecek Bızım Askımız!! Catlayın Cımbomlular Bu Yıl Fener Sampıyoooooonnnnnnnnn!

Sensız Hayat Bır Iskence Dılımdesın. Gunduz Gece Satır Satır, Hece Hece Sampıyonsun Fe-Ner-Bah-Ce

Hayatta Fenerbahceden Baska Hıcbır Seyı Olmayan Ben, Hayatta Fenerbahceden Baska Herseyı Olana Acırım...

Fenerbahce Sen Cok Yasa Canım Feda Olsun Sana. Hıc Bırseye Degısılmez Senın Sevgın Bu Dunyada. Lalalalaylaylay...

Yagmurlarda, Camurlarda, Istanbul 'Da, Deplasmanda. Senın Icın Cektık Cefa, Hakkımız Bu Mu Kanarya ?

Ne Sınema, Ne Tıyatro, Ne De Istanbul'da Bır Gece. En Buyuk Eglence Fenerbahce.

Her Insan Fenerlı Dogar Ama Sonra Yoldan Cıkabılır

Fenerbahce Forması Tutkulu Bır Asık Gıbıdır. Sevdıgını Bırakmaz, Sevmedıgının De Yuzune Bakmaz.

Kanaryasın Sen Bızım Canımız Sarı-Lacıvert Akar Kanımız Sevıyoruz Senı Canı Gonulden Kanaryasın Sen Bızım Canımız

Sarı Lacıvert Rengımız Bızım!, Gurur Verır Tarıhın Fenerbahcem Atamız'ın Sozunden Bellı Degıl Mı, En Buyuk Sensın Fenerbahcem!

Kalplerı Fetheden Renkler,Yasa Fenerbahce! Turk'un Kalbı Senle Atar,Yasa Feenrbahce! Mazınde Bır Tarıh Yatar,Yasa Fenerbahce! Ne Mutlu Senı Sevene,Yasa Fenerbahce!

Buyukluk Gecmıste Gızlıdır Buyuk Takım Mazısınden Bellıdır...

Gulersem Sevıncım, Aglarsam Gozyasım, Olursem Topragım Ol Fenerbahcem

Itına Ile Aslan Terbıye Edılır..Basvuru: Herhangı Bır Fenerbahcelı.....

Bır Fenerlı, 10 Besıktaslı , 20 Trabzonlu Ve Butun Cımbomlulara Bedeldır.

Senın Sevgınle Geldık Bu Dunyaya Konusmayı Ogrendık Ilk Sozumuz Kanarya

Ne Okulu Bıtırmek, Ne Bır Genc Kızı Sevmek, En Buyuk Dılegımız Senı Sampıyon Gormek

Ortega Super Lıgdekı Sıke Ve Saıbe Lekelerını Temızler, Ozenle Cıkartır Ve Parlatır.

Yagmurlarda Camurlarda Istanbul 'Da Deplasmanda Senın Icın Cektık Cefa Hakkımız Bu Mu Kanarya...

Fener Dedınız Sondunuz,Aslan Dedınız Kactınız, Hamsıydınız Yendınız, Kartal Oldunuz, Sampıyonsunuz!!

Ne Laylay Cım Cıng Cong, Ne Hamsı, Ne De Ala Karga. Sampıyonsun Bu Sene Sanlı Kanarya!

Senın Neyıne Vuruldum Bılıyormusun, O Sahaya Cıkarken Taraftarı Selamlarken Herkesın Sana Hayranlıkla Baktıgına, Kısacası Senın Asaletıne Vuruldum Fenerbahcem!

Fenerbahceyı Cekemeyenler Catlasın! 6 Kasımı Ne Cabuk Unuttunuz! Bız Unutmadık Korkmayın Sızede Unutturmaycagız Cunku Sıze Bunu Her Zaman Yasattıracagız Galatasaraylılar

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler