F.Bahçe Kayserispor maçında şike yapıldı! - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.SPOR.::. > Süper Lig > Fenerbahçe

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 21 June 2011, 12:12   Mesaj No:1

umut

Papatyam Editörü
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1242
Üyelik T.: 19 February 2008
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart F.Bahçe Kayserispor maçında şike yapıldı!

F.Bahçe Kayserispor maçında şike yapıldı!

F.Bahçe Kayserispor maçında şike yapıldı!

Yazdığı yazılarla olay adam haline gelen Hıncal Uluç, Fenerbahçe-Kayserispor maçı hakkında ortaya attığı bomba iddiayla bir kez daha gündemde..

Sabah Gazetesi'nde yayınlanan röportajında Hıncal Uluç, kendisine sorulan Fenerbahçe ile ilgili bir soruya öyle bir cevap verdi ki, spor camiası bu sözlerle çalkalanacak gibi görünüyor.

Uluç, "Fenerbahçe, Kayserispor'u 2-0 mağlup ederek ligde galibiyet serisini 5 maça çıkardı. Özellikle ikinci yarıda bir toparlanma görünüyor. Fenerbahçe adına bir çıkıştan bahsedebilir miyiz?" şeklindeki soruya bakın nasıl cevap veriyor..

"Kabul etmiyorum. Israrla ve inatla kabul etmiyorum. Kayserispor kadar kötü bir Kayserispor hayatımda görmedim. Maçın 15. dakikası mıydı neydi, Lig TV kaybedilen topları yazdı ekranın üstünde, ondan sonra o istatistiği unuttu. Maçın sonunda da ben merak ediyorum. Kayseri'nin kaybettiği toplar kaç tane? Santraya kadar topu iyi getiriyorlar. Santradan itibaren ya taca atılıyor ya Fenerlilere atılıyor top... Şike gibi!..

Santranın ötesinde birbirlerine pas atmamakta, yeminli gibiler. Ama ısrarla da birbirlerine pas atmaya uğraşıyorlar. 18'in içine giriyorlar, 4 kişi şut pozisyonunda, topu kaptırana kadar kimse şut atmıyor. Daha nereye gideceksin!.. Kaleciyi de geçip öyle mi vuracaksın topu içeriye! Nitekim öyle de yaptılar. Kaleye giden topa ofsayttaki adam kafa vurup, golü iptal ettirdi.

Ama tam böyle Erman (Toroğlu) hocanın çok sevdiği bir tabir var. '370 dakika oynasa gol atamayacak bir Kayseri vardı sahada!'

Fenerbahçe ne yaptı: İki net kaleci hatasından, iki gol... Birinci golün asistini yaptı Volkan Babacan. İkinci golde de topu içeri yumruklamak hünerini gösterdi. Ben böyle kalecilik görmedim. Volkan Babacan Fenerbahçe'de oynarken Fener'e bu kadar yararlı olmamıştır.

Şimdi karşında rakip yok. Karşında berbat bir kaleci var. Buna rağmen maçı ancak 2-0 kazanabiliyorsun! İkinci yarıda Kayserispor bütün defans güvenliğini bırakıp saldırırken 1'e 3, 2'ye 4 yakaladıkları savunmaya dahi gol atmayı başaramayan, beceremeyen hatta pozisyona giremeyen Fenerbahçe'nin 'iyi olduğunu' bana kimse söylemesin."
Alt 23 June 2011, 12:22   Mesaj No:2

rainman

Papatyam Kıdemli Üyesi
Durumu:rainman isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 269
Üyelik T.: 01 April 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Ynt: F.Bahçe Kayserispor maçında şike yapıldı!

vah vah hıncal uluçdan medet umanlar kaleciye suç bulanlar iki hafta sonra ayı kayseriyi bukezz birinci kalecinin yaptığı hataya nedense dokunmuyor dokunmaz tabi nede olsa o gs li sizinde aklınıza gelmiyo nedense aynı hatanın sizede yapılmadığı dimi azıcık insaf ya insaf

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)