FENERLİLER BAŞBAKAN'A DUA ETSİN - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.SPOR.::. > Süper Lig > Fenerbahçe

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 25 June 2012, 15:00   Mesaj No:1

umut

Papatyam Editörü
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1242
Üyelik T.: 19 February 2008
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart FENERLİLER BAŞBAKAN'A DUA ETSİN

FENERLİLER BAŞBAKAN'A DUA ETSİN

Çakar Canlı Yayında Çıldırdı

Ahmet Çakar: "Bu Ülkede yaşadığım için lanet ediyorum kendime...."Mahkemenin vereceği şike kararını merakla beklediğini söyleyen Ahmet Çakar "Bu dakikadan itibaren şike legal haline gelmiştir" dedi.

Beyaz Futbol programında ünlü futbol yorumcusu Ahmet Çakar yine çileden çıktı. Şikenin üzerinin örtülmeye çalışıldığını kaydeden Çakar ' Bu ülkede yaşadığım için lanet ediyorum kendime ' dedi.

CİDDİ PAZARLIKLAR VAR
UEFA'dan ceza gelmeyecekse benim senaryom hazır. UEFA ile bazı mihraklar arasında çok ciddi pazarlıklar var. Türk futbolunun etik değerleri yanında yemişim minik kuşu, küçük kuşu...

Corneu aynı anda işten el çektiriliyor, CAS'tan dava geri çekiliyor, CAS'tan dava çekilmesiyle ilgili bir ay önceden imza altına alındığı iddia ediliyor, Lütfi Arıboğan yeni federasyona sokulmuyor. Gazetelerde 'kazananlar ' olarak ilan edenler aslında 'kaybedenler 'dir. Türkiye'de şikenin üzeri örtülmüştür.

LANET EDİYORUM KENDİME
Türk insanının belli spor yazarlarının nasıl bellerinin döndüğünü Cuma'dan beri izliyorum. Çamuru kapatmış gibi konuşuyorlar. Bu ülkede yaşadığım için lanet ediyorum kendime. 30 yılım geçmiş ben çocukken sahalardaydım. Her sene yapılıyordu. Ve Türk halkı şu anda alkışlıyor.

ALLAH BELALARINI VERSİN
Gelen bazı açıklamalara tepki gösteren Çakar 'UEFA Asbaşkanı 'Bu iş bitmiştir ' demişse, UEFA Tahkim Kurulu'nda ki Levent Bıçakçı 'Bu iş bitmiştir beyler ' demişse, bu iş bitmiştir. dedi. Bu sözler üzerine sinirlenen Rasim Ozan Kütahyalı 'Öylemi diyorlar? O zaman Allah belalarını versin. Şikenin üzerini kapatamazlar" dedi.

FENERLİLER BAŞBAKAN'A DUA ETSİN

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Fenerbahçe'nni Şampiyonlar Ligi'ne katılması için yoğun bir diplomasi yaptığını söyleyen Kütahyalı 'UEFA cezayı verecek ama bu sene değil. Mahkeme kararını verse bile UEFA Fenerbahçe'yi Şampiyonlar Ligi'ne gönderecek. Aziz Yıldırım konusunda tavrım 3 Temmuz'dan beri aynı ama Fenerbahçe'nin ligden düşürülmesine karşıyım.

Bende öz eleştiri yapıyorum amigo gibi adamlar gelince, amigo gibi konuşuyoruz. Tayyip Erdoğan Fenerbahçe'yi kendi gücüyle Uefa'ya sokmuştur. Helal olsun. Tebrik ediyorum. Fenerbahçeliler Recep Tayyip Erdoğan'a dua etsin. ' dedi.

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)