ANLAMLI SÖZLER.. - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.ÖYKÜLER & HİKAYELER.::. > Deneme & Düz Yazılar

Deneme & Düz Yazılar Bu Bölümde Türk ve Dünya Edebiyatından Deneme ve Düz Yazılara Yer Verebilir, Yorum Yapabilirsiniz...

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 06 June 2006, 09:53   Mesaj No:1

cerenimo

Papatyam Paylaşımcı Üyesi
Durumu:cerenimo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 834
Üyelik T.: 11 April 2006
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart ANLAMLI SÖZLER..

ANLAMLI SÖZLER..

gitmek mümkün olsa gitsem uzaklara, sevmesem seni yaksam yüregimi, savursam küllerimi daglara denizlere ,yeserirdi küllerim sana olan sevgimle

Bugünde yarın da yüreğin kadar yanındayım , Kendini yanlız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep oradayım!!

Değil Birlikte Yaşayabileceğin Biriyle, Onsuz Yaşayamayacağın Biriyle Ol. Gelip Boşluk Dolduranlardan Değil, Gittiğinde Yeri Dolmayanlardan Olsun......?
Uzaklılklar küçük sevgileri yok eder.büyükleri ise yüceltir.tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını daha çok alevlendirdiği gibi

Birgün zaman kayar elinden tutamazsin.sel gibi akan gözyaslarini kurutamazsin.öylesine sendeyim öylesine bendesinki unutmak istesekte artik unutamayiz!!!
Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Gerçek aşklar bitmesini bilen aşklar olduğuna göre,insanlar ya hep sahte aşklarıyla evlenir,yada evlenerek aşklarını sahteleştirir.

Bulutların gözyaşları pencereye vururken düşlere daldığın bir gecede hangi hayaller sana uyumayı unutturuyorsa gelecek sana onları yaşatsın

.
Hayatta iki kişi tanıdım.Birisi rüyalar kadar uzak sen, diğeri sevgililer kadar yakın ben.Hayatta iki kişi tanıdım .Birisi asla benim olmayacak sen, diğeri senden başkası olmayacak sen....- HAYAT BIR TIYATRO DEDILER HERKESE BIR ROL VERDILER. EN ZORUNU BANA VERDILER.ONCE SEV SONRA UNUT DEDILER.

. DEMEDIM MI BU HASRET BITIRIR SENI.AY DOLANIR GIDER,YALNIZ KALIRSIN.HERGÜN YENI BASTAN DAGILIR,UFALIRSIN.DEMEDIM MI YÜREGIM BÖYLE SEVME DIYE

Aşk bir güle benzer çiçek kısmında aşkın sonsuzluğunu yaşarsın ,diken kısmında ise sonsuz acıları yaşarsın.

Sen hic hasreti tattin mi severken, hic agladin mi gülerken , sen hic sevdin mi sevilmiyorken ve hic ayrilmak istedin mi canindan cok severken,........
BIR DOST YÜZÜNE IHTIYAÇ DUYDUGUNDA BASINI KALDIR VE GÖKYÜZÜNE BAK...GÜNDÜZLERI BULUTLARIN GECELERİ YILDIZLARIN ARKASINDAN GÜLÜMSÜYOR OLACAGIM

NE YILDIZLARI ISTIYORUM GECE YARILARIMA,,NE GÜNESI ISTIYORUM KARANLIGIMA ,,ÇK DEGIL SENI ISTIYORUM YALNIZLIGIMA..
Yoo aglamak yok kücük kiz...Hani söz vermistin aglamak yok diye. Bak gözlerin dolmaya basladi..Sen alismamis miydin ayriliklara?Hadi dön sirtini dünya ya arkana bakmadan cek git! elveda deme dostlarina..Sadece "BELKI"de yasli gözlerle "BELKI"...

Mesafelerin ayrilik oldugunu söylerler hep, oysa ayrilan bedenlerdir yüreklerse hep beraberdir, bir seyleri paylasmak icin bedenimle olmasada yüregimle yanindayim

Zaman gelir insan gülerken aglarmis göz yaslari sel olup akarmis kahkaha bir maskedir bilirmisin insan sevdiginden ayrilinca bu maskeyi takarmis..

GOZLERI UZAKLIKLAR DEGIL,BAZENDE GOZE ALAMADIGIMIZ YAKINLIKLAR ACITIR...
Giderim ben umutsuzca yelkensiz gemi misali hasretin vurur beni vefasız bir hançer gibi sanmaki korkarım ben ölümden.. acı ayrılıktan korkarım sensizlik ne demektir bilemezsinki ayrılıktan acı ölümden gerçek...
Keske yanlizligim kadar yanimda olsaydin!Keske yanlizligimla paylastigimi seninle paylassaydim!Keske senin adin yanlizlik olsaydi ve ben hep yanliz kalsaydim...

Birgün Hayat Dedikleri $eyi Merak edersen Unutmaki Hayat Hayatim Diyebilecegin Insani Bulunca Baslar.Benim içinde Hayat Seninle Ba$liyor

SEVDADA OZLEM OLMALI KI YUREKLERDE KALSIN, OZLEM BIRAZDA ACI VERMELI KI YUREKLER SEVDANIN DEGERINI BILSIN, YUREKLER CESUR OLMALI KI SEVDALAR TURKU TADINDA OLSUN

dostluk deniz kenarında taş toplamaya benzer önce birer birer toplarsın sonra teker teker atarsın fakat bazılarını atmaya kıyamazsın işte SEN o kıyamadığımsın!!!!!!!!

MUTLULUK BANKASININ GÜZELLIKLER SUBESININ 2000 SAYILI HESABINIZA 365 GÜNLÜK SEVGI SIIRLERI YATIRILMISTIR ISTEDINIZ AN KULLANA BILIRSINIZ

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)