Karaman ateş püskürdü - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.SPOR.::. > Süper Lig > Fenerbahçe

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 02 May 2012, 23:56   Mesaj No:1

umut

Papatyam Editörü
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1242
Üyelik T.: 19 February 2008
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Karaman ateş püskürdü

Karaman ateş püskürdü

Karaman ateş püskürdü

2 Mayıs 2012 Çarşamba 11:51

GAZİANTEPSPOR Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Manisaspor teknik direktörü iken Trabzonspor’dan teşvik primi geldiği yönündeki iddialara sert çıktı. Karaman, “Antrenörlük hayatımda Trabzonspor’dan beni hiç kimse bir talepte bulunmak için aramadı” dedi.

Gaziantepspor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Manisaspor teknik direktörlük görevindeyken Trabzonspor'dan teşvik primi geldiği yönündeki iddiaları yalanlayarak sert tepki gösterdi. "Beni bu işlere bulaştırmasınlar" diyen Karaman, "Antrenörlük hayatımda Trabzonspor'dan beni hiç kimse bir talepte bulunmak için aramadı" dedi.

Çağlayan'daki 13. duruşmada Manisaspor Başkanı Kenan Yaralı'ya, Hakim Mehmet Ekinci'nin, "Hikmet Karaman size Trabzonspor'un teşvik primini anlattı mı?" şeklinde soru yönettiği ve Yaralı'nın da "Evet anlattı" şeklinde çıkan haberlere Hikmet Karaman tepki gösterdi. Açıklamalarda bulanan Karaman, Kenan Yaralı'yla uzaktan yakından böyle bir konuşmasının olmadığını belirterek, "Beni böyle işlere bulaştırmasınlar. Benim böyle bir konuşmam Kenan Yaralı'yla veya başka birisiyle olmamıştır. Bunları nasıl uyduruyorlar anlamış değilim" ifadesini kullandı.

Olayın medyaya yansımasından sonra Kenan Yaralı'yı aradığını belirten Karaman, "Bu olayı gördükten sonra Kenan Yaralı'yı aradım. Kendisi bana böyle bir ifade kullanmadığını belirtti. Medyaya yansıyan konuyla ilgili olarak bir açıklamasının olmadığını belirtti. Bu yalanları nasıl uyduruyorlar anlamış değilim. Birilerinden talimat alınarak bu işler yapılıyorsa bu çok vahim bir durum. Beni antrenörlük hayatımda Trabzonspor'dan hiç kimse bir talepte bulunmak için aramamıştır" diye konuştu.

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler