Bir Hikaye - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.ÖYKÜLER & HİKAYELER.::. > Öyküler & Hikayeler

Öyküler & Hikayeler Bu Bölümde Türk ve Dünya Edebiyatından Öykülere, Hikayelere Yer Verebilir, Yorum Yapabilirsiniz...

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 29 June 2006, 09:17   Mesaj No:1

Papatyam

Papatyam Site Yöneticisi
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:Papatyam isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1546
Üyelik T.: 11 March 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Bir Hikaye

Bir Hikaye

Tam 2 Yil Hergün Görüşüyorlardı Yaşadıkları Yer Bir Köy'dü Gizlide Olsa Hergün Görüşüyorlar ve Birbirlerini Çok Seviyorlar Tabi Gencin Askerliği Gelene Kadar Yinede Herşes Güzeldi Genç Kızla Konuştu Beni Bekleyecekmisin Beni Hala Sevecekmisin Dedi Kız ise Elbette Aşkımızı Kimse Bitiremez Dedi..

Genç Askere Gitti ve Doğu'da Askerliğini Yapmaya Başladı Tetörle Savaştı Tabi Bu Arada Kızla Hep Mektuplaşıyordu Askerliğin Bitmesine 1 Hafta Kalmıştı Hala Kızdan Mektuplar Geliyordu..

Genç'in Askerliği Bitmişti ve Köyüne Dönmüştü, Dündüğü Akşamı Diğer Komşu Köyde Düğün Olduğunu Söyledi Arkadasları ve Gittiler Önce Herşes Güzeldi Ama Damat ve Gelini Görünce Genç Şok Oldu , Önce Arkadasları'da Bilmiyodu Gelinin Sevgilisi Olduğunu...
Önce Hiç Hareketsiz Olarak Geline Yani Sevgilisine Baktı Çünkü Böyle Bişiy Beklemiyordu Çok Kötü Olmuştu ve Dayanamadı Takı Takılırken Oda Takı Takacakmış Gibi Sıraya Girdi ve Şunları Söyledi

PKK'lılar Vurdular Ölmedim Hastalandım.. Bir Çiğerimi Orda Bıraktim Gene Ölmedim
Çünkü Seni Bir Kez Daha Görebilmek için Yaşadim
Şimdi Bana Verdiğin Sözü Tutamadığını Görüyorum Niye? Niye?

Diyorum Ki Kendi Kendime Keşke Ölsemdim...
PKK'lılarla Her Vuruştuğumuz'da Allaha Dua Ettim Seni Bir Kez Daha Görebilmek için.. Kabul Oldu Seni Görebildim Hemde En Çok Görmek istediğim Gelinlikle Gördüm Ama Bu Şekilde Değil Benim Olmanı istedim Bunun Değil....

Genç'i Köyün Gençleri Düğünden Çıkardilar ve Usta Kendi Köyüne Git Acılısın Anlıyoruz Elden Bişiy Gelmez.. Dediler

Genç Arkadasları ile Birlikte Köyüne Dündü.. Aradan 1 Hafta Geçti ve Kendi Evimde Başından Vurulmuş Olarak Bulundu.. Yanında Bir Mektup..

Mekup'ta Fazla Bişiy Yazmıyordu Sadece Allahım Askerde Almadığın Canımı Bunları Göstermek için mi ? Ama Askerde Çektiğim Acılar Bundan Daha Büyük Dayanamıyorum Ölü Gibi Dolaşmaktansa Gerçekten Ölmek Daha iyi... Elveda..

(ALINTI)
Alt 10 July 2006, 09:39   Mesaj No:2

pamukKALE

Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:pamukKALE isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 882
Üyelik T.: 23 May 2006
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart :)

ELİNE YÜREĞİNE SAĞLIK AYESER

GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL BİR HİKAYE PAYLAŞIMIN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER KİMSENİN BAŞINA GELMEZ BÖYLE OLAY İNŞALLAH SEVGİNİ GÜCÜ HER ZAMAN KAZANIR İNŞALLAH YENİK DÜŞMESİN KİMSENİN ACIMASIZLIĞINA

YALNIZLIK ALLAHA MAHSUSTUR
HER CANLI BİR DOST ARAR
TAŞIN KALBİ YOK AMA
ONU DA YOSUNLAR SARAR

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)