BU UTANÇLA YAŞAYACAK - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.SPOR.::. > Süper Lig > Fenerbahçe

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 04 November 2013, 21:15   Mesaj No:1

umut

Papatyam Editörü
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1242
Üyelik T.: 19 February 2008
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart BU UTANÇLA YAŞAYACAK

BU UTANÇLA YAŞAYACAK

Bu utançla yaşayacak
Fenerbahçe Başkan Adayı Aydınlar, Trabzonspor'un hakkını vermeyip şikeyi nasıl koruduğunu anlattı

Fenerbahçe Başkan Adayı Mehmet Ali Aydınlar, başkanlık seçimi öncesi son kez konuştu. Habertürk TV'de Faik Çetiner'in sorularını yanıtlayan Mehmet Ali Aydınlar, birbirinden önemli açıklamalar yaptı. Aydınlar'ın açıklamalarında o kadar dikkat çekici detaylar var ki o dönem Fenerbahçe'nin şike yaptığını resmen kabul ediyor... Aydınlar, "Puan silinme kabul edilseydi 2 sene gidilmeyecekti. Şimdi 3 sene gidemiyor. Şampiyonluğu son maça kadar benim sayemde taşıdılar" sözüyle şike yapıldığını kabul etmiş oldu. Aydınlar, sözlerine şöyle devam etti; "Ben 29 Haziran 2011'de başkan oldum. Daha sonra bu süreç de benim dönemimde tamamlanmadı. Süreç benden sonra tamamlandı. Tahkim Kurulu kararları, Anayasa teminatı altındadır. 2011 şampiyonluk kupası Fenerbahçe'nindir. Trabzonspor'un başvurusundan bir sonuç çıkmaz" dedi.

'...BENİ FENERBAHÇE BAŞKANI YAPACAK'
"18 Eylül'de net konuştum. Eğer 24 Ağustos'ta olsaydı bu iş, söylenenleri yapsalardı, ceza o seneyle bitmişti. Puan silinme kabul edilseydi 2 sene gidilmeyecekti. Şimdi 3 sene gidemiyor. Şampiyonluğu son maça kadar benim sayemde taşıdılar. Play-Off sistemini ben getirdim.

'İFTİRA ATTILAR'

"Şenes Erzik ile birlikte Sayın Başbakan'a çıktık. Başka kimse yoktu. Konuşulanları nereden duydu? Bu iftiraları atan da aynı eski futbolcu! Sayın Başbakan ile konuştuklarımı uluorta anlatır mıyım! Sayın Aziz Yıldırım'ı da yanıltan aynı eski futbolcu. Böyle bir konuşma yok. Uyduruyor. Bu belgeler geldi ve kozmik odaya verdim. İçinde ne olduğuna asla bakmadım. Bu da başka bir iftira. Benim evime Aykut Kocaman ve Rıdvan Dilmen gelmiştir. Dosya varsa Etik Kurulu Raporu açıklandıktan sonradır.

UEFA'YI CİDDİYE ALMADILAR'

"Futbol Türkiye'de özerk. Ama biz UEFA'ya bağlıyız. Her ülke, UEFA ne dediyse onu yaptı. O günkü Fenerbahçe yönetimi 'UEFA, İsviçre'de bir dernek' dedi. Ciddiye almadılar. Ben gönderseydim 8 yıl ceza gelecekti. Ben Fenerbahçe'ye neden kötülük yapayım!"

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)