Erkek Gözüyle - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.ERKEKLERİN DÜNYASI.::. > Erkeklere Özel

Erkeklere Özel Kadınların Dünyası Olurda Biz Erkeklerin Dünyası Olmaz Mı?

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 02 November 2010, 12:49   Mesaj No:1

PESTEMAL

Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:PESTEMAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 145
Üyelik T.: 16 February 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Erkek Gözüyle

Erkek Gözüyle

Canta Tasimayi Bilmeyen Kadin Nasil Beni Tasiyacak ki ? Beni tasiyacak bir erkek istiyorum !

Son zamanlarin moda kadin soylemi olan bu cumleye erkekler olarak once cantanizi tasimayi ogrenin seklinde bir cevap vermek istiyoruz

Istiyoruz hatta dilimizin ucuna geliyor da sozcukler acikcasi biraz korkuyoruz Biz erkeklerin giyim kusamlari ile ilgili bol bol ahkam kesen kadinlarin alti ustu 1 kiloluk bir cantayi sanki elinde 30 kiloluk Pazar sepeti varmis gibi tasimasindan bahsediyorum, askili bir cantayi sirtina 3 aylik cocugunu bohca yapmis kadinlar gibi tasiyanlardan bahsediyorum, marka amblemi neredeyse cantanin tum yuzeyini kaplayan bir cantayi alisveris merkezlerinde gozumuze gozumuze sokan kadinlardan bahsediyorum, siyah kumas pantolonun uzerine icinde beyaz gomlek olan guzel bir ceket giymis elinde collezione tarsi canta tasiyan bayanlardan bahsediyorum, gayet spor bir kiyafet giymisken elinde hermes carry bag tasiyan sarisin bayan senden bahsediyorum, icine beni atsaniz donuste yolumu kaybedecegim kadar genis ve tika basa dolu cantayi tasiyan kumral bayan senden bahsediyorum, sanki 1 saat icinde agri dagina tirmanmasi gerekiyormus gibi sirt cantasi ile akmerkezde dolasan genc ruhlu ablacik senden bahsediyorum ……….. Bir mala sahip olmak demek onu en iyi sekilde hakkiyla kullanabilmek anlamina gelmiyor bunu biz erkekler kizlarla iliskilerimizde ogreniyoruz ! 18 yasindaki bir gencin, 18 degil 180 yil calissa dahi kazanarak almasi mumkun olmayan bir arabayi kullanmasindan aninda huylanan bir cins olarak bizler, nereden bakarsaniz bakin en az 5 aylik gelirini bir cantaya vermis kadini yuruyusunden taniriz. Hep siz bizi elestirecek degilsiniz ya ! Bu yazimda da biraz elestiri yapmak istedim sanmayin ki ukalaligimdandir, tek sebebi vardir o`da yanimizda en azindan cantasini duzgun tasiyan bayan istememizdir ! Aksesuar meraki ile un yapmis cins olan kadinlarin platformunda bir erkegin aksesuaarla ilgili yazi yazmasina kizacak olan feminax bagimlisi bayanlarin kusura bakmamasi dilegiyle cantalar dolusu sevgilerimi sunarim .

TheMan

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler