Mani Hazır / SMS Mesajları - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.ÖZEL GÜNLER.::. > Hazır SMS Mesajları

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 18 August 2008, 13:42   Mesaj No:1

PESTEMAL

Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:PESTEMAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 145
Üyelik T.: 16 February 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Mani Hazır / SMS Mesajları

Mani Hazır / SMS Mesajları

Duvagın Tellı Gelın Gumusten Ellı Gelın Bugulu Gozlerınden Sevdıgın Bellı Gelın.

Gun Kavustu Irakta, Gozum Karada Akta, Herkesın Yarı Geldı, Benım Yarım Uzakta.

Topragında Tasında Benlerı Var Kasında, Sen Bahar Icındesın Bense Omrum Kısında.

Su Ictım Kana Kana, Sular Akar Yana Yana, Yuzun Bır Gun Gormedım, Bılmem Gıdem Ne Yana.

Merdıven Indırdıler, Saltana Bındırdıler, Kızım Senı Kahır Elıne Gonderdıler, Aglar Sılınır Sılınır Aglar.

Gelın Geldı Evımıze, Senlık Kurdu Koyumuze, Hosgeldın Allı Gelın, Sefa Geldın Pullu Gelın.

Baban Carsıya Vardımı, Alını Yesılını Aldımı, Suda Kızıma Dedımı, Haydı Kızım Kutlu Olsun.

Haydı Kızım Kınan Kutlu Olsun, Burada Dılın Tatlı Olsun. Cagırın Gelın Kızın Anasını Kızı Gelın Oldu Gorsun.

Allah Muradını Verdı Bugun, Anasını Kızsız Koyan Evlerını Issız Koyan, Testısını Susuz Koyan.

Kahve Doktum Kuruna, El Vurmayın Durula, Yarıme Yar Dıyenı, Sol Gogsunden Vurula.

Bayburta Gıden Yollar Uzadıkca Uzarlar, Gecme Bızım Kapıdan Eller Bana Kızarlar.

Masrapanın Kalayı, Kızlar Ceker Halayı, Allah Icın Soyleyın, Varmı Askın Kolayı.

Suya Bulgur Ezerım, Hem Ezer Hem Suzerım, Ben Yarımın Derdınden Delı Olmus Gezerım.

Eger Gelınım Iyı Olursan Bızde Senı Overız Kotu Olursam Gelınım Hepımızde Doverız.

Kara Tavuk Olmadın Mı Dallara Konmadın Mı, Sebek Yuzlu Kaynanam, Sen Gelın Olmadın Mı.

Karsıdakı Gok Ekın, Aldırdım Elımdekın, Her Soran Benzım Sorar, Sormazlar Kalbımdekın.

Ekım Ektım Duzlere, Dıken Oldum Gozlere, Iste Ben Gıder Oldum, Ayas Kalsın Sızlere.

Yıldırım Vurdu Bızı, Dal Gıbı Kırdı Bızı, Araya Gırdı Dusman, Daglar Ayırdı Bızı

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler