BURÇLAR 2012 - Sayfa 2 - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.ATIŞ SERBEST.::. > Genel Astroloji-Fal Dünyası

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 10 January 2012, 10:15   Mesaj No:11

PESTEMAL

Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:PESTEMAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 145
Üyelik T.: 16 February 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Ynt: BURÇLAR 2012

Kova Burcu 2012

Taşınız: lal,yeşim,obsidyen
Renginiz: lacivert,limon küfü,bej

DÜŞÜNCE GÜCÜ—KALBİM SEVGİNİN RİTMİYLE ATIYOR.

2012 Jüpiter şans yıldızı 1. Evinizde kovada seyrediyor. Bu yeni çevreler yeni insanlar aşkta tada talih demektir. Geçmiş senelerden gelen kalp kırıklıkları canınızı acıtmaya devam etse de siz büyük bir gayretle adeta kendinizi kandırarak güçlü kalmaya diretecek gibisiniz. Kalbinizi yoran bir sürü duyguyla mücadele halindesiniz. Satürn sizi biraz geriyor ve buna pluto da eşlik edince borçlar ve ödenecek paralar konusunda biraz gerginlik yaratabilir. Bu paraların ödeme planı sarkarsa borç sıkıntıları geleceğe sarkmasın. Gereksiz para harcamaktan kaçınmak ve sürpriz ödemelere hazırlıklı olmak ve bunları hallederken yasal yollardan ayrılmamak gerekiyor. Jüpiter şans verir ama şansınıza güvenip aldırmazlık içine girerseniz o acımasız bir şekilde cezalandırıcıdır da. Bunu unutmamak iyi olur. Pluto etkisi bu ikilemi daha da belirgin hale getirecektir. Şansınızı iyi kullanın aşrı gurur ve affetmemek sizi ağır ağır içerden kemirecektir.

AŞK İLİŞKİLER

Bazen affedici olmak içerdeki acıyı hafifletir. Fakat siz zor özür dilersiniz. Ve hayatınızda bu huy yüzünden çok kayıplar geçirdiniz. Yine de vaz geçmediniz. Yalnız kalmamak için çok yanlış bir ilişkiye saplanmanız mümkün bu insan eskiye pabuç attıracak cinsten olmasın. Hele ciddi ilişkilerde eylüle doğru gerçekten ben ne yaptım—ah.. keşke dedirtebilir. Bu yıl aşk ve iş birlikte zor yürüyecek gibi görünüyor. İşle ilgili beklentiler ve yaşanacaklar başarı için aşırı özen istiyor çünki. İşinize odaklanın ve eski aşk acısını hafifletmek için hiçte size uymayacak ilişkilerden medet ummayın.

SAĞLIK KEYİF

Kalbiniz risk altında damar ve dolaşım sistemine ve erkekler prostat problemlerine açıklar. Derin düşünce yüzünden aniden uyanıp bir daha uyuyamayan kovalar alternatif tıptan yardım alsınlar. Refleksiyoji aromaterapi gibi. Tabii derin düşünce ve şüphecilik sizi içten sarsan duygular bunlara dikkat edilmeli.

Tansiyon sorunları biraz da yemek ve strese bağlıdır. Bu yıl aşırı yemek isteği size kilo aldırabilir. Hani ne yesem yarıyor söyleminiz sanki iş başında.

Mutlu ve huzurlu bir yıl dilerim..

Astrolog Esin UZER

Alt 10 January 2012, 10:15   Mesaj No:12

PESTEMAL

Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:PESTEMAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 145
Üyelik T.: 16 February 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Ynt: BURÇLAR 2012

Balık Burcu 2012

Renginiz: Parlement mavisi, gri, deniz mavisi
Taşınız: Ametist, elmas, opal, kan taşı

DÜŞÜNCE GÜCÜ—TÜM KORKULARIMDAN ARINIYORUM.YAŞAMIN AKIŞINA GÜVENİYORUM.

Geçen yıllarda büyük sorunlar ve hiç beklemediğiniz zorluklar adeta yığıldı. Sorunları çözmek için çok çaba harcadınız ve bu sizi yordu diyebilirim. Uranüs bu yıl yine iş başında büyük değişimlere hazır olmalısınız. Bir isyan dalgası içinde olsanız da oluşan gelişmeleri görmezden gelmeyin. Bu üs tüste oluşan yığılmaları akıllıca yönetin en doğrusu pes etmemek ve mücadeleye devam etmenizdir. Çılgınca yapılan eylemler bu dönemlerde kişilere büyük yaralar açmıştır. Bu yıl adeta bir çöp tenekesi gibi yanlış ve ağırlaşmış ne varsa temizleme hayatınızdan çıkarma zamanıdır. Aman dikkati bu konulara yönlendirmekte fayda var. Artık yoruldum sözcüğü sizi zamansız durdurmamalı. Geriye baktığınızda kazanılmış zaferler görmek istiyorsanız bu değişim yılını en güzel şekilde yönetin. Ağır hayat planları 2013 te çalışmasın. Bu yıl işte bu yaşam tarzını sağlayacak şekilde değerli. Bu değişim alanları hayatınızda kronik olan ne varsa o konuda kendini hissettirecektir.

AŞK İLİŞKİLER

Satürn 7. Evinize etki ediyor. Bu ikili ilişkiler ve partnerinizle gerginlikler yaşatacak demektir. Aşırıya kaçan tepkiler işi zorlaştırıyor ve yasal bazı gerginliklere sebep oluyor. Bunu bilin ve şiddetten kaçının. Durmak gerektiğinde durmazsanız düşmanlıklar tırmanabilir. Dışarı çıkın uzaklaşın. Kaçmak değil tedbir almak olarak algılayın. Hayallerinizi hayata geçirmek için bu tedbirleri almanız size kaybettirmez çok şey kazandırır. Neptün yanınızda ve doğru olduğu ve zamanlamasını ayarladığınız da daima size yardımcı olacaktır.

Sürekliliği olmasa da faydalanın güçlenin diyorum..

SAĞLIK KEYİF

Ruh sağlığınızı mutlaka güçlü tutun. Unutmayın ki ruhsal sorunlar başladığında tüm sağlık tehlikeye giriyor. İlaç içmeyin demiyorum ama mecbur kalmadıkça daha ziyade tabii ve doğal beslenme ve tedavi çok iyi olur. Hazır ve dondurulmuş gıdalar bu tempoda sizi sağlıklı kılmayacaktır. Yemek yemeyi bir ritüel gibi düşünmeli ve hızlı yemek yeme temponuzu iyi ayarlamalısınız.

Mutlu ve huzurlu bir yıl dilerim..

Astrolog Esin UZER

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler