Abdullah Avcı yine hikaye anlattı - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.SPOR.::. > Futbol > Türk Milli Takımı

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 11 October 2012, 23:23   Mesaj No:1

umut

Papatyam Editörü
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1242
Üyelik T.: 19 February 2008
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Abdullah Avcı yine hikaye anlattı

Abdullah Avcı yine hikaye anlattı

Abdullah Avcı yine hikaye anlattı

20 kişinin Avrupa ve ligimizde sürekli süre almaları benim için bir avantaj.“

A Milli takım teknik sorumlusu Abdullah Avcı kulübedeki oyuncuların performanslarını da ölçebiliyor.

A Milli takımlar teknik direktörü Abdullah Avcı bugün bir basın toplantısı düzenledi. Avcı basın toplantısında Milli takıma oyuncu seçimi konusunda kulüp yöneticilerinin eleştirisi olduğu yönünde ki bir soruya “Ben sezon başında Avusturya kampına 10 değişik takımdan oyuncu çağırdım. Daha sonra oyuncuların 7 si İstanbul’a transfer oldu, buda benim suçum değil. Ben milli takıma oyuncu çağırırken takımlarına değil performanslarına bakarım" dedi.

AVCI YİNE SAÇMALADI

A milli takımın eyyamcı teknik direktörü Abdullah Avcı basın toplantısında kaleci seçimi konusunda sorulan bir soruyada tam kendine yakışan bir cevap verdi.

Avcı Trabzonspor kalecisi Onur dururken kendi takımlarında oynamayan iki kalecinin milli takıma çağrılmasının eleştiri aldığının hatırlatılması üzerenine de “Trabzonspor kalecisi Onur’un genç milli takımlarda kendisi ile çalıştığını belirterek, ”Onur ben genç milli takımda görev yaptığım dönemde benimle olan bir kaleci. Bu performansı devam ettiği sürece ilerde bizimle olacaktır.

Cenk ve Mert’i daha önce milli takıma davet ettiğim için yeniden çağırdım” şeklinde abuk subuk bir cevap vermesi dikkatlerden kaçmadı.

CENK’İN PERFORMANSI NASIL AVCI (!)

Beşiktaş kulübü kendi kalecisine güvenmeyip İskoçya'dan kaleci getiriyor ve Cenk kendi takımında kulübeye mahkum ediliyor.

Ben milli takıma oyuncu çağırırken, takımına değil performansına bakarım diyen Milli takım hocası Abdullah Avcı, sezonu kulübede geçiren Beşiktaş kalecisi Cenk’in performansına nerde ve nasıl baktı.

Avcı'nın çelişki ve yanlış ifadeler dolu açıklamaları kafaları iyice karıştırırken koskoca milli takım kime emanet edilmiş sorusunu akıllara getirdi.

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler