Bireysel Linux. - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.BİLGİSAYAR & TEKNOLOJİ.::. > Linux

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 16 July 2008, 02:25   Mesaj No:1

agasarlinuris

Papatyam Aktif Üyesi
Durumu:agasarlinuris isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1326
Üyelik T.: 16 July 2008
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Bireysel Linux.

Bireysel Linux.

Genel Özellikler

- Kapsamlı Türkçe Linux İşletim Sistemi
- Kolay Kurulum
- Bireysel ve Masaüstü Kullanımı için İdeal

* Çekirdek 2.4.22
* KDE 3.2
* Türkçe OpenOffice 1.1
* Türkçe Mozilla
* Yerelleştirilmiş ve
* Yerel Yazılımlar

Gelecek Bireysel Linux: Türkiye'nin en uyumlu, güçlü ve Türkçe işletim sistemi

Gelecek A.Ş'nin yeni ürünü Gelecek Bireysel Linux'ta, Linux'un 2.4 sürümü çekirdeği üzerine temel alınmıştır. Gelişmiş özellikleriyle, kullanılan teknolojiyle, Türkçe olarak masaüstünde sağlanan kolaylıklarıyla ve en önemlisi sağladığı tasarruf ile Gelecek Bireysel Linux en yakın dostunuz olacak.

Gelecek Linux, korunmak ve tasarruf etmek isteyen kamu kurumları, özel sektör, eğitim kurumları, kişisel kullanıcılar, geliştiriciler için ideal. İçerdiği Mozilla, son sürüm KDE, OpenOffice 1.1 , Windows bağlantı yazılımları, çokluortam programları Gelecek Bireysel Linux'u eşsiz kılıyor. Gelecek Bireysel Linux hakkında daha geniş bilgiyi web sitesinden alabilirsiniz. Gelecek Bireysel Linux'u özel kutusunda kurulum ve kullanım kitabı, 2 CD, destek ve lisans belgesi, yardım kartı ve özel çıkartmaları ile edinebilirsiniz.

Masaüstü Ortamı
Gelecek Bireysel Linux, birlikte gelen Türkçe KDE pencere yöneticisi ile mükemmel bir esneklik sağlıyor. Çok kullanıcılı, çok görevli bu işletim sistemiyle güçlü bir işistayonu ortamına kavuşabilirsiniz.

İnternet/İntranet
Gelecek Bireysel Linux, içerdiği internet araçları ile diğer işletim sistemlerinin yerini alabilecek özelliklerine de sahiptir.Yerel ağda ise diğer işletim sistemleri ile paylaşım yapabilirsiniz.

Ofis Araçları
Gelecek Bireysel Linux içerdiği Open Office 1.1 uygulamasıyla diğer sistemler ve dosya yapıları ile uyumlu ve güçlü bir yazılıma sahip olacaksınız.

Geliştirme platformu
C, C++, PHP, Perl, Python, Tcl/Tk ve diğer dilleri kullanarak yazılım geliştirme için Gelecek Bireysel Linux ideal bir çözümdür. Quanta, Glade, Kdevelop gibi grafiksel araçları kullanarak kısa sürede fonksiyonel uygulamalar geliştirme elinizdedir.

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler