GEC KALMAYIN (seni seviyorum demekten korkmayın) - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.ÖYKÜLER & HİKAYELER.::. > Öyküler & Hikayeler

Öyküler & Hikayeler Bu Bölümde Türk ve Dünya Edebiyatından Öykülere, Hikayelere Yer Verebilir, Yorum Yapabilirsiniz...

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 28 July 2008, 13:24   Mesaj No:1

xeana

Papatyam Üyesi
Durumu:xeana isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 795
Üyelik T.: 25 March 2006
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart GEC KALMAYIN (seni seviyorum demekten korkmayın)

GEC KALMAYIN (seni seviyorum demekten korkmayın)

Daha henüz 18 yasındaydı,ama hayatının sonundaydı.
Tedavisi mümkün olmayan ölümcül bir kansere yakalanmıstı.Büyük üzüntüler icinde eve kapatmıstı kendini...Sokaga bile cıkmıyordu.

Annesi..Bir de kendisi..O kadardı bütün hayatı..

Bir gün fena halde sıkıldı,dayanamadı,attı kendini sokaga..Bir yıgın vitrinin önünden gecti..Tam bir cd satan dükkanı da geride bırakmıstı ki,bir an durdu.Geri döndü,kapıdan iceri,gözüne hayal meyaL takılan genc kıza bir daha baktı.Kendi yaslarında harika bir genc kızdı tezgahtar..Hani ilk bakısta ask derler ya,öyLe takılıp kalmıstı iste..İceri girdi..Kız gülümseyerek kostu ona.."Size nasıl yardım edebiLirim?"diye sordu.Nasıl bir gülümsemeydi o..Hemen oracıkta sarılıp öpmek istedi kızı..KekeLedi,geveLedi,sonra "evet" diyebildi..Rastgele bir plagı isaret ederek.."evet" su cd'yi bana sararmısınız?.." dedi.Kız cd'yi aldı,iceri gitti..Az sonra paket edilmis cd ile geri geLdi.Oglan aldı paketi,cıktı dükkandan,evinedöndü,acmadan dolabına attı..Ertesi sabah gene gitti
aynı dükkana..Gene bir cd gösterdi kIza,sardırdı,aldı eve getirdi attı paketi dolaba,gene acmadan..

Günler hep alınıp sardırılan cd lerle gecti..Kıza acılmaya bir türlü cesarek edemiyordu..Annesine acıldı sonunda
Annesi : "git konus oglum ne var bunda?" dedi.Ertesi sabah bütün cesaretini topladı.Erkenden dükkana gitti bir cd secti.Kız gülerek aldı plagı arkaya gitti paketlemeye..Kız icerdeyken oglan bir kagıda "SizinLe bir gece cıkabilirmiyiz?" diye yazdı,altına teLefon numarasını ekledi,notu kasasının yanına koydu gizLice..Sonra paketini alıp kactı yine dükkandan iki gün sonra evin telefonu aldı..Anne actı teLefonu..Cd dükkanındaki tezgahtar kızdı arayan..Delikanlıyı istedi..Notunu yeni bulmustu..Anne aglıyordu.."Duymadın mı?"dedi.."Dün kaybettik oglumu.."Kız yıkıldı.

Cenazeden birkac gün sonra,anne oglunun odasına girebildi sonunda..Ortalıga ceki düzen vermeliydi.Dolabı actı..Oraya atılmısbir yıgın acılmamıs paket gördü..Paketleri aldı,oglunun yatagına oturdu ve bir tanesini actı..
icinde bir cd vardı,bir de minik not..
"Merhaba..Sizi öyle tatlı buldum ki..Daha yakından tanımak istiyorum..Bir aksam birlikte cıkalım
mı..SevgiLer..JaceLyn!"Anne bir paketi daha actı..Onda da bir cd ve bir not vardı.."Siz gercekten cok tatlı birisiniz hadi beni bu gece davet edin artık..SevgiLer..Jacelyn!..."

***UNUTMAYIN düsündügünüz seyi mutlaka söyleyin..Birini SEVIYORSANIZ söyLeyin ona..Icinizdekini söylemekten korkmayın.Birisi hakkında ne hissediyorsanız söyLeyin.ona..Ve hemen söyleyin..Hemen!.Cünkü,dogru
zamanı bekler ve "Iste simdi tam zamanı derseniz bir bakarsınız cok gec
oLmus..Gününüze sahip oLun ki pismanlıklar yasamayasınız.Hepsinden önemlisi dostlarınıza,sevdiklerinize,ailenize hep yakın
olun..Cünkü,bugünkü insan oLmanızı onlar sagladı,sizi onlar sekillendirdiler.."
SENi SEViYoRuM demekten ,sakın ,ama sakın cekinmeyin,unutmayın,korkmayın!..Yasamı yasanmaya deger yapan sey sevgidir..

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)