F.Bahçeli Yazardan Şok Açıklama - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.SPOR.::. > Süper Lig > Fenerbahçe

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 15 February 2014, 14:02   Mesaj No:1

umut

Papatyam Editörü
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1242
Üyelik T.: 19 February 2008
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart F.Bahçeli Yazardan Şok Açıklama

F.Bahçeli Yazardan Şok Açıklama

F.Bahçeli Yazardan Şok Açıklama

Artık kendi camiası da ayaklandı...

Fenerbahçeli yazar Kemal Belgin , Fenerbahçe'nin şike hükümlüsü başkanı Aziz Yıldırım'ın yaptığı açıklamaları değerlendirdi. Yıldırım'a adeta tokat gibi sözler söyleyen Belgin şöyle konuştu:

"Programı başından sonuna seyrettim. Bana Andersen'den Masallar gibi geldi. Hep şunu söylüyorum; Aziz Bey artık Fenerbahçe'nin yakasından düşmeli. En azından Barcelona'nın başkanını örnek alsın, hatta unuttuk, tutuklandıktan sonra Serdar Adalı da istifa etmişti Beşiktal yönetiminden. Siz de yapın artık bunu. Tabiki kendinizi müdafaa edin ama Fenerbahçe'yi bırakın artık. Bir insan ancak kendi malını bu kadar kurtarmaya, savunmaya çalışır. Sizin malınız değil ki bu. Temize çıkın, "Yeniden geldim arkadaş" deyin. Yazık günah yani. Olan Fenerbahçe'ye oluyor, başka kimseye değil.

Bakın ben size başka bir şey söyleyeyim; 1960 İhtilali'nde 3 tane Fenerbahçe Başkanı, Yassıada'ya tıkıldı. Bunu bilir misiniz? Aziz Bey "Yargılama" diyorya, yargılama görmemiş hayatında. Oradaki rezil yargılamalardan sonra bu 3 Fenerbahçe Başkanı yanlış hatırlamıyorsam tahliye edildiler, beraat ettiler ama hiç biri bir gün Yassıada da, "Ben Fenerbahçe'de başkanlık yapıyorum" demedi. Hatta tahliye olduktan sonra "Ben yeniden Fenerbahçe Başkanı olacağım" da demediler. Aziz Bey, yargılamanın babasını görmemiş. Ve o adamlar Allah rahmet eylesini hepsi vefat etti, o adamlar bir tanesi Yassıada'da bir gün Fenerbahçe lafını ağzına almadı. Siz neden alıyorsunuz hala? Bu da bir ders olsun. Üstelik bir de o eski başkanlar ne şikeden ne de teşvikten yargılandılar, onu da söyleyeyim."
Alt 18 February 2014, 09:54   Mesaj No:2

rainman

Papatyam Kıdemli Üyesi
Durumu:rainman isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 269
Üyelik T.: 01 April 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart Ynt: F.Bahçeli Yazardan Şok Açıklama

bir kemal belgin in fenerbahce lehine yazdığı bir yazı hatırlamıyorum sen biliyorsan paylaş iki artık baydın umut yaşlandın galiba ne yazdığını bilmiyorsun artık yazma umut git evine bağınla bahçenle ilgilen insanın sinir katsayılarını artırma yeter umut

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler