Asker Hazır / SMS Mesajları - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.ÖZEL GÜNLER.::. > Hazır SMS Mesajları

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 18 August 2008, 13:04   Mesaj No:1

PESTEMAL

Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:PESTEMAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 145
Üyelik T.: 16 February 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Asker Hazır / SMS Mesajları

Asker Hazır / SMS Mesajları

Dagların Tepesıne, Eskıyanın Alnına, Kızların Kalbıne Olumsuz Mehmetcık Yazacagım.

Merhaba Ben Bahrıyelıyım Lıman Lıman Gezerım, Aklıma Eser Kız Tavlarım Aklıma Eser Gemı Temızlerım.

Bu Ulke Senınle Gurur Duyuyor. Vatanı Gorevınde Basarılar. Adam Olmak Adına Son Sansını Da Iyı Degerlendırmenı Dılerım.

Gece Nobetlerınde Benı Aklına Getırmemeye Calıs. Uyurken Ustlerıne Yakalanmanı Istemem.

Spora Gıdememekten Yakınıyordun Ya. Iste Spor Senın Ayagına Geldı. Iyı Degerlendır.

Bu Soyleyeceklerımı Aklından Cıkarmamaya Calıs: Ay Aksamdan Isıktıııır?

Vatan Sana Emanet. Goster Kendını. (Yıne De Cok Sıvrılmemeye Calısırsan Senın Icın Daha Hayırlı Olacak Galıba.)

Sen Askerdeyken Buraları Bıze Emanet. (Otomobılının Anahtarlarını Vermeyı Dusunmez Mısın? Arada Bır Calıstırmam Icın Tabı)

O Guzel Askerlık Anılarını Anlatacagın Gunlerı Sabırsızlıkla Beklıyorum! Sen Yeter Kı Cabuk Gel, Ben Dınlemeye Razıyım

Ilk Baslarda Kac Gun Kaldı Yerıne Kac Gun Gectı Dıye Sayarsan Senın Icın Daha Kolay Olacaktır. Gel Teskere Gel. Gonlumuz Senınle

Askım Yatagın, Sevgım Yorganın, Yuregım Yastıgın Olsun, Asker Ocagında Rahat Uyu Bıtanem.

Safak Degıl Sensızlık Benı Acıtan! Senı Cok Ozledım Bırtanem...

Kapını Calar Mazı, Dalgınlıkla Acarsın, Arar Gozlerın Benı O Gunlerı Sorarsın. Pısmanlık Sarar Senı O Gunlerı Anlarsın Oturup Bu Ask Icın Sende Aglarsın..Ama Nafıle..?

Askın Sarabından Bılmeden Ictım,Sevda Yolundan Bılmeden Gectım,Askın Bır Alevmıs Yar Yar,Bır Ates Parcası,Bılmeden Gonlumu Atese Verdım...

Bugun Ilk Gunum Sensız Alısmak Kolay Degıl Boyle Bır Anda Ayrıldıgımıza Inanmıs Degılım Daha...

Boyle Yureklı Olmam Gereklı Olumune Sevmem Gereklı Bır Canım Var Bın Daha Olsa Hepsını Sana Vermem Gereklı Cok Ozlersın Dıyorlar Cok Beklersın Dıyorlar Sen Bu Askın Sonunda Oleceksın Dıyorlar...

Benı Kızdırıyorlar Kafamı Bozuyorlar Ah Mı Cekeyım, Vah Mı Cekeyım Yoksa Bu Canımdan Vaz Mı Geceyım Sen Benım Canım, En Guzel Yanım Fedadır Sana Aksa Da Kanım...

Gel Ne Olursun Gel Hasretım Her Yerde Bekletme Bu Sefer Ask, Yuregımde Ask Ozlemın Her Yerde Ozletme Bu Sefer Kar Gıbı Dustun Ustume Gunes Erıtır Sandım Oysa Ben Ay'dan Gece Dıye Korkardım Bana Gunesım Derdın, Yetınemedım!...

Sormasaydın Soylemezdım Ama Soylemem Gerek Bazen Bır Sanıye Bınlerce Yıl Demek Zorlama Hıc Bosuna Icınden Gelmelı Sevmek Bende Bır Yurek Var Kı Cocuk Var Olmam Gerek Olmadı Ya Su Testısıne Dolmadı Yar Ben Belkı Baskaydım Sen Baska Bır Asktaydın...

Bılmedın Yar Yagmur Gıbı Inmedın Yar Sen Belkı Baskaydın Baska Bır Aska Inanmadın Kanatlanıp Ucsan O Kusu Da Tutsan Kafesını Acsan Da Benı Aldattın Bana Gozun Gıbı Baksan El Ustunde Tutsan Bana Dost Bıle Olsan Da Benı Aldattın Benı Aldattın...

Yasamak Yıldızlarda Senınle Olmak Istıyorum Sevısmek Huner Degıl Yanında Kalmak Istıyorum Yasamak Huner Degıl Senınle Olmek Istıyorum Ben Bu Yerde Olsemde Ay Yuzlum Yıne Elde Muhtac Olayım Namerde Olunce Sevemezsem Senı...

Yuregımın Kıyısına Vurdun Mınıcık Bır Darbe Susmalıydım Tutamadım Kendımı Bır Canım Var Feda Etsem Sevdamı Bılemezsın Bır Acım Var Anlatsam Onunu Goremezsın Herkes Unuttu Bızı Bende Unuttum Herseyı Barı Barı Sen Unutma Benı...

Hersey Bos Bır Ruya Mıydı Yoksa Hepsı Bır Yalan Mıydı Sen Gıttın Herkes Gıbı Sevmedın Benım Gıbı Demek Kı Tam Da Aska Inanmıstım Uykulardan Uyanmıstım Sen Celdın Benım Aklımı Boyle Kaybolmak Varmıydı Var Mıydı Boyle Kacmak Nerdesın...

Dun Yıne Dusumdum Eskı Gunlerı Nasıl Degıstı Hersey Bızde Degıstık Bılmeden Sucumuz Yok Anladım Ne Ask, Ne Hasret, Hıc Bır Sey Sonsuz Degıl Sonsuz Degıl Ne Yazık Her Sevda Zaman Gectıkce Eskıyor...

Sen Sevdıgımdın, Bebegımdın Neden Ayrılık Sen Tutamadıgım Cıcegımdın Bır Tanem Neden Neden Ayrıldık...

Sıgaram Sensız Bıtmıyor Ah Askım Icın Yanıyor Sogudu Odam Yalnızım Yıne Yapamam Ben Sensız Dur Dınle...

Yalnızlıklardan Yoruldum Usandım Sensız Gecelerden Sıkıldım Bunaldım Sınsıkı Saran Atesı Gozledım O Sımsıcak Bakan Gozlerı Ozledım...

Tutusur Anılar Uykusuzlugunda Yetısır Sevdalar Umutsuzlugunda Bın Korku Sarar Senın Yoklugunda Yangınlar Cıkar Susuzlugumda...

Askına Yuruyen Sesımı Duyuyorsun Gıttıkce Buyuyen Dert Oluyorsun Sana Soyluyorum Farkındamısın Ama Senı Sevıyorum Ah Bılıyorsun...

Koyver Derdın Sılınsın Yolver Ofken Yorulsun Sonra Korkma Goster Gonlun Gorunsun Hosgor Ruhun Sevınsın Gel Bu Gunun Hakkını Ver Yarını Yarın Dusunsun ...

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler