son Perde - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.ATIŞ SERBEST.::. > Yakılacak Mektuplarınız

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 15 April 2006, 10:16   Mesaj No:1

Mekansiz

Guest
Durumu:
Papatyam No :
Arkadaşları:
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:
Takdir Et:
Standart son Perde

son Perde

Kara bir sevdanın iki başrol oyuncusuyduk.yada ben öyle sanıyordum.hayatımın en güzel rolünü canlandırıyordum senin benimde sende olmama izin verdiğin o günlerde.çoğu kişinin imrendiği kimilerinide kıskandığı bir roldü benim ki en az senin ki kadar.oyunumuzun adı aşktı.

Hep en güzel şekilde oynadık seninle.rolümüzün hakkınıda veriyorduk.perdemiz her sabah açılıyordu kapalı gişe oynuyorduk seninle.seninle olmak seninle aynı sahneyi paylaşıyor olmak en büyük mutluluğumdu.yaşama sevincimdin benim.günlerce sürdü seninle oyunumuz ben farkına varamadan son perdeye gelmiştik.

Evet işte sondu sona gelmiştik son perdeyi oynayacaktık seninle.son perde olduğundan habersiz koşmuştum o gün sana.ışıl ışıl beni karşılamasını beklediğim gözlerin buz kesiyordu.çok sevdiğim gülüşün o güzel gamzelerin yoktular yerlerinde.ve son perde açıldı rolümü bilmiyordum bu kez.oyuncular aynı rollerse farklıydı bu defa.sanki sen oynuyor ben izliyordum.duymayı aklıma bile getirmediğim tüm sözleri sıraladın ardarda.o an anladım o günkü rolümün ne olduğunu,bu aşk oyununun son perdesini oynadığımızı.tek kelimem yoktu bu kez repliklerin tümü sendeydi benim rolümse sadece ağlamaktı.yani rol benim değil gözyaşlarımındı bu kez.gözyaşlarım rollerine iyi çalışmış olacaklarki tüm sahne boyunca ve bu güne dek hala akıyorlar sessizce.

Sen son rolündede müthiştin.rolünün hakkını öyle güzel verdinki sana bir kez daha aşık oldum.Ve perde kapandı hayatımın en güzel rolü gözyaşlarıyla son buldu.Ama sen son perdede bişey söylemeyi unuttun Seni Sevdim demedin bana.şimdi senin o an söylemediğini ben sana haykıracağım ama küçücük bir farkla SENİ SEVİYORUM...

Alt 17 April 2006, 09:55   Mesaj No:2

Mekansiz

Guest
Durumu:
Papatyam No :
Arkadaşları:
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:
Takdir Et:
Standart son Perde

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Yeni Sayfa 1

www.papatyam.org Ana Sayfa

Tefekküre Davet Köşesi

Papatyam Sosyal Medya Guruplarımıza Katılın

Instagram         

Papatyam alemdarhost.com sunucularında barındırılmaktadır.