Dertler derya olmuş yıkılmışım ben - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.SPOR.::. > Süper Lig > Beşiktaş

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 17 October 2010, 12:55   Mesaj No:1

umut

Papatyam Editörü
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1242
Üyelik T.: 19 February 2008
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Dertler derya olmuş yıkılmışım ben

Dertler derya olmuş yıkılmışım ben

Dertler derya olmuş yıkılmışım ben

Beşiktaş kendi sahasında muhteşem taraftarını yine üzdü. Nefesleri kesen maçta Manisa attı, kaçtı; Beşiktaş son saniyeye kadar kovaladı. Ancak etten duvarı geçemedi ve sahadan boynu bükük ayrıldı

Ligdeki son maçında deplasmanda Trabzonspor'a yenilen Beşiktaş, dün akşam da kendi sahasında Manisaspor'a mağlup olarak taraftarını şoke etti. En önemli kozları Guti ve Quaresma'dan yoksun olan siyah-beyazlı ekip, olağanüstü tribün desteğiyle karşılaşmaya çok hızlı başlamasına rağmen, golü bulan taraf Manisaspor oldu. 7'de İsaac'in attığı gole, 14'te Bobo cevap verdi: 1-1. Hikmet Karaman'ın öğrencileri maçın ikinci yarısına da hızlı girdi ve 52'de Dixon'la 2-1 öne geçti. Bu golden iki dakika sonra Tabata ikinci sarıdan kırmızı kart görünce Beşiktaş'ın işi zorlaştı.

Konuk ekip 69'da Yiğit'le farkı ikiye çıkarırken, Beşiktaş pes etmeyip müthiş bir mücadele örneği göstermeye başladı. 81'de Manisa'dan Eren de ikinci sarıdan kırmızı kartla oyun dışı kalınca Beşiktaş rakip kaleyi ablukaya aldı. 90'da Ernst'in kafayla skoru 3-2 yapmasıyla birlikte nefes kesen dakikalar da başladı. Ancak 90+3'te önce Holosko sonra Nobre, 90+4'te de yine Nobre çok uygun pozisyonları değerlendiremeyince Beşiktaş sahadan 3-2 mağlup ayrıldı. Bu skor, perşembe günü Porto ile oynanacak UEFA Avrupa Ligi maçı öncesi Beşiktaş'ta moralleri bozdu.

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler