DAĞLARI EVİ BİLEN KARTALIN SEVMESİ GİBİ SEVİYORUM SENİ....!! - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.ATIŞ SERBEST.::. > Yakılacak Mektuplarınız

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 18 April 2006, 17:07   Mesaj No:1

gozdem

Papatyam Paylaşımcı Üyesi
Durumu:gozdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 809
Üyelik T.: 29 March 2006
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart DAĞLARI EVİ BİLEN KARTALIN SEVMESİ GİBİ SEVİYORUM SENİ....!!

DAĞLARI EVİ BİLEN KARTALIN SEVMESİ GİBİ SEVİYORUM SENİ....!!

[size=9px]Dağları Evi Bilen Kartalın Sevmesi Gibi Seviyorum Seni....

Birtanem ,sesini duymadığım anlarda ne yapacağımı bilemiyorum..Sana demliyorum şiirlerimi, gece yarısı senle uyanıp, sabahları senli rüyalara yatıyorum.....Ruhunu okşuyorum ellerimle, sana hayallerimden gemiler, uçaklar yapıyorum. Bugün dağa çıkardı gönlüm, yarın seni alır yanına. Tüm yazılarımı kurban ederim yoluna, kanını alnına sürerdim. Gözlerimle konuşur, dilimle konuşmazdım. Kıyamam sana...
Senli sarhoşluklara dalıyorum,sen mutlu ol diye salıncaklar kuruyorum, en yükseklere. Gökyüzünü maviye boyadım, bulutlarla adını yazdım,farkettin mi hiç.... Kuşlara şarkılar öğrettim, kışına yazı giydirdim. Senle başlayıp, senle bitiyorum uzun zamandır.... Hayata kızmıyorum artık, kaderle dost oldum...
Yapraklarımda dolaşırmısın, serin rüzgarlarım olursun her gece, her gün eser durursun yüreğimde.... Hafif bir yağmur olurmusun serinliğimde, damla damla, çisil çisil nem verirdin sevginle. Kıyamazsın bana...
Yıldızlar bizden alıyor artık yansıttıkları ışığı. Yüzüne ben sürüyorum, yüzüme sen. Her aynaya bakışımda yanımda o masum öpüşlerin... Ben yelken açtım seninle ela denizlerine. Saatim seni çalıyor, masum tenin beni ... Seninle sevda ikindisinde hayallerimle çoşuyorum, şuan olduğu gibi. Çünkü sen benim bir yanımın yarısı, dağ beyazım, kor sıcağımsın...Birbirimizin gözlerine baktık. En derine yola çıktık. Küçük öpücükleri sevdik, en masumunu. Yüreklerimiz üzerine inşa ettik aşkımızı..Dağları evi bilen kartalın sevmesi gibi seviyorum seni....
[/size]

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)