Aziz Yıldırım’ı ziyaret insani bir girişimmiş! - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.ATIŞ SERBEST.::. > Serbest Atış

Serbest Atış Gönül Ne Çay İster Ne Kahvehane, Gönül Muhabbet İster İçmek Bahane...

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 16 September 2011, 01:12   Mesaj No:1

umut

Papatyam Editörü
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1242
Üyelik T.: 19 February 2008
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Aziz Yıldırım’ı ziyaret insani bir girişimmiş!

Aziz Yıldırım’ı ziyaret insani bir girişimmiş!

Aziz Yıldırım’ı ziyaret insani bir girişimmiş!

14 Eylül 2011 Çarşamba

CHP Trabzon Milletvekili Volkan Canalioğlu, şike yapma ve çete kurma iddiasıyla tutuklu bulunan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin tarafından ziyaret edilmesini normal karşıladığını belirterek, “Şener hapiste olsa biz de ziyaret ederdik” dedi.

TEKİN’İN ziyaret sonrası Fenerbahçe’yi kurtarmak için şike yasasının değişmesinden yana olduklarını açıklaması ve “Yıldırım bizden destek istedi. Biz de kendisine destek vereceğimizi beyan ettik” sözlerini görmezden gelen Canalioğlu, “Ziyaret insani bir davranıştı” dedi.

TEKİN’İN Fenerbahçe’nin mağdur olduğunu iddia eden ve “Bu sorun bütün kulüplerin sorunudur” açıklamalarını, “Ne konuştuklarını bilemiyorum. Bu ziyaret Fenerbahçe haklıdır ya da haksızdır anlamına gelmez” şeklinde yorumlayarak, “Biz işimize bakalım” dedi.

CHP Trabzon Milletvekili Volkan Canalioğlu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin’in şike yapmak ve çete kurma iddiasıyla tutuklu olan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ı cezaevinde ziyaret etmesine siyasi olarak bakmamak gerektiğini söyledi. İnsani hassasiyetlerle yapılan bu tür ziyaretlere hoşgörüyle bakmak gerektiğine dikkat çeken Canalioğlu, "Trabzonspor başkanı böyle bir duruma düşseydi ben de insani olarak gider onun durumuna bakardım" dedi. Canalioğlu bunun yanı sıra Gürsel Tekin’in yaptığı şeyin de kendisini bağladığını belirterek, "Ziyarette ne konuştular bilemiyorum ama insani olarak bir ziyaret söz konusudur. Normal karşılamak lazım. Tutuklu insanlar ve yakınları ziyaret edilebilir. Ayrıca Aziz Yıldırım tutukludur, hüküm yememiştir. Şike soruşturması devam ediyor" dedi. Trabzonspor olarak kendi işimize bakmamız gerektiğine dikkat çeken Canalioğlu, "Avrupa Şampiyonası’nda başarılı olmayı diliyoruz. UEFA bizim hakkımızı teslim etmiştir. Ülkemizin ismini Avrupa’da duyuracağız. Bordo mavili ekibimiz tanıtım açısından önemli bir pozisyona gelmiştir. Buna bakmamız lazım. Biz Trabzonspor’un başarısı için çalışacağız. Bunun dışında bu tür ziyaretler kendi mecrasında devam eder gider. İnsanlar tutukluları hükümlüleri ziyaret edebilir. Ama şu konuyu atlamamak lazım. Bu ziyaret Fenerbahçe haklıdır ya da haksızdır anlamına gelmez. Ne konuştuklarını bilemiyorum. Ancak biz Trabzonsporlu’yuz ve onun başarılı olması için, onun haklarını savunmak için çalışırız" şeklinde konuştu.

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler