giden Sen Ol Bakalım - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.ATIŞ SERBEST.::. > Yakılacak Mektuplarınız

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 15 April 2006, 17:26   Mesaj No:1

Mekansiz

Guest
Durumu:
Papatyam No :
Arkadaşları:
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:
Takdir Et:
Standart giden Sen Ol Bakalım

giden Sen Ol Bakalım

AnLamsızLığında kayboLuyorum bende... Şimdi sessizLiği isTemekLe hakLımı oLuyorsun... Hakediyormuyum sence üzüLmeyi, hakediyormuyum sence TerkediLmeyi... Çekip giTme dürTüLerinin arTTığı anLarda neden o ızdırabı bana yaşaTıyorsun...

HerşeyimLe senin oLmaya hazırım... Sende güLdü gözLerim... Çekip gidersen dur demem, canım yanar biLiyorum günLerim birbirine karışır yine ama ben sana dur demem...

Şimdi yohksun... YokLuğun biLe ızdırap bana... Kanıyor yüreğim amansızca... Hırçın bir daLga misaLi çarpmaya başLadın TerTemiz sahiLLerime... Sende kırmak isTemezsin beni ama neden bu sessizLiğin... Neyi payLaşamadıkTa hayaTTa aşkTa güveni arar oLdun... Ben sana her şeyimi bağışLadım... İsTediğimiz zamansa koca bir ömür bizi bekLiyor...

Ya birLikTe savaşacağız yada çekip gideceğiz...

Kararı şimdi sen ver, arTık üzüLmesin yaraLanmış yürekLerimiz... SevenLerimiz üzüLmesin...

Şimdiki zamanın Tadını çıkarTmak değiLmiydi isTediğimiz... HayaLLerimiz... Hep bizLi başLıyan sohbeTLerimizde... Aramadıkmı yüzyıLLarın sevdasını bu yürekLerde... Bir sen bir ben daha öTesine gerek yohk derken neden bu vurdumduymazLığın... Şimdi sana sesLeniyorum ey deLi sevda... Ya Tamamen gir hayaTıma Yada çekip giT diğerLerinden farksız oLma...

Şunuda unuTma beLki korkuLarından korkmaya devam edebiLirsin, beLki aşkTan haLa korkuyor oLabiLirsin... Ama bir sahiL kenarında bekLer bu sevda seni... Sana ağır geLen bu sevdayı ben tek başımada Taşırım... Bu seferde giden sen oL bakaLım...!!!

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler