sadri şener utanıyorum - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.SPOR.::. > Süper Lig > Trabzonspor

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 29 October 2015, 16:31   Mesaj No:1

rainman

Papatyam Kıdemli Üyesi
Durumu:rainman isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 269
Üyelik T.: 01 April 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart sadri şener utanıyorum

sadri şener utanıyorum

'İbrahim Hacıosmanoğlu keşke kadın gibi yaşayabilse!'

29 Ekim 2015

'İbrahim Hacıosmanoğlu keşke kadın gibi yaşayabilse!'

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun, "Adam gibi öleceğiz, kadın gibi yaşamayacağız" sözlerine spor dünyasından tepki yağıyor. Beşiktaş yöneticileri Ahmet Ürkmezgil ve Metin Albayrak, "Allah onu ıslah etsin" derken, Trabzonspor'un eski başkanı Sadri Şener, "Çok utanıyorum" ifadesini kullandı. En çarpıcı yorum ise spor spikeri Simge Fıstıkoğlu'ndan geldi: "İbrahim Hacıosmanoğlu keşke kadın gibi yaşayabilse."

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun, Gaziantepspor maçından sonra, "Adam gibi öleceğiz, kadın gibi yaşamayacağız" şeklindeki sözleri sadece kadınlar arasında değil futbol camiasında da tepkiyle karşılandı.

ÜRKMEZGİL VE ALBAYRAK: ALLAH ONU ISLAH ETSİN
Beşiktaş Yönetim Kurulu üyelerinden Metin Albayrak ve Ahmet Ürkmezgil (üstte), Hacıosmanoğlu'nun bu sözleri için kısa ve net bir yorum yaptı:
"Allah onu ıslah etsin!"

"Adam gibi öleceğiz, kadın gibi yaşamayayacağız"
.
Bir başka Beşiktaş yöneticisi Mete Vardar da, "Bir kulüp yöneticisinin sadece futbol konuşması lazım. Sahada yaşanan bir haksızlık varsa, Futbol Federasyonu ve Merkez Hakem Kurulu orada. Gereğini onlar yapar. Kulüp yöneticilerinin asli görevi zaten dibe vurmuş olan futbolumuzu yeniden canlandıracak girişimlerde bulunmak" dedi.

SADRİ ŞENER: ÇOK UTANIYORUM!
Trabzonspor'un eski başkanı Sadri Şener ise, yaşananlar nedeniyle büyük utanç duyduğunu söyledi. Şener, "Bu nasıl bir şeydir! Çok utanıyorum. Sadece utanıyorum" ifadesini kullandı.

Hakemler eylem yapacak
Hakemler eylem yapacak
.
"TRABZON VALİSİ NE YAPIYORDU?"
Şener, maçın hakemlerinin başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun talimatıyla statta rehin tutulmaları konusunda da, "Hiç hoş değil. Şık değil. Hakemler yanlış yapabilir ama bir kulüp başkanı böyle demeçler veremez. Kaldı ki, İbrahim Hacıosmanoğlu Trabzonspor'un başkanı değildir. Kulübe kayyum atanmıştır. Ben bu olaylar yaşanırken Trabzon Valisi ne yapıyordu, onu merak ediyorum" dedi.

Sadri Şener, kulüp başkanlığı için bazı kriterler konması gerektiğini de belirterek, "Eskiden Meclis'e senatör seçerken üniversite mezunu olma gibi şartlar konurdu. Kulüp başkanlığı için de buna benzer şartlar koymak lazım" dedi.

Kadın spor spikeri Simge Fıstıkoğlu da, İbrahim Hacıosmanoğlu için, "Keşke kadın gibi yaşayabilse!" yorumunu yaptı.

Hacıosmanoğlu'na bir tepki de Sözcü Gazetesi Yazarı Rahşan Gülşan'dan geldi: 'Bırak kadın gibi olmayı önce insan ol insan!'

Sabahtan beri bu ülkenin bir kadın vatandaşı olarak bu cümleleri hazmetmeye çalışıyorum. Hem de 29 Ekim günü yani Cumhuriyetimizin doğum gününü kutladığımız bugünde, ülkeyi kadın erkek birlikte kurup omuz omuza bu günlere getirişimizin yıldönümünde Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun sözlerini hazmetmeye çalışıyorum!

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)