Aşkların En Güzeline - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.ŞİİR BAHÇESİ.::. > Şiir Bahçesi

Şiir Bahçesi Bu Bölümde Türk ve Dünya Edebiyatından Şiirlere Yer Verebilir, Yorum Yapabilirsiniz...

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 06 January 2007, 00:24   Mesaj No:1

igzuma

Papatyam Kıdemli Üyesi
Durumu:igzuma isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 778
Üyelik T.: 16 March 2006
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Aşkların En Güzeline

Aşkların En Güzeline

[size=18px]Sensizlik mi beni böylesine parçalara bölen.. Yoksa seni bulup da sendeyken senden olamamak mı? Beni binlerce parçalara bölen çok şey var. Ve sen o çok şeylerden birisin. Senin yanlızlığın, senin acıların, senin sevdaların ve senin kendin… Beni parçalara bölensin. Beni parçalara ayıransın.. Parçalarımı alıp gotürensin. Sen benim bir parçamsın..

Kahrolası saatlerde bile zamanın durduğunu hissettim, sen olunca. Dakikalarca, saniyenin belki yetişemediğimiz anlarında seni yaşadım ben. Zamanı durduran ben miydim, yoksa gelişinle beni okyanuslara sürükleyen sen miydin? Zamanlar karanlıktı, zamanlar dardı, zamanlar durmuştu, zamanlar seninleydi. Seni uçsuz bucaksız yaşadıklarımdı..

Bir yerlerden sana gelmişim, seni bulmuşum. Senin gönlüne çoktan girmişim bile. Biliyorum sen gözlerimde arıyorsun kendini ama ben kalbindeyim. Kalbe girenin de göze gelme, geriye dönme isteği artık yok. Seni sana verdim. Seni sende yaşıyorum artık. Benden kendini istesen de veremem.

Her yanımda sen varsın nereye gitsem senide gotüyorum yanımda ve seni ölesiye seviyorum.. Arada ne kadar mesafeler olsada o mesafeleri aşacağıma ve sana kavuşacağıma söz verdim ben bilirsin verdiğim bütün sözleri tuttum bunuda tutacağım, çünkü sen artık benim bir parçamsın, dünyamsın, gecemsin, gündüzümsün, en önemlisi hayatımsın.. Sensiz bir hayat olacaksa varsın olmasın ben o hayat'a ait olmak istemiyorum ben sen'li hayat'ı istiyorum ben sen'i istiyorum sadece seni..

Evet, sevgili.. Sen artık benden oldun. Benden.. Anlıyor musun? Çıkarıp atmak istesem de yapamam bunu. Gücüm yetmez buna. Aşkıma hiç yetmez..

İnsanların olmadığı yerde bekliyorum seni..
Çünkü insanların son bulduğu yerde başlıyorum ben..

Ve.. işte..
Anla artık..
Sen benim bir parçamsın..
[/size]

http://img208.imageshack.us/img208/2...msultanub8.gif

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)