BİTTİ İŞTE AYRILIYORUZ - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.ATIŞ SERBEST.::. > Yakılacak Mektuplarınız

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 24 April 2007, 15:02   Mesaj No:1

boranaga

Papatyam Üyesi
Durumu:boranaga isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1126
Üyelik T.: 18 April 2007
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart BİTTİ İŞTE AYRILIYORUZ

BİTTİ İŞTE AYRILIYORUZ

Gozlerini son kez kaldir yuzume bak ayrilmaliyiz biliyorsun. Soyle neden gozlerindeki o yas yoksa agliyormusun. Seni hic aglarken gormemistim. Son damla yas olsun bu gozlerindeki ayriligimiz seni yipratmasin unutman kolay olsun birtanem.
Sakin maziye bakip hatirlama gecmisteki gunleri hani seni ilk gordugum yeri .Unut ellerimizin kenetlendigi gozlerine bakinca hayellere daldigimiz o geceyi , sahil boyu yurudugumuzu. Sadece yildizlarin ve dalgalanin sahitlik yaptigi sevgimizin coskusunu hic bitmeyecek gibi sarilisimizi. Gozlerini kacirma benden hani bana baktikca bakasin gelirdi neden yuzunu ceviriyorsun. Unut diyorum iste unut ettigimiz ask yeminlerini saclarina dokunuşumu, öpüşümü.
Sana verdigim o kalpten senin icin yaptigim asilmaz sevgi kalesini yikamazdi hic kimse ulasamazdi. Bak gordun iste ayriliyoruz bitti anla. Hic bir sey sonsuz deyildir unut sende. Sen sizlige katlanacagim belki bir kose basinda belki issiz soguk bir odada ama seni ununutmayacagim kesin.
Kalbine girdigim sicakligini hissetigim o gunde beri seni unutmayacagim.
Hoscakal demiyecegim oylesine git .Her gunki gibi oylesine donecek gibi yarin yine burda bu ask yeminleri ettigimiz bu bu sahilde bulusacak gibi git. Neden hala bakiyorsun gitmek icin ne bekliyorsun.
Biliyorsun bitti hersey yureginde bana ayit bir yer kalmasin unut. Mutlu ol o masum yuzun herzaman gulsun. Biliyorduk zaten ikimizde birgun bitecek yollarimiz ayrilacakti soyle askim oyle deyilmi bitti iste buraya kadarmis uzulme bak ben uzuluyormuyum.
Biz sevgimiz icin kutsal bir sey yapacaktik ,severek ayrilacaktik oyle deyilmi soyle ,soyle neden. Gozyaslarin dinmiyor oylese soyle askim bitmemis hayelerim .Soyle Burda bu gece ayrilacagiz bu seni son gorusum son dokunusum olacak. Hadi yureginde sizlasa acilarlan kavrulsada dusunme unut.
Ardina bile bakma beni oylece birak giit... Yoklugunda cekecegim acilari gozyaslarimin sel olusuna aldirma .Ben seni kaybetikten sonra soguk gecelere tipki sen varmiscasina sarilacagim. Yuregimden kan damlasada adini anmayacagim.
Hadi git git diyorum sana. Sonkez sarilayim opeyim kokun kalsin icimde
Bu ayrilik degil gulum sensizligi senle yasamak olacak git .
Bak ellerinim hic titremiyor yuregim hic yanmiyor.
Ben seni unutum bile, sende unut gozyaslarima aldirma git ...
Son kez ardindan bakacagim.
Her seyi unutsam bile bu gidisini asla unutmayacagim.
Son nefesimde gozlerimdeki son hatiran olacak GIT....

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler