sadri şener istifa - Sayfa 2 - Papatyam Forum

Papatyam Forum

Go Back   Papatyam Forum > ..::.SPOR.::. > Süper Lig > Trabzonspor

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler
Alt 20 February 2013, 14:25   Mesaj No:11

rainman

Papatyam Kıdemli Üyesi
Durumu:rainman isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 269
Üyelik T.: 01 April 2005
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Ynt: sadri şener istifa

[quote author=umut link=topic=10685.msg36436#msg36436 date=1361277430]
GÖZ DOKTORUNA SEN KENDİN GİT KONUŞMALARINA DİKKAT ET OLAYLARI KİŞİLEŞTİRME TERBİYE SINIRLARINI AŞMAYALIM...
DİKKAT EDERSEN ONLARI BEN DÜZENLEMİYORUM SENİN GİBİ ŞİKEBAHÇELİ KİŞİLERİN YORUMLARINIDA ORAYA KOYMUYORUM MESAFE 11 SANTİM -OFSAİT O YAZIYIDA BEN YAZMADIM KABUL EDERSİN KABUL ETMEZSİN HERKES YORUMUNU YAPAR DAHA DİKKATLİ OL!!!!!!

yazıları eklerkende dikkat et sayfada ne varsa oraya koymuşsun sayfana bakarsan alakasız şeyleri göreceksin
[/quote]

bak dikkatli oku kim ne yazmış

Hakem düşmanı Piero!..

Sevgili okurlarım, "sporyazarlari.com" sitesine giriniz, sevgili Metin Sipahioğlu'nun "PİERO Yalanları ve PİERO Gerçekleri!" başlıklı yazısını okuyunuz!..
Üstelik "bu yazıyı" Sipahioğlu "ikinci defa" yayınlıyor!..
Bu yazıda, "BBC'nin özel yazılımı" Piero'nun "ne menem bir şey olduğu" anlatılıyor ve açıkça deniyor ki; "BBC bile, Piero'yu bizim yayıncı kuruluşumuz gibi kullanmıyor, zira BBC yetkilileri açıkça söylüyorlar ki; bu yazılım böyle bir iş için kullanılamaz, bu yazılıma böyle bir iş için güvenilemez, inanılamaz!.."
Bu ne demektir; "Efendim 12 santim ofsayt, top çizginin 15 santim içinde penaltı, topun 3 santimi çizgiye temas ediyor, gol değil" gibi açıklamalara güvenilmemeli, inanılmamalı!.."
Eee, "inanıyor, güveniyor" ve de "böylece hakemleri haftanın 3 gecesi kritik pozisyonlardaki kararları yüzünden ve çoğunlukla infaz ediyorsak", ortadadır ki; "Piero, hakem düşmanıdır!.."
Öyleyse, Futbol Federasyonu, yayıncı kuruluşun "Kaç saniyede, kaç pas yapıldı, kaç metre koşuldu, şutun hızı kaç kilometre idi" gibi "gösteriler dışında" ve de özellikle "hakem kararları için" Piero'yu kullanmasını yasaklamalıdır; hem de hemen!..
Disiplin ve Tahkim Kurulları'na kadar ulaşan, "hakem raporlarını tarümar eden" yayıncı kuruluş görüntülerine eklenen "pierolar", hakemlerimizi TV ekranlarında ve kamuoyunda perişan, onlara "güveni" yok etmektedir!..
Bu hafta, Trabzonspor - Fenerbahçe maçında "Egemen'in çizgiden çıkardığı top" ile ilgili pozisyonun gazetelerin internet sitelerindeki fotoğraflarına "dikkatli" baktım, tekrar tekrar baktım ve "gördüklerime" inanamadım!..
Bir zamanlar "gol resmi çekmek için" foto muhabirleri kale arkalarında mevzi alır ve "bol bol gol enstantanesi çekerlerdi"; bazı foto muhabiri arkadaşlarımızın çektiği fotoğraf filmleri banyo edildikten sonra incelenir ve de "bazılarında kale içinde top görünmezdi!.."
İşte o zaman fotoğraf basılır ve kale ağlarına, başka bir fotoğraftan kesilmiş "top" yapıştırılır; böylece "gol resmi, ağlardaki top ile tamamlanırdı!.."
İşte "o fotoğraflarda, bazen topun büyüklüğü, küçüklüğü tam hesaplanmaz" ve ortaya "montajı hemen anlaşılan" dengesizlikler çıkar, insanları da güldürürdü!..
Evet, siz de Egemen'e ve kafasına, Volkan'a ve kafasına bakın, bir de "topun büyüklüğüne", bakın, dikkatle bir daha bakın; bilmem ki "ne demek istediğimi, ne anlatmak istediğimi" bu resimlerdeki "iki kafa, bir top" bu kadar iyi ortaya koyabilir mi?..
FIFA, futbolun "sadece gol çizgisini bile teknik göze teslim etmemişken", bizler "neredeyse tümünü, yayıncı kuruluşun, yazılımın asıl sahibi BBC'nin bile kabul etmediği, hatta reddettiği görüntü ve piero oyunlarına teslim ettiğimizin" farkında değiliz!..
Tekrar ediyorum, Hukuk, Hakem, Disiplin ve Tahkim Kurulları başta, Federasyonumuz bütünüyle, "pieronun hakemlere güveni, inancı yok ve de onların itibarını pas pas edecek şekilde kullanılmasına karşı çıkmalı" ve "bu şekilde kullanım" yasaklanmalıdır!..
Zaten yöneticileriyle, teknik adamlarıyla, futbolcularıyla, yorumcularıyla, kurullarıyla, taraftarlarıyla hepimiz "futbolu yeterinden de fazla yıpratıyoruz", bir de "piero darbeleri" ile üzerine tuz biber ekmeyelim!..
Bilmem haksız mıyım?..

Alt 20 February 2013, 14:26   Mesaj No:12

rainman

Papatyam Kıdemli Üyesi
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

GÖZ DOKTORUNA SEN KENDİN GİT KONUŞMALARINA DİKKAT ET OLAYLARI KİŞİLEŞTİRME TERBİYE SINIRLARINI AŞMAYALIM...
DİKKAT EDERSEN ONLARI BEN DÜZENLEMİYORUM SENİN GİBİ ŞİKEBAHÇELİ KİŞİLERİN YORUMLARINIDA ORAYA KOYMUYORUM MESAFE 11 SANTİM -OFSAİT O YAZIYIDA BEN YAZMADIM KABUL EDERSİN KABUL ETMEZSİN HERKES YORUMUNU YAPAR DAHA DİKKATLİ OL!!!!!!

yazıları eklerkende dikkat et sayfada ne varsa oraya koymuşsun sayfana bakarsan alakasız şeyleri göreceksin
[/quote]

özellikle bu kısma dikkat

Bu yazıda, "BBC'nin özel yazılımı" Piero'nun "ne menem bir şey olduğu" anlatılıyor ve açıkça deniyor ki; "BBC bile, Piero'yu bizim yayıncı kuruluşumuz gibi kullanmıyor, zira BBC yetkilileri açıkça söylüyorlar ki; bu yazılım böyle bir iş için kullanılamaz, bu yazılıma böyle bir iş için güvenilemez, inanılamaz!.."
Bu ne demektir; "Efendim 12 santim ofsayt, top çizginin 15 santim içinde penaltı, topun 3 santimi çizgiye temas ediyor, gol değil" gibi açıklamalara güvenilmemeli, inanılmamalı!.."
Alt 20 February 2013, 14:30   Mesaj No:13

rainman

Papatyam Kıdemli Üyesi
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

Alt 20 February 2013, 14:31   Mesaj No:14

rainman

Papatyam Kıdemli Üyesi
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

[/quote]

bak bu linki takip et erman toroğlu ne demiş iyice oku ama sakın okumamazlık yapma olurmu

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/22637457.asp

bak bakalım o çok güvendiğin piero ile neler yapılıyormuş
Alt 20 February 2013, 14:32   Mesaj No:15

rainman

Papatyam Kıdemli Üyesi
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

erman toroğlu o piero denilen aleti nasıl güzel tarif etmiş kendisi ligtv de iken bu aygıt ile ilgili anılarını anlatıyor
Alt 20 February 2013, 19:26   Mesaj No:16

umut

Papatyam Editörü
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1242
Üyelik T.: 19 February 2008
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdir Et:

tmm olabilir itirazım yok sadece yine gazetelerde yazılıp çizilenleri oraya koyuyorum onlarıda ben uydurmuyorum içeriğini bilemem belki doğru belki yanlış bilmediğim şeye itirazda etmiyorum ama dürüst olmak lazım objektif olacaksın haklıya haklı haksıza haksız demesini bileceksin

ama daha önce erman toroğlu sizin hakkınızdaki söylemlerine karşı çıkıyodunuz şimdi ona sarılmışsınız çok ii ya
Alt 20 February 2013, 23:20   Mesaj No:17

umut

Papatyam Editörü
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1242
Üyelik T.: 19 February 2008
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdir Et:
Standart Aziz Yıldırım'a meydan okudu!

Eski hakem ve spor yorumcusu Erman Toroğlu TV8 ekranlarında yayınlanan Telegol programında Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım'a sert eleştirilerde bulundu.

Erman Toroğlu Aziz Yıldırım ile düello etme isteğini yinelerken; ''Varsa cesareti Aziz Yıldırım ile canlı yayında yüz yüze konuşurum'' şeklinde konuştu.

Eleştirilerine devam eden Toroğlu; ''Bizden başka şikeyi yasayla kapatan başka bir ülke dünyada var mı?'' şeklinde alınan kararlara tepkisini ortaya koydu.

Erman Toroğlu günlük hayatta yaşadıklarından örnekler verirken; ''Bir okula gidiyorum şike ne diye soruyorum öğrenciler Fenerbahçe diye cevap veriyor'' şeklinde konuşarak Fenerbahçe'nin adının şike sürecinden temiz çıkmadığını belirtti.

işte senin övdüğün ERMAN TOROĞLUNUN görüşleri umarım bunlarada katılırsın

yanlış anlamayasın bunların hiç birisi benim yorumlarım deyil
Alt 25 February 2013, 12:51   Mesaj No:18

rainman

Papatyam Kıdemli Üyesi
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!

sen onu bunu boşver delikanlı isen sözünde dur

Bookmarks

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)