Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - SEVERKEN AYRILMAK
Konu Başlıkları: SEVERKEN AYRILMAK
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 August 2006, 10:23   Mesaj No:1

gozdem

Papatyam Paylaşımcı Üyesi
Durumu:gozdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 809
Üyelik T.: 29 March 2006
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart SEVERKEN AYRILMAK

SEVERKEN AYRILMAK

[size=18px]severken ayrılmak ne acı dimi...severken ayrı düşmek,gözlerinden haddini bilmediğin damla yaş gelmesi ne kadar berbat..

sen benim kanatlarım,sevgim varlığımdın...bu ayrılık istegi niye..ayrılmak bize yakıştımı şimdi..aşıklar otun bozanlık yaparmı

bizim kitabımızda ayrılık ancak ölümle olmazmıydı..bu vaz geçiş niye..bana madem ki acı çektirmeyi istemiyordun,mademki

ben senin diğer yarımdındım..bu gidiş niye..insanlar geri kalan yarısıyla yaşayamaz.ölür gider..yaşadıklarına geliyor,sözü

hep ayrılığıa getiriyorsun..sen benim neler yaşadığımı biliyormusun...ben hayatımda 2 defa aşık oldum..3 üncü sen oldun...

biri gözlerimin önünde can verdi,diğeri bir sabah beni öptükten sonra gitti.birdaha haber alamadım..ve kalkmış bana acıdan

bahsediyorsun..benim hayyatta ailemden başka kimsem olmadı..yani anlıyacağın hep yanlız yaşadım.hep yanlız oldum..

bu fearless bu yaşta bunları yazıyorsa bilki yaşadıkları sayesinde..gidiceksen tutamam seni..mutluluklar diler,arkana

bakmadan gitmeni isterim..benim yaptığım en ufak bir suç günah yok..varsada onlarda bana yazılsın..en fazla arkandan

3 kadeh fazla atar,birkaç gece uyumam,biraz daha fazla uyurum..yaşamak sadee hayatta olduğun zamanlar toplamımı

yanılıyorsun,yaşamak zamanlardan çok önemlidir...ve aşk zaman mekan kabul etmez...sen hani deli sanıyordun kendini

delilik korkusuzluk,cesaret,ve gözün kapalı yürümek değilmi..demmek si sen deli değilsin....sen deli olamazsında....

delilik herşeyden ötedir....delilik aşkı ayakta tutar....ama sen akıllısın,hemde çok akıllı...

akıllı olmaksa kaçmak ve korkaklıktır...sende korkağın tekisin....

az cesaretin olsa peşimden takılır gelirsin.........

aşk kuralları yıkmaktır..kural dışı yaşamaktır..aşktan kaçılmaz..hadi benden kaçtın..ya sonra sonra ne yapıcaksın...

seni benim kadar seven bir deli daha çıkmaz..bunu aklına koy..kimse senin elinden tutupta hadi gel demez....

kimse sana benim kadar güvenmez..bir çok kişiyi senin için sildiğimide bilmezsin sen..gitmek istiyorsan yollar senindir...

elveda meleklerin gülen yüzü.....

severken ayrılanların arasına hoşgeldin.......[/size]