Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Terk Ederken Siz Hiç Düşündünüzmü
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 April 2006, 15:37   Mesaj No:4

Mekansiz

Guest
Durumu:
Papatyam No :
Arkadaşları:
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:
Takdir Et:
Standart Terk Ederken Siz Hiç Düşündünüzmü

Gidiyorsun.İçin için biliyorum ve kızıyorum kendime hala ne zaman nerde ne yaptığını düşündüğüm için.Sen beni haketmesen de belki hiç sevmediysen bile ben hala sana dair cümleler kuruyorum.Gidiyorsun bugün-yarın biliyorum

İçimi en çok bir elvedayı layık görmemen kırıyor.Parçalandım artık tuzla buzum...Karnıma ağrılar giriyor.Nefret ediyorum,ağlıyorum.Boğazımda bir şeyler düğümleniyor,yüreğim sıkışıyor.Elimden hiçbir şey gelmiyor.

Haketmediğim acılar verdin bana.Haketmediklerimi yaşattın.Kimse bana bunu yapmamıştı.Sen beni sarstın,sarstın,sarstın...

Saçmalıyor ve hiçbir şey yazamıyorum.Acım öyle ağır ki paylaşıp atmak istiyorum.Ama paylaşılmıyor.Sadece akıyor tuzlu tuzlu yüzme o ılık yaşlar.Yine kızıyorum kendime.Belki sana kızgınlığım bana yansıyor yine.Bilmiyorum

Öyle burnum bir karış havada senin sevginin(belki de bir yalan olan sevginin)etkisiyle sarhoş gezerken.Bilememişim,farkedememişim.Ben seni sevmişim galiba.İçime yer etmişsin...Özledim çok özledim...

O an geçtikten sonra haykırsan da sevgini kimseler duymaz!Sen zaten bilirsin "AŞK" diye böğüremeyeceğini.SEnin ancak ruhun çırpınır.Ama nafile ruhunu görecek insan değildir karşındaki.Elvedasız biri...Çıkar gider hayatından ve sen yine sana kalırsın.Bir parçan eksik...O bir parça öyle hayatidir ki yoksun sanırsın,öldün sanırsın...Bravo artık bir yaş daha büyümüşsündür.gözükmeyen beyazların vardır saçların arasında...Aşk gelirken melek giderken şeytan olur hayatına....Sevmek istemiyorum...Bir an bile olsa