Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - KARTAL DEĞİL DOĞAN
Konu Başlıkları: KARTAL DEĞİL DOĞAN
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11 September 2006, 22:46   Mesaj No:4

igzuma

Papatyam Kıdemli Üyesi
Durumu:igzuma isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 778
Üyelik T.: 16 March 2006
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Standart KARTAL DEĞİL DOĞAN

[size=18px] Arkadaş Sen Trabzonlusun sanırım Trabzonsporu tutuyorsun bunun için sana saygı duyarım. Ama sen gerçek centilmen bir taraftar isen; bende benim yaşadığım şehir olan diğer karadeniz şehrinin takımını tutmama saygı duymalısın. Gerçek spor anlayışı budur.
Benim yaşadığım şehrin takımı Trabzonspor kadar popüler olmayabilir ama bunun için kendi şehirmin takımını dışlayarak başka bir takımı sempati duymam spor ahlakına yakışır mı.
Milliyetçi isek 1. takımımız yaşadığımız şehrin takımıdır. 2. takımada sempati duyabiliriz. Bunuda söyliyorsak buda başkalarını rahatsız etmemeli.
"biz sempati filan duymuyoruz ..memleketimizin toprağımızın takımı kanımızdır canımızdır.. onunla yatar onunla kalkarız.. bunu herkes anlayamaz...bizim ikin ci takımımız filan da olmaz memleketinin takımı var mı tut kardeşim.. sana ne başka memleket takımlarından...TRABZON SPOR SEVDAMIZ'DIR ne mutlu bize........."
Bu ifadeyi açıkça sana yakıştıramadım. Karşısındakine saygı duymayan , kendine hiç saygı duymuyor demektir.
Sonuçta Trabzonda Türkiye sınırları içinde olduğuna göre bende bir TÜRK olarak Trabzonspora sempati duyma hakkım vardır diye düşünüyorum.... mavix Kardeş.
[/size]

http://img208.imageshack.us/img208/2...msultanub8.gif