Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - DENİZLİ--20
Konu Başlıkları: DENİZLİ--20
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 December 2009, 22:57   Mesaj No:158

umut

Papatyam Editörü
Papatyam Medineweb Emekdarı
Durumu:umut isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 1242
Üyelik T.: 19 February 2008
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart Denizli - Pamukkale Üniversitesi

Pamukkale Üniversitesinin Yeni Projeleri

1-PAÜ SPOR SALONU VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

4000 seyirci kapasitesine sahip spor salonu, 3bin metrekaresi rehabilitasyon merkezi olmak üzere 13bin metrekarelik alana sahip. İçersinde 1 spor salonu, 8 takım soyunma odası , 4 egitim salonu, 3 tedavi salonu, 6 test odası, 1 hidroterapi havuzu yer alacak.

2-TIP FAKÜLTESİ BİNASI
Şuanda inşaat halinde olan yeni Tıp Fakültesi Binası.

3-ÇOK AMAÇLI KAPALI ALAN
Kınıklı kampüsünde yer alan ve inşaatı devam eden alanda yarı açık/kapalı spor salonları yer almaktadır. Her türlü turnuva, spor karşılaşmalarında kullanılacak, üstü kapatılan 5000 metrekarelik bu alan konserler içinde kullanılabilecek

4-ÖĞRENCİ MERKEZİ 11bin metrekarelik alana sahip Ögrenci Merkezi Rektörlük Binası önünde yer alacak.
Öğrencilerin temel ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri mekanların yer alacağı Ögrenci Merkezinde açık ve kapalı oturma alanları, sosyal mekanların yanı sıra restaurant, cafe, çamaşırhane, banka şubeleri yer alacak.

5-MÜZİK EĞİTİMİ BİNASI
7500 metrekarelik alana sahip olacak Müzik Eğitimi Binasında geleceğin öğretmenlerine eğitim verilecek ve uygulama alanı yaratılacak. Eğitim Fakültesi Müzik Eğitimi Ana Bilim Dalı dersliklerinin, atölyelerinin, çalışma odalarının yer alacağı bina ayrıca kentin kültür-sanat etkinliklerine de ev sahipliği yapacak.

6-GÖRSEL SANATLAR ATÖLYESİ VE SERGİ ALANI
4000 metrekarelik alana sahip olacak Görsel Sanatlar Atölyesi ve Sergi Alanında öğrencilerin uygulama alanı bulabileceği atölyeler ve derslikler yer alacak.