Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - bu sabah başka biri olacağım.....
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 August 2006, 10:56   Mesaj No:1

gozdem

Papatyam Paylaşımcı Üyesi
Durumu:gozdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Papatyam No : 809
Üyelik T.: 29 March 2006
Arkadaşları:0
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:10
Takdir Et:
Konu Bu  Üyemize Aittir!
Standart bu sabah başka biri olacağım.....

bu sabah başka biri olacağım.....

karar verdim bu sabah başka biri olarak uyanıcağım.artık seni düşünmeye bir son vericeğim.seni sevmeyi kalbimden kazımaya devam edicem.ve son zerren kalana kadar da savaşıcam.senden bir toz zerresi bile kalmasın.evimde,duvarlarımda.oturup saatlerce konuştuğumuz telefonda.hatta senin yüzünden bir maaşımı ptt ye bıraktığım faturalarda bile zerren kalmasın.evmi baştan aşağı temizledim.senden bir zerre kalmasın diye de ilaçladım.belli mi olur böcekleri bile örgütler,kendini sevdirirsin.elimde kalan son resmini sigarımı yakmak için kullandım.anladım ki en iyi o işe yarıyormuş bu zamana kadar.evimde ki yanlızlığı bile silip süpürücem.sandıklara kaldırdığım çapkınlık diplomamı ait olduğu yere:baş ucuma asıcam..sonrada öğrendiğim bütün dersleri kızlar üstünde deneyip çok canlar yakıcam.hergece paramın son damlasına kadar yiyicem.bundan sonra inek gibi kitapta okumicam.hatta dünyayı kurtarmak için bir taraflarımıda yırtmıcam.tam bir burjuva olucam artık.zengin züppesi gibi giynicem.senden sonra da hayata aynı pencereden bakıcam.tek farkı pencere markasını değiştiricem.hatta kendi markamı yaratıcam..düşünce kaosundan da kurtarıcam kendimi.ne lenin ne marx nede başka bir filozof olucak hayatımda.onlar yerine pop yıldızlarını,boş insanları listeme alıcam...daha fazlasıda olucak ama zamanla..zamanla zamanıda unutucam..sen den geriye tarihi eser dahi kalmaması için elimden geleni yapıcam.

bu sabah galiba daha fazla yalancıyım....

ben seni nasıl unutucam,ne yapıcam,sensiz gözlerimi nasıl açıp,nasıl kapıcam düşündün mü hiç?sensiz nefes almayı nasıl becericem..kaç gece daha o soğuk yatakta boş bir kalple yatıcam.sıkılmışlığımı nasıl atlatıcam.seni sevmekten bıkmadığım aramaktan yorulmadığım an devam edicem yoluma.ama sensizlik zor iş.bu dayanılmaz acı bir gün boynumda yağlı urgan olursa ne yapıcam.kendimi cehheneme yollarken,peki sen arkamdan nasıl kalıcan.hangi yüzle o güzel gözlerin beni arıcak.kimlere sorucak.acaba düşüncelerinde olmadığım ben,pişmanlıklarında olucam.uzun bir yoldan dönüş olmaz,sen benden daha iyi bilirsin bunu.bir ömür kaç günden ibarettir bilmem ama...

o ömürde hep seninle olucam......

daha görüceğim kaç güneşim kaldı bilinmez.kaç gece daha kaldı sayamadım.şafak saymak zordur.sensizliğimin günleri herhalde 3000 civarı gibi.dayanılmaz boşluğunu adaylar değil,aday adayları bile dolduramadı.

bu sabah sana biraz daha aşığım galiba....?