Papatyam Forum - Tekil Mesaj gösterimi - Gittt ?
Konu Başlıkları: Gittt ?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05 April 2006, 15:48   Mesaj No:1

Mekansiz

Guest
Durumu:
Papatyam No :
Arkadaşları:
Konular:
Beğenildi:
Beğendi:
Takdirleri:
Takdir Et:
Standart Gittt ?

Gittt ?

Git!!!

Bana geldiğin gibi...
Düşünme geride bıraktığın kırgın insanları.

Artık alıştırmalısın kendini. Hergün köşe başında aşkından kör olan gözlerle bekleyen ben olmayacağım. Belki bir gün yada bir hafta üzüleceksin. Sende alışacaksın yokluğuma. Geceleri başını yastığa koyduğunda hissedeceksin bensizliği. O bomboş yatakda kıvranacaksın. Sıcak bir yer bulmaya çalışacaksın. Taş kesecek yastığın... Ama aradığını bulamayacaksın...

Alıştığın şeylerden vazgeçmen çok zor olacak. Vazgeçemeyeceksin ve elin telefona gidecek.. Çok düşüneceksin.. Arasammı diye için içini yiyip bitirecek. Arayamayacaksın...

Başka biri olacak kalbinde. Birlikte gittiğimiz yerlere gideceksiniz. İçin burkulacak.... Keşke diyeceksin kendi kendine. Keşke aptallık edip gitmeseydim... Ve içinde bir boşluk olacak. Gözlerinden iki damla acılı gözyaşı dökülecek. Ve kalbinden hala o sevgiyi, Aşk'ı çıkarıp bir kenara atamadığını anlayacaksın... Her şey için pişman olacaksın.... Lanet olsun diyip yoluna devam edeceksin....

Yapma sevdiğim... Bunları yaşama. Şimdi benimle mutlusun... Bile bile hata yapma... Seni çok seviyorum....